CISA
Trutka na myszy, szczury, gryzonie z Brodifakum. Skuteczna pasta na szczury Nor Killer Strong 10kg.

Trutka na myszy, szczury, gryzonie z Brodifakum. Skuteczna pasta na szczury Nor Killer Strong 10kg.

Cena: 279,99

Skuteczne połączenie

Trutka na myszy, szczury, gryzonie z Brodifakum. Skuteczna pasta na szczury Nor Killer Strong 10kg.


Trutka na myszy, szczury z brodifakum Nor Killer Strong to sprawdzony środek na gryzonie. Substancja czynna jaką jest brodifakum zapewnia szybkość i skuteczność działania. Już jedna dawka wystarcza do pozbycia się szkodników. 

Pasta na szczury Nor Killer wyróżnia się na tle innych trutek zastosowanymi dodatkami. W zwykłych trutkach używa się oleju palmowego. W niebieskiej paście użyto naturalnego smalcu. Co to daje? Trutka na gryzonie Nor Killer lepiej zachowuje swoje właściwości wabiące i atrakcyjność w bardziej zróżnicowanych temperaturach. W przeciwieństwie do trutek z olejem palmowym nie twardnieje, gdy temperatura spada poniżej 0℃, ani nie zaczyna się topić, gdy przekracza 25℃.

Połączenie naturalnego smalcu i silnego mlecznego aromatu sprawia, że trucizna na szczury Nor Killer doskonale wabi gryzonie. Jeśli szukasz sposobu na gryzonie w miejscach, gdzie konkurencja naturalnej żywności jest duża to właśnie znalazłeś środek gryzoniobójczy, który sobie z tym poradzi. Smalec ma jeszcze jeden atut, który poprawia skuteczność trutki. Dzięki wysokim wartościom energetycznym jest istotnym elementem diety gryzoni. 

W celu zabezpieczenia trutki przed ludźmi i zwierzętami domowymi do jej składu dodano Bitrex. To bardzo gorzka substancja, która niewykrywana przez gryzonie skutecznie zapobiega przed przypadkowym spożyciem przez ludzi. 

Uwaga:

Połączenie mleka i smalcu mocno wabi krety, kuny i nornice, dlatego Norkiller często stosowany jest w ogrodach i ogródkach jako trutka na krety, nornice czy kuny. Jeśli nie są to zwierzęta będące celem deratyzacji zabezpiecz wyłożoną trutkę w odowiedni sposób w karmnikach deratyzacyjnych.

 

Nor Killer Strong, trutka na szczury pasta, trutka na myszy, trutka na szczury, pasta na szczury, pasta w saszetkach, saszetki na szczury, trutka na szczury saszetki, pasta w saszetkach na szczury, środki gryzoniobójcze pasta


Trutka na szczury w formie pasty. Silny środek gryzoniobójczy Nor Killer Strong.


- Silne działanie zapewnia najsilniejszy rodentycyd drugiej generacji- brodifakum.
- Innowacyjne składniki i aromaty sprawiają, że trutka Nor Killer świetnie wabi gryzonie.
- Szybka i skuteczna- wystarczy jedna dawka!
- Bardzo gorzka substancja- Bitrex, zniechęca do przypadkowego spożycia przez ludzi i zwierzęta.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

Niebieska trutka na szczury, myszy Nor killer brodifakum.

Trutka mleczna Norkiller sprawdzi się w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką. 


- Precyzyjne dawkowanie (1 saszetka na szczury = 20g)

- Monitorowanie obecności gryzoni  (nadgryzione saszetki świadczą o bytowaniu gryzoni).

- Dokładne usunięcie trutki po zakończeniu akcji deratyzacyjnej.

- Dokładne rozliczenie ilość preparatu na zlecenie.

- Silna trutka na szczury pozwala na wysoką skuteczność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu.


silna trutka na szczury, trutka na szczury, pasta na szczury, pasta na myszy, trutka na myszy, sposób na myszy, sposób na szczury, niebieska trutka na szczury, trutka na gryzonie, Nor Killer Strong na gryzonie
Miejsce użycia


Przed użyciem trutki na myszy i szczury należy rozpoznać stopień nasilenia problemu z gryzoniami. Dla uzyskania najwyższej skuteczności umieścić pastę na szczury w miejscach zauważalnych oznak bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Rozpoznanie terytorium gryzoni - gniazda, nory i trasy przejść ma duże znaczenie. To zwykle najlepsze miejsca do rozłożenia trutki. Pasta na szczury powinna być umieszczona wzdłuż ścian pomieszczeń. Trutka nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych. 

 
Sposób użycia:
 

Przynęta gotowa do użycia do stosowania w odpornych na manipulacje stacjach deratyzacyjnych

 
Dawki:
 
mysz - 40 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja, minimalna odległość między nimi to 5 m

szczur - 60 - 100g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja, minimalna odległość między nimi to 5 m

Miejsca publiczne, w których stosowane są środki gryzoniobójcze należy odpowiednio oznakować. Trutkę trzeba umieścić w specjalnych, odpowiednio oznakowanych stacjach deratyzacyjnych zabezpieczonych przed ludźmi i zwierzętami nie będącymi przedmiotem deratyzacji. Zabezpieczyć przynętę w karmnikach min. przy pomocy prętów umieszczonych w stacji deratyzacyjnej tak, aby nie mogła być ona wynoszona.

Należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania myszy przynajmniej co 2–3 dni, szczurów przynajmniej co 5–7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu: określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoni. Należy uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie. Wymieniać każdą przynętę  uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną. Usuwać martwe gryzonie.


Zalecenia

Trutki na gryzonie należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 

W opakowaniu znajduję się:

- trutka na szczury i gryzonie Norkiller pasta- 10kg.

skład: brodifakum 0,0025%, bitrex

numer pozwolenia: PL/2019/0387/MR/SBP


Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.  

Trutka na myszy, szczury, gryzonie z Brodifakum. Skuteczna pasta na szczury Nor Killer Strong 10kg.
Trutka na myszy, szczury, gryzonie z Brodifakum. Skuteczna pasta na szczury Nor Killer Strong 10kg.
Trutka na myszy, szczury, gryzonie z Brodifakum. Skuteczna pasta na szczury Nor Killer Strong 10kg.
Trutka na myszy, szczury, gryzonie z Brodifakum. Skuteczna pasta na szczury Nor Killer Strong 10kg.
Trutka na myszy, szczury, gryzonie z Brodifakum. Skuteczna pasta na szczury Nor Killer Strong 10kg.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder