CISA
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 3kg pasta Brodifakum.

Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 3kg pasta Brodifakum.

Cena: 99,99

Skuteczne połączenie

Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 3kg pasta Brodifakum.


Trucizna na szczury, myszy gryzonie Ratmix to doskonały sposób na szybkie pozbycie się natrętów z Twojej okolicy. Trutka na szczury Ratmix to innowacyjny sposób na gryzonie. Zapytasz dlaczego? Zazwyczaj w trutkach używane są aromaty orzechowe, waniliowe lub zbożowe, a jako dodatku stosuje się olej palmowy. W trutce Ratmix na szczury jest inaczej. Wyróżnią ją niespotykany aromat łososiowy oraz zastosowanie smalcu jako dodatku.

Zapytacie dlaczego to tak wyjątkowa mieszanka? Spieszymy z wyjaśnieniem. Dzięki takiemu połączeniu trutka Ratmix jest świetnym wabikiem. Łosoś dla gryzoni to coś nowego, wartego zbadania. Smalec natomiast to składnik, który szczury czy myszy chętnie zjedzą. Zapewnia gryzoniom odpowiednią dawkę kalorii. A to nie jedyne zalety stosowania smalcu. W przeciwieństwie do oleju palmowego, trutka nie stwardnieje w temperaturze poniżej 0℃, ani nie zacznie się roztapiać, gdy na zewnątrz termometr pokaże ponad 25℃

Prócz świetnych właściwości wabiących, trutka na myszy Ratmix ma jeszcze coś. Rolę rodentycydu pełni tutaj Brodifakum. To najmocniejsza substancja na gryzonie drugiej generacji, która jest wielokrotnie silniejsza od bromadiolon czy difenakum. Wystarczy jedna dawka, by załatwić porachunki z niszczącym Twoje zapasy szczurem. 

Jeśłi zauważyłeś coś nietypowego to masz rację. Zwykle środki gryzoniobójcze na bazie brodifakum występują w kolorze niebieskim. Pasta na szczury Ratmix mimo, że zawiera brodifakum jest w kolorze różowym.

Trutka łososiowa Ratmix to skuteczny sposób na myszy i szczury nawet w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach. Nietypowy aromat i dodatek smalcu sprawiają, że każdy gryzoń chętniej wybiera ją niż naturalne pożywienie. Do trutki na myszy dodano także substancję zapobiegającą przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe. Bitrex, bo o nim mowa to wyjątkowo gorzka substancja, która jest niewykrywana przez gryzonie.

Ratmix, trutka na szczury pasta, pasta na szczury, pasta w saszetkach, saszetki na szczury, trutka na szczury saszetki, pasta w saszetkach na szczury, środki gryzoniobójcze pasta

Skuteczny sposób na myszy, szczury, gryzonie. Łososiowa trutka na szczury Ratmix.


- Innowacyjne połączenie aromatu i smalcu zapewnia wysoką skuteczność w walce z gryzoniami.
- Silna substancja gryzoniobójcza zapewnia efektywność działania- wystarczy jedna dawka.
- Uniwersalne działanie nawet w zróżnicowancyh temperaturach.
- Zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem poprzez zastosowanie Bitrexu.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

Łososiowa trutka na szczury, myszy Ratmix brodifakum.


Trutka łososiowa Ratmix sprawdzi się w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką. 

- Precyzyjne dawkowanie (1 saszetka na szczury = 20g)

- Monitorowanie obecności gryzoni  (nadgryzione saszetki świadczą o bytowaniu gryzoni).

- Dokładne usunięcie trutki po zakończeniu akcji deratyzacyjnej.

- Dokładne rozliczenie ilość preparatu na zlecenie.

- Silna trutka na szczury pozwala na wysoką skuteczność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu.


trutka na szczury, trutka na myszy, trutka na szczury ratmix, ratmix, łososiowa trutka na szczury, trutka na szczury brodifakum, pasta brodifakum, pasta brodifacoum,
Miejsce użycia


Przed użyciem trutki na myszy i szczury należy rozpoznać stopień nasilenia problemu z gryzoniami. Dla uzyskania najwyższej skuteczności umieścić pastę na szczury w miejscach zauważalnych oznak bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Rozpoznanie terytorium gryzoni - gniazda, nory i trasy przejść ma duże znaczenie. To zwykle najlepsze miejsca do rozłożenia trutki. Pasta na szczury powinna być umieszczona wzdłuż ścian pomieszczeń. Trutka nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych. 

Sposób użycia:

Przynęta gotowa do użycia do stosowania w odpornych na manipulacje stacjach deratyzacyjnych. 

Dawki:

mysz - 40 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja, minimalna odległość między nimi to 5 m

szczur - 60 - 100g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja, minimalna odległość między nimi to 5 m

Miejsca publiczne, w których stosowane są środki gryzoniobójcze należy odpowiednio oznakować. Trutkę trzeba umieścić w specjalnych, odpowiednio oznakowanych stacjach deratyzacyjnych zabezpieczonych przed ludźmi i zwierzętami nie będącymi przedmiotem deratyzacji. Zabezpieczyć przynętę w karmnikach min. przy pomocy prętów umieszczonych w stacji deratyzacyjnej tak, aby nie mogła być ona wynoszona.

Należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania myszy przynajmniej co 2–3 dni, szczurów przynajmniej co 5–7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu: określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoni. Należy uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie. Wymieniać każdą przynętę  uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną. Usuwać martwe gryzonie.

Zalecenia

Trutki na gryzonie należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 

 
W opakowaniu znajduję się:

- trutka na szczury i gryzonie Ratmix pasta- 3kg.

skład: brodifakum 0,05 g/kg (0,005%), bitrex

numer pozwolenia: PL/2019/0378/MR


POTRZEBUJESZ WIĘCEJ TRUTKI?Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym.
 Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.  

Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 3kg pasta Brodifakum.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 3kg pasta Brodifakum.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 3kg pasta Brodifakum.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 3kg pasta Brodifakum.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 3kg pasta Brodifakum.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 3kg pasta Brodifakum.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 3kg pasta Brodifakum.
Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 3kg pasta Brodifakum.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

Trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix Brodifakum pasta 5kg.

Trutka na szczury, myszy drugiej generacji. Wyjątkowy, łososiowy aromat wabiący, któremu nie oprze się żaden gryzoń. Silna trucizna na szczury Ratmix zawiera brodifakum. Zawartość 5kg.

159,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 1,5kg pasta Brodifakum.

Trutka na szczury, myszy Ratmix pasta w saszetkach ze smalcem o aromacie łososiowym. Niech nie zmyli Cię kolor pasty. Zawiera brodifakum - wystarczy jedno karmienie. Zawartość 1,5kg.

57,99 zł

Zobacz

Trutka na myszy, szczury, gryzonie Ratmix pasta Brodifakum 25kg.

Pasta na szczury i myszy Ratmix z najsilniejszym środkiem gryzoniobójczym. Zastosowany aromat łososia i naturalny smalec doskonale wabi gryzonie. Masa netto: 25kg.

679,99 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder