CISA
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix Brodifakum pasta 5kg.

Trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix Brodifakum pasta 5kg.

Cena: 159,99

Skuteczne połączenie

Skuteczna trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix. Brodifakum pasta na myszy, szczury 5kg.


Skuteczna trutka na szczury, myszy Ratmix to innowacyjne podejście do tematu środków gryzoniobójczych. Zastosowanie nie spotykanego w innych trutkach aromatu łososia, w połączeniu z dodatkiem smalcu sprawiło, że trucizna na szczury Ratmix jest niezwykle atrakcyjna dla gryzoni. Silnie wabi szczury poprzez ciekawy dla nich zapach, a smalec zapewnia gryzoniom niezbędne wartości energetyczne. Pasta na myszy jest chętniej pobierana od naturalnej żywności! Dlatego może być z powodzeniem stosowana w miejscach z wysoką konkurencyjnością naturalnego pożywienia, jak np.: sklepy spożywcze, magazyny żywności czy restauracje. 

Użycie w trutce smalcu zaowocowała również zwiększeniem "zakresu" jej działania. W przeciwieństwie do zwykłych trutek, pasta na gryzonie Ratmix zzachowuje swoją atrakcyjność w bardziej zróżnicowanych temperaturach. Nie zaczyna się topić, gdy temperatura przekracza 25℃, ani nie twardnieje, gdy ta spadnie poniżej 0℃. 

Wiesz już, że trutka doskonale wabi do siebie gryzonie. A co je zabija? Najsilniejszy środek gryzoniobójczy- brodifakum. To rodentycyd drugiej generacji, którego zaledwie jedna dawka wystarcza do zabicia szczura. Połączenie doskonałych właściwości wabiących oraz tak silnej substancji bójczej sprawiło, ze pasta Ratmix to najskuteczniejszy sposób na szczury, myszy. 

W calu zabezpieczenia zwierząt domowych oraz ludzi, do trutki na myszy dodano Bitrex. To najbardziej gorzka substancja znana człowiekowi, która w dodatku jest niewyczuwalna przez gryzonie.  

Ratmix, trutka na szczury pasta, pasta na szczury, pasta w saszetkach, saszetki na szczury, trutka na szczury saszetki, pasta w saszetkach na szczury, pasta na myszy i szczury, trutka na szczury Ratmix

Niezawodny sposób na szczury i myszy. Silna trutka na gryzonie Ratmix w paście.


- Wyjątkowy aromat łososia w połączeniu ze smalcem zwabi każdego gryzonia w okolicy.
- Zastosowana substancja gryzoniobójcza- Brodifakum, to najsilniejszy rodentycyd drugiej generacji.
- Zachowuje swoje właściwości w szerszym zakresie temperatur niż standardowa trutka.
- Dodatek Bitrexu zapewnia trutce na gryzonie zabezpieczenie przed przypadkowym spozyciem.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

Łososiowa trutka na szczury, myszy Ratmix brodifakum.


Trutka łososiowa Ratmix sprawdzi się w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką. 

- Precyzyjne dawkowanie (1 saszetka na szczury = 20g)

- Monitorowanie obecności gryzoni  (nadgryzione saszetki świadczą o bytowaniu gryzoni).

- Dokładne usunięcie trutki po zakończeniu akcji deratyzacyjnej.

- Dokładne rozliczenie ilość preparatu na zlecenie.

- Silna trutka na szczury pozwala na wysoką skuteczność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu.


trutka na szczury, trutka na myszy, trutka na szczury ratmix, ratmix, łososiowa trutka na szczury, trutka na szczury brodifakum, pasta brodifakum, pasta brodifacoum,
Miejsce użycia


Przed użyciem trutki na myszy i szczury należy rozpoznać stopień nasilenia problemu z gryzoniami. Dla uzyskania najwyższej skuteczności umieścić pastę na szczury w miejscach zauważalnych oznak bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Rozpoznanie terytorium gryzoni - gniazda, nory i trasy przejść ma duże znaczenie. To zwykle najlepsze miejsca do rozłożenia trutki. Pasta na szczury powinna być umieszczona wzdłuż ścian pomieszczeń. Trutka nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych. 

Sposób użycia:

Przynęta gotowa do użycia do stosowania w odpornych na manipulacje stacjach deratyzacyjnych. 

Dawki:

mysz - 40 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja, minimalna odległość między nimi to 5 m

szczur - 60 - 100g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja, minimalna odległość między nimi to 5 m

Miejsca publiczne, w których stosowane są środki gryzoniobójcze należy odpowiednio oznakować. Trutkę trzeba umieścić w specjalnych, odpowiednio oznakowanych stacjach deratyzacyjnych zabezpieczonych przed ludźmi i zwierzętami nie będącymi przedmiotem deratyzacji. Zabezpieczyć przynętę w karmnikach min. przy pomocy prętów umieszczonych w stacji deratyzacyjnej tak, aby nie mogła być ona wynoszona.

Należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania myszy przynajmniej co 2–3 dni, szczurów przynajmniej co 5–7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu: określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoni. Należy uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie. Wymieniać każdą przynętę  uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną. Usuwać martwe gryzonie.

Zalecenia

Trutki na gryzonie należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 

 
W opakowaniu znajduję się:

- trutka na szczury i gryzonie Ratmix pasta- 5kg.

skład: brodifakum 0,05 g/kg (0,005%), bitrex

numer pozwolenia: PL/2019/0378/MRProdukt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym.
 Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.  

Trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix Brodifakum pasta 5kg.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix Brodifakum pasta 5kg.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix Brodifakum pasta 5kg.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix Brodifakum pasta 5kg.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix Brodifakum pasta 5kg.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix Brodifakum pasta 5kg.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix Brodifakum pasta 5kg.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix Brodifakum pasta 5kg.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

Trucizna na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 3kg pasta Brodifakum.

Trutka na szczury, myszy Ratmix pasta. Wyjątkowy aromat łososiowy zwabi każdego gryzonia. Nie daj się zmylić kolorowi pasty. Zawiera brodifakum - wystarczy już jedno karmienie. Zawartość 3kg.

99,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Trutka na szczury, myszy, gryzonie Ratmix 1,5kg pasta Brodifakum.

Trutka na szczury, myszy Ratmix pasta w saszetkach ze smalcem o aromacie łososiowym. Niech nie zmyli Cię kolor pasty. Zawiera brodifakum - wystarczy jedno karmienie. Zawartość 1,5kg.

57,99 zł

Zobacz

Trutka na myszy, szczury, gryzonie Ratmix pasta Brodifakum 25kg.

Pasta na szczury i myszy Ratmix z najsilniejszym środkiem gryzoniobójczym. Zastosowany aromat łososia i naturalny smalec doskonale wabi gryzonie. Masa netto: 25kg.

679,99 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder