CISA
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Nor killer Strong 1,5kg pasta Brodifakum.

Trutka na szczury, myszy, gryzonie Nor killer Strong 1,5kg pasta Brodifakum.

Cena: 52,99

Skuteczne połączenie

Nor killer trutka na szczury, myszy, gryzonie. Pasta na szczury z brodifakum o aromacie mlecznym.


Niebieska trutka na szczury w paście Nor killer to nowość na rynku środków gryzoniobójczych. Nor killer wyróżnia silny aromat wabiący szczury i myszy i naturalne tłuszcze. W paście na szczury zastosowano aromat mleczny oraz naturalny smalec.


Dlaczego smalec? Większość stosowanych na rynku rodentycydów w paście posiada olej palmowy, który topi się w temperaturze powyżej 25℃ i jest twardy jak skała poniżej 0℃. Dzięki użyciu smalcu pasta na szczury Nor killer brodifakum nie tylko bardzo dobrze wabi, ale także nie twardnieje w zimnie i nie rozpływa się w wyższych temperaturach nie tracąc przy tym substancji czynnych jak niskiej jakości saszetki innych firm.

Mleko i smalec dla gryzoni to coś nowego. To połączenie to świetny wabik. Substancją gryzoniobójczą zastosowaną w trutce jest antykoagulant brodifakum rodentycyd drugiej generacji dwukrotnie silniejszy od bromadiolonu czy difenakum. 


Jeśli masz do czynienia z plagą gryzoni i stosowałeś już wszystkiego to warto użyć niebieskiej trutki na szczury ze smalcem o aromacie mlecznym. Inni producenci stosują najczęściej olej palmowy, więc myszy i szczury nie przywykły jeszcze do takich aromatów i na pewno z dużą ciekawością zjedzą preparat. Trutka Norkiller sprawdzi się w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką.


Uwaga:

Połączenie mleka i smalcu mocno wabi krety, kuny i nornice, dlatego Norkiller często stosowany jest w ogrodach i ogródkach jako trutka na krety, nornice czy kuny. Jeśli nie są to zwierzęta będące celem deratyzacji zabezpiecz wyłożoną trutkę w odowiedni sposób w karmnikach deratyzacyjnych.


Dzięki wyjątkowo gorzkiej substancji Bitrex trutka jest zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem przez ludzi. 

Nor Killer Strong, trutka na szczury pasta, pasta na szczury, pasta w saszetkach, saszetki na szczury, trutka na szczury saszetki, pasta w saszetkach na szczury, środki gryzoniobójcze pasta

Właściwości:

- Mocniejsza niż pasta bromadiolon czy difenakum.

- Bardzo szybki efekt.

- Nie wywołuje podejrzliwości u gryzoni - za szybko działa!

- Silnie wabi gryzonie.

- Zawiera prawdziwy smalec i mleczny aromat.

- Opakowanie typu doypack pozwalające na wielokrotne otwieranie i zamykanie.

- Zawiera gorzki Bitrex.
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

Niebieska trutka na szczury, myszy Nor killer brodifakum.

Trutka mleczna Norkiller sprawdzi się w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką. 


- Precyzyjne dawkowanie (1 saszetka na szczury = 20g)

- Monitorowanie obecności gryzoni  (nadgryzione saszetki świadczą o bytowaniu gryzoni).

- Dokładne usunięcie trutki po zakończeniu akcji deratyzacyjnej.

- Dokładne rozliczenie ilość preparatu na zlecenie.

- Silna trutka na szczury pozwala na wysoką skuteczność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu.


silna trutka na szczury, trutka na szczury, pasta na szczury, pasta na myszy, trutka na myszy, sposób na myszy, sposób na szczury, niebieska trutka na szczury, trutka na gryzonie, Nor Killer Strong na gryzonie
Miejsce użycia


Przed użyciem trutki na myszy i szczury należy rozpoznać stopień nasilenia problemu z gryzoniami. Dla uzyskania najwyższej skuteczności umieścić pastę na szczury w miejscach zauważalnych oznak bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Rozpoznanie terytorium gryzoni - gniazda, nory i trasy przejść ma duże znaczenie. To zwykle najlepsze miejsca do rozłożenia trutki. Pasta na szczury powinna być umieszczona wzdłuż ścian pomieszczeń. Trutka nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych. 

 
Sposób użycia:
 

Przynęta gotowa do użycia do stosowania w odpornych na manipulacje stacjach deratyzacyjnych.

 
Dawki:
 
mysz - 40 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja, minimalna odległość między nimi to 5 m

szczur - 60 - 100g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja, minimalna odległość między nimi to 5 m

Miejsca publiczne, w których stosowane są środki gryzoniobójcze należy odpowiednio oznakować. Trutkę trzeba umieścić w specjalnych, odpowiednio oznakowanych stacjach deratyzacyjnych zabezpieczonych przed ludźmi i zwierzętami nie będącymi przedmiotem deratyzacji. Zabezpieczyć przynętę w karmnikach min. przy pomocy prętów umieszczonych w stacji deratyzacyjnej tak, aby nie mogła być ona wynoszona.

Należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania myszy przynajmniej co 2–3 dni, szczurów przynajmniej co 5–7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu: określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoni. Należy uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie. Wymieniać każdą przynętę  uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną. Usuwać martwe gryzonie.


Zalecenia

Trutki na gryzonie należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 

W opakowaniu znajduję się:

- trutka na szczury i gryzonie Norkiller pasta- 1,5kg.

skład: brodifakum 0,0025%, bitrexProdukt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.  

Trutka na szczury, myszy, gryzonie Nor killer Strong 1,5kg pasta Brodifakum.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Nor killer Strong 1,5kg pasta Brodifakum.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Nor killer Strong 1,5kg pasta Brodifakum.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Nor killer Strong 1,5kg pasta Brodifakum.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Nor killer Strong 1,5kg pasta Brodifakum.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Nor killer Strong 1,5kg pasta Brodifakum.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Nor killer Strong 1,5kg pasta Brodifakum.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Nor killer Strong 1,5kg pasta Brodifakum.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder