POLCYP 5 WP 25g preparat na muchy, pluskwy, karaluchy, mrówki, rybiki.

13,99 zł

Cena jednostkowa:
55,96 zł/100 g


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

POLCYP 5WP skuteczny preparat na muchy, karaluchy, pluskwy, mrówki, komary do malowania i jako oprysk.


POLCYP 5WP to środek owadobójczy w proszku do sporządzenia zawiesiny wodnej od cenionego producenta - firmy Best Pest. Preparat owadobójczy Polcyp 5WP może być stosowany min. jako oprysk na muchy w domu, oborach i stajniach lub do malowania powierzchni tj. okna, paraptety, framugi itp.. 
 
Polcyp jest niezwykle silnym preparatem o działaniu pokarmowym i kontaktowym przeznaczony do zwalczania owadów biegających (prusaków, karaluchów, mrówek faraona, rybików cukrowych) i latających (komarów czy much).
 
Proszek na owady Polcyp 5WP jest niezwykle wydajny - 5l oprysku z 25g proszku!
 

Polcyp 5WP
 
Skutecznie zwalcza:

- muchy, komary, prusaki, karaluchy, mrówki, pluskwy, rybiki cukrowe

Właściwości

- Skuteczny i sprawdzony sposób na owady biegające i latające
- Silny preparat owadobójczy
- Do zastosowania w postaci zawiesiny wodnej do oprysku lub malowania
- Wyjątkowo wydajna formuła 5l z 25g!
- Opakowanie 25 g© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Przeznaczenie 
 
Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się owadów latających i biegających z pomieszczeń idealnie do tego nada się preparat na muchy POLCYP w formie proszku. Dzięki niemu problem insektów odejdzie w zapomnienie, a Ty będziesz mógł skupić się na swoich sprawach, a nie na brzęczącej nad uchem muchą czy przechadzającym obok Ciebie karaluchem. 
 
Środek ten ma działanie pokarmowe i kontaktowe, eliminując tym samym insekty z pomieszczenia. Preparat należy zastosować w postaci zawiesiny wodnej przeznaczonej do malowania lub do opryskiwania powierzchni.

polcyp 5wp jak używać
 
Sposób użycia
 
Granulat na muchy POLCYP można użyć na dwa sposoby:
- opryskiwanie powierzchni,
- malowanie powierzchni.
 
Przy małej infestacji niechcianych insektów należy przygotować 0,5% ciecz roboczą - na każde 5l wody należy zastosować 25g preparatu.
 
Przy większej infestacji owadów należy zastosować stężenie 1%, czyli na na 2,5l wody należy zastosować całą zawartość torebki czyli 25g. 
 
Otrzymany roztwór preparatu jest gotowy do dezynsekcji. Opryskiwanie wykonać w miejscach gromadzenia się owadów, tj. 
- ciepłe i nasłonecznione ściany,
- ramy okienne,
- filary,
- części zagród,
- rury itp.
 
Unikać miejsc narażonych na przeciągi. 
 
Uwaga! Preparat barwi zaimpregnowane powierzchnie.

Drugim sposobem użycia środka na muchy jest malowanie powierzchni. W osobnym pojemniku należy rozpuścić 25g preparatu 50ml ciepłej wody dokładnie mieszając aż do uzyskania jednolitej lepiej zawiesiny do malowania. Sposób wykonania zabiegu: Pomalować powierzchnie o wymiarach 10x30cm lub pasy kartonu/folii polietylenowej i rozwiesić w miejscach gromadzenia się much (wymienione wyżej).
 
W pomieszczeniu o powierzchni podłogi 100m2 należy pomalować co najmniej 40 takich fragmentów. Preparat osiąga pełną skuteczność po 24 godzinach. W przypadku ponownego pojawienia się insektów zabieg należy powtórzyć.  Aby uniknąć powstania oporności owadów zaleca się stosować naprzemiennie z preparatami z innej grupy chemicznej. Po utracie skutecznego działania preparatu zaimpregnowane (pomalowane lub opryskane) powierzchnie dokładnie oczyścić i ponownie zastosować preparat.

Specyfikacja
 
Substancje czynne: cypermetryna (50g/kg)
Numer pozwolenia: 0326/03
Pojemność: 25g

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 

Popularne kategorie