Blattanex Gel na karaluchy i prusaki. Trutka na karaluchy żel BAYER.

89,99 zł

Cena jednostkowa:
1 799,80 zł/100 g


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Blattanex Gel na karaluchy, prusaki BAYER. Trutka żel na owady 5g.


Blattanex gel na karaczany i karaluchy firmy Bayer to renomowany środek do zwalczania karaluchów i prusaków posiadający pozytywne opinie użytkowników profesjonalnych.

Trutka na karaluchy Blattanex traktowana jest przez owady jak pożywienie. Unikalna formuła zawiera białka i cukry przez co działa wabiąco i jest chętniej pobierana przez owady niż inne podobne preparaty. Nawet w przypadku dużej dostępności naturalnego pokarmu karaluchy wybiorą blattanex.

Innowacyjna i nowoczesna substancja czynna chlorenapyr jest zabójczo skuteczna drogą pokarmową. Preparat ma postać żelu w strzykawce ułatwiającej dozowanie.

Żel na karaluchy ma działanie kaskadowe. Zwabione karaluchy posilają się żelem. Nie padają od razu tylko po kilku dniach. Karaczany to kanibale. Zjadają martwych przedstawicieli własnego gatunku. Po spożyciu padłego karalucha reszta również padnie. Dlatego metoda żelowa jest tak skuteczna. Można zniszczyć populację karaczanów bez potrzeby poszukiwania ich gniazd.

Preparat na karaluchy Blattanex nie wymaga specjalnego przygotowywania pomieszczenia. Środek na karaluchy Blattanex Gel zwalcza postacie dorosłe (imago) i larwy karaczanów. Może być stosowany w miejscach, gdzie nie jest możliwe wykonanie kompleksowego oprysku (żłobki, szpitale, szkoły, przedszkola, restauracje). 

blattanex gel, żel na karaluchy, żel na prusaki


Blattanex Gel: 

- silny wabik na karaluchy, prusaki
- mocna trutka na karaluchy
- szybko działa
- 5g wystarcza na 50m²


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatu na karaluchy i prusaki Blattanex

Blattanex gel na karaluchy i prusaki należy aplikować w formie małych kropli, punktowo na oczyszczonych powierzchniach w wielu miejscach tworząc pułapki na karaluchy. Karaluchy zwabione aromatem preparatu, który mylony z pokarmem pozwala szybko pozbyć się karaluchów i prusaków. Dozowanie preparatu ułatwia opakowanie w formie strzykawki.

Miejsce użycia preparatu: szpary i szczeliny, pęknięcia, listwy przypodłogowe i wypusty rur c.o., zlokalizowane drogi wędrówek i kryjówki owadów.

blattanex żel, preparat na karaluchy, preparat na prusaki

Dozowanie: 

Dawkowanie należy dostosować do nasilenia inwazji i gatunku karaczanów:
 
- Zwalczanie prusaków (niewielkie nasilenie): 1 kropla
- Zwalczanie prusaków (duże nasilenie): 2 krople
- Zwalczanie karaluchów (niewielkie nasilenie): 2 krople
- Zwalczanie karaluchów (duże nasilenie): 3 krople

Jedna kropla żelu o średnicy ok. 5 mm = ok. 0,1 g
 

Zawiera: imidachloropryd 21 g/kg

Pojemność: 5 g

Pozwolenie Nr. MZ-0548/04

KARTA CHARAKTERYSTYKI

UWAGA: Nie należy stosować preparatu na karaluchy w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt. 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Zobacz podobne produkty

Pastuch elektryczny na kuny i kolce na kuny. Kemo FG025 SET.

Pastuch elektryczny na kuny i kolce na kuny. Kemo FG025 SET.

Pastuch elektryczny na kuny w zestawie z kolcami na kuny do zabezpieczenia rynny. Nie zabija, ale skutecznie płoszy kuny. Zapobiega zakładaniu gniazd przez kuny na poddaszach.

439,00 zł

Sprawdź teraz

Środek na komary do kontaktu Elektro Vaco 45 ml.

Środek na komary do kontaktu Elektro Vaco 45 ml.

Odstraszacz owadów Vaco Elektro na wymienne wkłady ze środkiem owadobójczym. Długotrwała ochrona przed komarami i muchami zapewnia spokojny sen przez 2 miesiące (60 nocy).

19,37 zł

Sprawdź teraz

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco w formie granulatu w ekonomicznym opakowaniu do częstego stosowania. Skuteczne działanie środka sprawia, że jest to główny sposób na mrówki używany w walce z tymi owadami. Pojemność: 250g.

26,59 zł

Sprawdź teraz

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Innowacyjny preparat na owady do ogrodu. Najwyższa skuteczność przy niskich kosztach zabiegu - skuteczny oprysk na kleszcze i komary do ogrodu. Zabezpiecza 500m2. Pojemność: 500 ml

149,00 zł

Sprawdź teraz

Żywołapka na szczury. Pułapka na szczury 50x20x27cm.

Żywołapka na szczury. Pułapka na szczury 50x20x27cm.

Pułapka na szczury żywołowna to zaawansowane urządzenie wykonane ze stalowej siatki. Specjalna budowa żywołapki na szczury pozwala na natychmiastowe złapanie.

64,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie