BASF
Żel na karaluchy i prusaki MYTHIC Gel 30g.

Żel na karaluchy i prusaki MYTHIC Gel 30g.

Cena: 72,99 76,99

Skuteczne połączenie
Pułapka na karaluchy, prusaki NO PEST™ 2 szt.
Pułapka na karaluchy, prusaki NO PEST™ 2 szt.

Cena: 9,99 zł
6,99 zł

żel na karaluchy, sposób na prusaki, preparat na karaczany, mythic gel, skuteczny sposób na prusaki i karaluchy

Żel na karaluchy i prusaki MYTHIC Gel 30g. Zabójczo skuteczny sposób na karaluchy


MYTHIC żel na karaczany i karaluchy renomowanego niemieckiego producenta preparatów owadobójczych BASF. Mythic Gel to najlepszy sposób by zwalczyć karaluchy i prusaki. Unikalna formuła zawierająca białka i cukry silnie wabi karaluchy i jest chętnie pobierana przez owady. Atrakcyjny skład szybko zwraca uwagę karalucha, nawet w przypadku dostępności do innych źródeł pożywienia. Innowacyjna i nowoczesna substancja czynna chlorenapyr jest zabójczo skuteczna drogą pokarmową. Preparat należy aplikować w formie małych kropli, punktowo w wielu miejscach tworząc pułapki na karaluchy. Karaluchy zwabione aromatem preparatu, który mylony z pokarmem pozwala szybko pozbyć się karaluchów i prusaków.

W odróżnieniu od oprysków na owady i foggerów zastosowanie żelu nie wymaga specjalnego przygotowywania pomieszczenia. Preparat na karaluchy Mythic Gel zwalcza postacie dorosłe (imago) i larwy karaczanów. Może być stosowany w miejscach, gdzie nie jest możliwe wykonanie kompleksowego oprysku (żłobki, szpitale, szkoły, przedszkola, restauracje). Preparat posiada niska toksyczność wobec ssaków sprawia, że  to najlepszy sposób na karaluchy do użytku w miejscach wrażliwych, przy minimalnych utrudnieniach dla ludzi i zwierząt.

Żel na karaluchy ma działanie kaskadowe.

Zwabione karaluchy posilają się żelem. Nie padają od razu tylko po kilku dniach. Karaczany to kanibale. Zjadają martwych przedstawicieli własnego gatunku. Po spożyciu padłego karalucha reszta również padnie. Dlatego metoda żelowa jest tak skuteczna. Można zniszczyć populację karaczanów bez potrzeby poszukiwania ich gniazd.

Preparat ma postać żelu w strzykawce ułatwiającej dozowanie.

żel na karaluchy, środek na karluchy, żel na prusaki, Mythic gel, basf na karaluchyZastosowanie 

- preparat na karaluchy,
- preparat na prusaki,
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatu na prusaki

Mythic żel na karaluchy i prusaki od firmy BASF należy aplikować w formie małych kropel na oczyszczonych powierzchniach. Dozowanie preparatu ułatwia opakowanie w formie strzykawki.
Miejsce użycia preparatu: szpary i szczeliny, pęknięcia, listwy przypodłogowe i wypusty rur c.o., zlokalizowane drogi wędrówek i kryjówki owadów.

Dozowanie: 1 kropla żelu na 1m2 powierzchni lub 1m.b. (w przypadku nanoszenia w linni prostej). Opakowanie pozwala na aplikację ok 300 kropel tj. do zabezpieczenia pomieszczenia o powierzchni ok. 300m2 lub 300 m.bieżących
 
Liczba wymaganych punktów (standardowy punkt 1 kropla 0,1g)
 
Mieszkanie – kuchnia
 
10-25
 
Mieszkanie – łazienka
 
do 12
 
Mieszkanie – inne pomieszczenia
 
do 12
 
Kuchnia w obiekcie komercyjnym**
 
100-300
 
bar/restauracja**
 
60-100
 
**Przy  średniej powierzchni pomieszczenia (obsługującej 40-50 nakryć stołowych)

środek na karaluchy, preparat na karaluchy


Zawiera:

chlorofenapir 0,4 %
Numer CAS: 122453-73-0

Pojemność: 30g

Pozwolenie Nr. 6017/14

KARTA CHARAKTERYSTYKI

UWAGA: Nie należy stosować preparatu na karaluchy w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt.
 
Produkt przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych. Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Żel na karaluchy i prusaki MYTHIC Gel 30g.
Żel na karaluchy i prusaki MYTHIC Gel 30g.
Żel na karaluchy i prusaki MYTHIC Gel 30g.
Żel na karaluchy i prusaki MYTHIC Gel 30g.
Żel na karaluchy i prusaki MYTHIC Gel 30g.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

Żel na karaluchy i prusaki ABC.

ABC żel na karaluchy i prusaki to skuteczny sposób zwalczania karaczanów. Żel w strzykawce do punktowego dozowania.

19,99 zł

Zobacz

Środek na karaluchy i prusaki GETOX żel.

GETOX żel na karaczany to najlepszy sposób by zwalczyć karaluchy i prusaki. Preparat na karaluchy w strzykawce do punktowego dozowania jest mylony z pokarmem i zabija szybko.

22,99 zł 18,49 zł

Zobacz

Pułapka na karaluchy Panko. Lep na karaluchy 15 arkuszy.

Atraktantowa Pułapka na karaluchy Panko z wabikiem skutecznie odławia karaluchy i prusaki unieruchamiając je silnym klejem. Bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. 15 sztuk.

39,75 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder