Olan Tech
Odstraszacz kleszczy. Odstraszacz na kleszcze Skudo Human Blue.

Odstraszacz kleszczy. Odstraszacz na kleszcze Skudo Human Blue.

Cena: 99,00 109,00

Odstraszacz kleszczy dla dorosłych i dla dzieci. 

Odstraszacz kleszczy Skudo Human Blue to niewielkie urządzenie, które możesz mieć zawsze przy sobie. Kleszcze przenoszą całą masę groźnych chorób, dlatego tak ważne jest znaleźć skuteczny sposób na kleszcze. Gdy nie chcesz, lub nie możesz używać preparatów chemicznych odstraszacz na kleszcze zapewni Ci skuteczną ochronę. 

Ultradźwiękowy odstraszacz na kleszcze możesz zawiesić na szyi (otwór w obudowie), tak aby ultradźwięki mogły się swobodnie wokół Ciebie rozchodzić. Załączony do odstraszacza metalowy klips pozwala zamocować urządzenie na pasku spodni, torebki lub plecaka. Możesz zaczepić go na wózku lub nosidle i chronić siebie i dziecko

Jest urządzeniem wyjątkowo łatwym w obsłudze. Wystarczy, że usuniesz czerwoną zawleczkę blokującą odstraszacz na kleszcze, przesuniesz w dół biały przełącznik i urządzenie już działa.

Należy unikać noszenia urządzenia w kieszeniach, torbach, plecakach - ultradźwięki będą tłumione w czego efekcie skuteczność odstraszania pcheł oraz kleszczy będzie niższa. 

Nowość - włącz i wyłącz!

Skudo Human Blue został wyposażony w wyłącznik. Teraz możesz używać już swojego osobistego odstraszacza kleszczy tylko wtedy, gdy faktycznie potrzebujesz ochrony. To takie proste! Pozwala to na wydłużenie działania nawet do 3 lat!

Bezpieczny dla środowiska 

Odstraszacz na kleszcze, który nie wykorzystuje w działaniu toksyn ani subtancji chemicznych. Proces odstraszania odbywa się poprzez emisje ultradźwięków niesłyszalnych dla ludzi oraz zwierząt domowych. Odstraszacz kleszczy nie szkodzi roślinom, nie powoduje zakłóceń działania odbiorników telewizyjnych, radiowych, elektronicznych urządzeń alarmowych, czujników dymu i ognia oraz innych urządzeń elektrycznych. Jest bezpieczny dla małych dzieci. 

Odstraszacz kleszczy renomowanego, włoskiego producenta Olan wyprodukowany zgodnie z normami Unii Europejskiej. Posiada certyfikowany znak bezpieczeństwa CE.

ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy
Właściwości:

- zasięg odstraszania wynosi około 25m2, lub w promieniu 5m, 
- odporny na wilgoć,
- skutecznie odstrasza kleszcze, pchły oraz wszy,
- może być używany przez ludzi jak i zwierzęta domowe.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Dla kogo?

Ultradźwiękowy odstraszacz na kleszcze, pchły i wszy jest szczególnie polecany leśnikom, myśliwym, wędkarzom, grzybiarzom oraz osobom aktywnie spędzającymi czas na łonie natury. Odstraszacz kleszczy to skuteczna profilaktyka pozwalająca na uniknięcie potencjalnych komplikacji wywołanych w wyniku ukąszenia przez kleszcze. Idealny na biwaku czy też wypadzie na ryby - ultradźwiękowy odstraszacz jest odporny na wilgoć (nie może być jednak zanurzony w wodzie). Bardzo dobre rozwiązanie dla dzieci podczas letnich obozów.

Sposób działania

Ultradźwiękowy środek na kleszcze emituję ultradźwięki niesłyszalne przez ludzi oraz zwierzęta domowe. Ultradźwięki emitowane przez odstraszacz powodują uczucie wysokiego dyskomfortu u pobliskich pcheł oraz kleszczy. Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy tworzy wokół nas swoistą "barierę" której przekroczenie staje się niemożliwe. Ultradźwięki zaburzają zmysły kleszczy i ich zdolność dostrzegania ofiary. 
 
Specyfikacja:

-
czas działania: bez wyłączenia 1 rok ciągłego działania,
- wbudowany wyłącznik - pozwala na wydłużenie pracy działania urządzenia nawet do 3 lat,
- lekki: waga, około 100 gram,
- bezpieczny dla dzieci,
- wymiary: 5,5x3x1 cm.

W opakowaniu znajduję się:

kieszonkowy odstraszacz kleszczy Skudo Human,
- metalowy klips
- instrukcja obsługi
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Odstraszacz kleszczy. Odstraszacz na kleszcze Skudo Human Blue.
Odstraszacz kleszczy. Odstraszacz na kleszcze Skudo Human Blue.
Odstraszacz kleszczy. Odstraszacz na kleszcze Skudo Human Blue.
Odstraszacz kleszczy. Odstraszacz na kleszcze Skudo Human Blue.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder