RedTop pułapka na muchy. Ekologiczna pułapka wabiąca muchy, osy.


Redtop ekologiczna pułapka wabiąca muchy to skuteczny sposób aby pozbyć się much z obory, stajni, chlewni czy okolicy domu. Pułapka na muchy Redtop z wabikiem to ekologiczna pułapka z silnym atraktantem, której możesz użyć w każdego typu gospodarstwie. Nie zawiera środków owadobójczych, więc z powodzeniem może być stosowana w ekologicznym chowie. Redtop na muchy to rozwiązanie cenione, sprawdzone i posiadające pozytywne opinie wśród rolników. Wabi muchy do zbiornika z dużej odległości, a specjalna konstrukcja więzi je wewnątrz pułapki. Worek na muchy Redtop znacznie ogranicza liczebność much i pozwala wytępić muchy dorosłe, tak by ograniczyć zdolność do rozmnażania się tych owadów. Redtop - niezastąpiona pomoc w walce z muchami!

Jak pozbyć się much przy pomocy pułapki wabiącej Redtop?


Redtop Giant To aż 8l pojemności. Duży Redtop na muchy sprawdzi się w miejscach szczególnie narażonych na duże ilości much - pryzmy obornika, bezpośredni obszar przy oborze, stajni.

Redtop 3l Podstawowa pułapka wabiąca muchy Redtop. Wysoka skuteczność, mniejsza pojemność sprawdza się w gospodarstwach i pozwala pozbyć się much w ogrodzie i okolic domu.

Jak działa pułapka Redtop? To pułapka wabiąca muchy do zawieszenia. Do worka na muchy należy wsypać sproszkowany atraktant (wkład) i zalać wodą do wskazanego w instrukcji poziomu. Wabik na muchy aktywuje się po około 24-48h.


Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Katalog

POLECAMY

3l Redtop Fly Trap pułapka na muchy, osy. Worek na muchy.

Pułapka wabiąca muchy REDTOP o pojemności 3l to skuteczny sposób na muchy w oborze, chlewni oraz w przydomowym ogrodzie. Wytrzymały worek na muchy i wkład wabiący zapewnia długie działanie. Zwalczanie much tylko z Redtop na muchy!

49,99 zł 34,00 zł

Zobacz

Duży Redtop Giant 8l. Pułapka na muchy wabiąca. Worek na muchy.

Pułapka na muchy Redtop 8l to jeszcze większa pojemność, która wystarcza na dłużej. To idealne rozwiązanie dla rolnictwa by pozbyć się much z chlewni, stajni czy okolic pastwisk zwierząt hodowlanych. Redtop 8l - wydajna i skuteczna.

54,50 zł

Zobacz

5 SZTUK Redtop Giant. Worek na muchy. Pułapka na muchy Redtop wabiąca 8l.

Pułapka na muchy Redtop 8l to jeszcze większa pojemność, która wystarcza na dłużej. Zestaw 5 sztuk z wabikami pozwala na zabezpieczenie chlewni, pastwiska, stajni itp.

289,00 zł 259,00 zł

Zobacz

POLECAMY

5 SZTUK Redtop. Worek na muchy. Pułapka na muchy Redtop wabiąca 3l .

5 sztuk pułapek REDTOP o pojemności 3l pozwoli w bardzo dużym stopniu ograniczyć liczebność much w twoim otoczeniu.

189,00 zł 165,00 zł

Zobacz

Wkład do pułapki na muchy Redtop. Wabik na muchy.

Wsad wabiący do pułapki na muchy Redtop.

46,99 zł 28,99 zł

Zobacz

Zestaw naprawczy do pułapki na muchy Redtop (zbiornik+wkład)

Zestaw do naprawiania pułapki wabiącej Redtop z częściami zamiennymi (zbiornik+wabik).

35,99 zł

Zobacz

Pułapka na muchy, gzy, bąki wabiąca. Worek na muchy z wabikiem.

Wabiąca pułapka na muchy to ekologiczny i łatwy w użyciu sposób na muchy. Worek na muchy nie zawiera insektycydów, więc jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Efekt działania pułapki utrzymuje się przez 4 tygodnie.

27,00 zł 18,99 zł

Zobacz