Cena

RedTop® Fly Trap wabiąca pułapka na muchy


Redtop ekologiczna pułapka wabiąca muchy to skuteczny sposób aby pozbyć się much z obory, stajni, chlewni czy okolicy domu. Pułapka na muchy Redtop z wabikiem to ekologiczna pułapka z silnym atraktantem, której możesz użyć w każdego typu gospodarstwie. Nie zawiera środków owadobójczych, więc z powodzeniem może być stosowana w ekologicznym chowie. Redtop na muchy to rozwiązanie cenione, sprawdzone i posiadające pozytywne opinie wśród rolników. Wabi muchy do zbiornika z dużej odległości, a specjalna konstrukcja więzi je wewnątrz pułapki. Worek na muchy Redtop znacznie ogranicza liczebność much i pozwala wytępić muchy dorosłe, tak by ograniczyć zdolność do rozmnażania się tych owadów. Redtop - niezastąpiona pomoc w walce z muchami!

Filtry

Strona

Strona 1

z 1

Pułapka na muchy, osy wabiąca worek Fly Catcher Big Bag No Pest®

Pułapka na muchy, osy wabiąca worek Fly Catcher Big Bag No Pest®

  • -17%
  • Polecamy

Pułapka wabiąca muchy No Pest Fly Catcher to skuteczny sposób na muchy w oborze, chlewni oraz w przydomowym ogrodzie. Wytrzymały worek na muchy i wkład wabiący zapewnia długie działanie.

29,99 zł 24,99 zł

Najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł

Sprawdź teraz

Wkład do pułapki na muchy Redtop. Wabik na muchy.

Wkład do pułapki na muchy Redtop. Wabik na muchy.

Wsad wabiący do pułapki na muchy Redtop.

28,99 zł

Sprawdź teraz

Strona

Strona 1

z 1

Jak pozbyć się much przy pomocy pułapki wabiącej Redtop?


Redtop Giant To aż 8l pojemności. Duży Redtop na muchy sprawdzi się w miejscach szczególnie narażonych na duże ilości much - pryzmy obornika, bezpośredni obszar przy oborze, stajni.

Redtop 3l Podstawowa pułapka wabiąca muchy Redtop. Wysoka skuteczność, mniejsza pojemność sprawdza się w gospodarstwach i pozwala pozbyć się much w ogrodzie i okolic domu.

Jak działa pułapka Redtop? To pułapka wabiąca muchy do zawieszenia. Do worka na muchy należy wsypać sproszkowany atraktant (wkład) i zalać wodą do wskazanego w instrukcji poziomu. Wabik na muchy aktywuje się po około 24-48h.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Popularne kategorie