LEAVEN
Odstraszacz pluskiew. DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na pluskwy

Odstraszacz pluskiew. DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na pluskwy

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 119,00

Skuteczność działania

Ultradźwiękowy odstraszacz pluskiew DUO-PRO PESTREPELLER nadaję się do zabezpieczenia miejsc o dużych powierzchniach dochodzących do 550 m2. Urządzenie skutecznie odstrasza również pchły, karaluchy, mrówki, świerszcze, pająki, mole oraz wszelkiego rodzaju inne insekty. Odstraszanie ultradźwiękami to innowacyjna metoda odstraszania. Wyróżnia się wysoką skutecznością na tle innych metod walki ze szkodnikami.

Bezpieczny dla ludzi

Odstraszacz kun DUO-PRO PESTREPELLER jest urządzeniem bezpiecznym i nieszkodliwym dla odstraszanych zwierząt. Urządzenie emituje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości poza zakresem słyszalności dla człowieka. Emitowane ultradźwięki nie kolidują z działaniem telewizji, radia, nie mają wpływu na pracę elektronicznych systemów antywłamaniowych, detektorów ognia i dymu, symulatorów serca, aparatów słuchowych i innych sprzętów elektronicznych. 

Zasięg działania

Elektroniczny odstraszacz pluskiew został wyposażony w dwa głośniki. Emitują one ultradźwięki o ciśnieniu akustycznym dochodzącym do 135 dB na powierzchni do 550m2. Uruchamiając urządzenie należy pamiętać o tym aby nie było ono kładzione bezpośrednio na wykładzinach i miękkich powierzchniach. Odstraszacz ultradźwiękowy DUO-PRO PESTREPELLER nie powinien być również przysłonięty przez wszelkiego rodzaju meble itp. Należy pamiętać o fakcie iż ultradźwięki nie przenikają przez ściany murowane oraz strop betonowy, nie przenikają więcej jak przez jedną warstwę płyty gipsowej. Przenikają tkaniny, tekstylia, tapety, materace - wszystko by skutecznie pozbyć się pluskiew.Właściwości

- innowacyjna metoda odstraszania ultradźwiękami,
- skutecznie odstrasza wszelkiego rodzaju gryzonie oraz owady,
- jest w stanie zabezpieczyć powierzchnie o wielkości dochodzącej do 550 m2,
- znikomy pobór prądu wynoszący 1.5 W. 

© odstraszanie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Proces odstraszania

Odstraszacz ultradźwiękowy DUO-PRO PESTREPELLER emituje ultradźwięki, dźwięki o wysokiej częstotliwości nie słyszalne przez ucho ludzkie ale sprawiające wyjątkowo duży dyskomfort odstraszanym pluskwom. Odstraszane owady zostają zmuszone po pewnym czasie od uruchomienia urządzenia do zmiany miejsca, w którym przebywają. Elektroniczny odstraszacz pluskiew pobiera znikome ilości prądu (1.5W). W celu uzyskania maksymalnej skuteczności z działania zalecamy ciągłą pracę urządzenia. 

Tryby działania:

- Tryb DUO: odstraszacz ultradźwiękowy emituje przerywane fale o zmiennej częstotliwości, kóre będą emitowane zarówno z dwóch głośników jak i przetwornika. Tempo emitowanej częstotliwości w trybie DUO jest normalną pracą odstraszacza i może być delikatnie słyszalne przez ludzi i zwierzęta domowe.  
- Tryb TRANS: fale o zmiennej częstotliwości będą emitowane przez system przetwornika.
- Tryb ULTRA:przerywane fale impulsowe będą emitowane przez system podwójnego głośnika. 
- Tryb TEST: Odstraszacz ultradźwiękowy obniży sygnał wyjściowy do zakresu słyszalności ucha ludzkiego w celu sprawdzenia urządzenia, jeżeli urządzenie znajduje się w trybie TEST. Wyemitowany przenikliwy, wstrząsający, nie wyregulowany dźwięk przypominający syrenę, imituje dźwięk jaki stale słyszą zwierzęta. Nie powinno stosować się tej funkcji blisko ucha. 

Sposób użycia:

- wyjmij odstraszacz ultradźwiękowy z pudełka,
- podłącz urządzenie do standardowego gniazdka sieciowego,
- uruchamiając urządzenie pierwszy raz należy skorzystać z trybu "TEST" w którym będzie można zweryfikować prace urządzenia. Donośny pisk który wydobędzie się z odstraszacza przypomina ten który słyszą odstraszane owady.
 
Specyfikacja:

- wymiary: 119 x 98 x 98 mm
- waga: 180 gram,
- zasilanie: 220-240 V,
- pobór prądu: 1.5 W,
- kąt emisji ultradźwięków: 260 stopni.
- częstotliwość emitowanych ultradźwięków: 25,000 Hz - 65,000 Hz. 
- obszar skutecznego działania 550 m2.
 

W opakowaniu znajduję się:

- instrukcja obsługi,
- odstraszacz ultradźwiękowy,
- zasilacz sieciowy.
 
 
Odstraszacz pluskiew. DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na pluskwy
Odstraszacz pluskiew. DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na pluskwy
Odstraszacz pluskiew. DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na pluskwy
Odstraszacz pluskiew. DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na pluskwy
Odstraszacz pluskiew. DUO-PRO PESTREPELLER. Odstraszacz na pluskwy
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Wielofunkcyjne i skuteczne urządzenie. Warto było kupić ..
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder