Środek na bobry. Preparat odstraszający Pest Protect płyn 200ml.

62,99 zł

Cena jednostkowa:
31,50 zł/100 ml


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Środek na bobry Pest Protect 200ml. Skuteczny odstraszacz na bobry w płynie.

 
Środek na bobry PEST PROTECT to silny, skoncentrowany odstraszacz w płynie, który skutecznie działa na bobry, wydry, borsuki. Specjalnie dobrana kompozycja zapachów, których nie lubią bobry, wydry to mieszanina z olejków eterycznych naturalnego pochodzenia, oraz syntetycznych imitujących min. zapach niedźwiedzia.Środek odstraszający Pest Protect posiada silną woń, która roznosi się na duże odległości i jest znakomicie wyczuwalny przez bobry, wydry, borsuki i inne ssaki. To jasny sygnał, że w pobliżu znajduje się drapieżnik. Preparat oddziałuje behawioralnie na instynkt zmuszając zwierzęta do ucieczki. Oprysk jest całkowicie bezpieczny dla roślin, zwierząt i środowiska.
 
Wydajność:
 
Bariera zapachowa:
1l preparatu   2 000m² powierzchni 
 
Oprysk na boby, wydry:
1l preparatu   2 000m² powierzchni 
środek na bobry, preparat na bobry, odstraszacz na bobry, odstraszacz bobrów, oprysk na bobry, środek na wydry, preparat na wydry, odstraszacz na wydry
 Właściwości:
 
zapobiega wyrządzaniu szkód przez bobry
zapobiega tworzeniu tam przez bobry i nor w wałach i rowach melioracyjnych
skuteczne i długotrwałe działanie
naturalny, nietoksyczny
długie działanie - nawet do 12 tygodni
bezpieczny dla ludzi, zwierząt, roślin i pszczół
ulega biodegradacji
przeznaczony jest do użytku profesjonalnego


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 
Przeznaczenie:
 
Odstraszacz na bobry, wydry, borsuki zabezpiecza pola, uprawy, sady, posesje przed niepożądaną obecnością dzikich zwierząt.
 
 
Sposób użycia:

Rozwieszanie punktowe
 
Koncentrat rozcieńczyć w stosunku 1:1 z wodą. Namoczyć szmatki w preparacie (ok. 3 godziny), następnie należy zabezpieczyć je przed deszczem i zawiesić na palikach, na wysokości około 50 cm. Szmatki rozwieszamy co 15-20 metrów.
 
Opryskiwanie
 
Preparat rozcieńczyć z wodą w proporcji 1:12. 1 litr koncentratu wystarcza na zabezpieczenie 2000 m² ziemi. Należy pamiętać, o zostawieniu tzw. furtki wyjścia przy uprawach, aby zwierzęta mogły opuścić chroniony teren.
 
Bariera zapachowa
 
Preparat rozcieńczyć z wodą w proporcji 1:12 i spryskać pas szerokości 3-4 metrów wokół chronionego terenu. 1 litr koncentratu wystarcza na zabezpieczenie 2000 m² ziemi (1000 m bieżących).

Efekt działania preparatu utrzymuje się nawet do 12 tygodni. W przypadku dużej ilości opadów lub długotrwałej temperatury powyżej 20°C czas działania może ulec skróceniu. Optymalna temperatura zastosowania: powyżej 5°C
 
Skład:
Odstraszacz bobrów zawiera wyłącznie substancje naturalne lub o składzie identycznym z naturalnymi:  syntetyczne składniki smakowe, olejki eteryczne, oleje roślinne, emulgatory, inne substancje zapachowe.

Specyfikacja:
 
Pojemność: 200ml


Przed użyciem przeczytaj ulotkę znajdującą się na opakowaniu w celu zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu przechowywania, utylizacji pustych opakowań, środków ostrożności oraz postępowania w przypadku nieprawidłowego użycia preparatu.
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

Odstraszacz dzików, saren, jeleni Antydzik. Środek odstraszający zwierzynę leśną 20 L.

Odstraszacz dzików, saren, jeleni Antydzik. Środek odstraszający zwierzynę leśną 20 L.

Preparat na dziki, jelenie, sarny Antydzik to mieszanka sprawdzonych substancji odstraszających z naturalnymi nawozami. Produkt jest gotowy do użycia. Chroni pola, lasy, ogrody, cmentarze, boiska i inne. Pojemność: 20l.

229,00 zł

Sprawdź teraz

Środek na sarny, jelenie zające. Preparat odstraszający Pest Protect płyn 200ml.

Środek na sarny, jelenie zające. Preparat odstraszający Pest Protect płyn 200ml.

Środek na sarny, jelenie PEST PROTECT to odstraszacz w silnie skoncentrowanym płynie do wykonywania oprysków lub punktowej aplikacji w celu ochrony pól uprawnych, szkółek leśnych, posesji przed dziką zwierzyną płową. 200ml chroni do 400 m² powierzchni.

62,99 zł

Sprawdź teraz

Środek na bobry. Preparat odstraszający Pest Protect płyn 5l.

Środek na bobry. Preparat odstraszający Pest Protect płyn 5l.

Środek na bobry, wydry, borsuki Pest Protect to silny koncentrat do zastosowania jako oprysk lub do nanoszenia punktowego w celu stworzenia ochronnej bariery. Chroni do 5000 m² powierzchni. Pojemność 5l.

529,00 zł

Sprawdź teraz

Silvakol środek przeciwko ogryzaniu drzew. Odstraszacz dzikiej zwierzyny.

Silvakol środek przeciwko ogryzaniu drzew. Odstraszacz dzikiej zwierzyny.

SILVAKOL 800ml od Asplant to środek przeciwko ogryzaniu drzew. Najlepszy środek zabezpieczający drzewka przed dzikimi zwierzętami. Ochrona przed zgryzaniem i spałowaniem, bielenie drzewek.

59,90 zł

Sprawdź teraz

Anti-Bissan środek odstraszający zwierzynę. Płyn 250ml.

Anti-Bissan środek odstraszający zwierzynę. Płyn 250ml.

Środek do odstraszania zwierząt i gryzoni Anti-bissan zawiera czynne substancje zapachowe i biologiczne, które odbierane są przez układ nerwowy zwierząt.

49,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie