Mocny odstraszacz na kuny, lisy, krety, ptaki, koty, psy. Żel odstraszający kuny Pepper Gel 330ml.

24,99 zł

Cena jednostkowa:
7,57 zł/100 ml


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Mocny odstraszacz na kuny, lisy, krety, ptaki, koty, psy. Żel odstraszający kuny Pepper Gel 330ml.


Pepper Gel to silny odstraszacz na kuny, lisy, krety, ptaki, koty, psy i wiele innych gatunków zwierząt. Unikalna receptura to efekt wieloletniego doświadczenia i badań. Żelowy środek odstraszający pod wieloma względami przerasta tradycyjne odstraszacze sprayowe i to nawet 20-krotnie.

Żel na kuny Pepper Gel posiada mocny, charakterystyczny zapach, który nie jest akceptowany przez zwierzęta. Ponadto jest w stanie neutralizować nieprzyjemne zapachy pozostawiane przez zwierzęta.

Żel jest bardzo gęsty, a co za tym idzie bardzo wydajny. Wpływa to również w dużej mierze na jego odporność na różne warunki atmosferyczne. Efekt działania żelu utrzymuje się nawet do 12 tygodni.

Odstraszacz na gryzonie jest również w 100% biodegradowalny. Jest całkowicie naturalny, nie zawiera żadnej chemii, konserwantów czy substancji szkodliwych. Dzięki temu jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Preparat odstraszający jest prosty w użyciu. Możesz go nałożyć prawie na dowolną powierzchnie, a wystarczy Ci do tego łyżka, szmatka albo pędzelek. Odstraszacz na kuny świetnie nadaje się do stosowania w samochodzie. Preparat możesz nałożyć na kable, przewody i zabezpieczyć je nie tylko zapachowo, ale również smakowo.


odstraszacz noanimal pepper gel, odstraszacz na kuny, odstraszacz na lisy, odstraszacz na szczury, odstraszacz na norki, odstraszacz na krety, odstraszacz na dziki, odstraszacz na ptaki


Silny żel odstraszający na kuny, lisy, psy, koty, ptaki Pepper Gel.


- Doskonale odstrasza wiele gatunków zwierząt, np.: kuny, lisy, koty, szczury, krety, nornice.
- Odporny na działanie warunków atmosferycznych.
- Nie szkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska.
- Neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
- Całkowicie biodegradowalny.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 
Zastosowanie:

Żel nadaje się do smarowania powierzchni drewnianych, szklanych, kamiennych, aluminiowych itp. Smarować miejsca lub ścieżki występowania zwierząt, parapety, rynny, drewniane belki, progi drzwi, ramy okien, drabiny, schodki itp. Środek utrzymuje się nawet podczas deszczu, śniegu, słońca na zewnątrz. Najlepsze wyniki osiąga w pomieszczeniach.

Pepper Gel jest nieszkodliwy dla zwierząt. Systematycznie stosowany utrudnia im przebywanie w pomieszczeniach, np. kunom na strychu, szczurom w piwnicach, ptakom na parapetach, czy kretom w norach. itp. Dodatkowo żel neutralizuje nieprzyjemne zapachy zostawione przez zwierzęta, np. myszy, szczury czy kuny i zastępuje je swoim charakterystycznym mocno orzeźwiającym zapachem.

Żel można także wystawiać na podstawkach, tackach itp., w większym skupieniu - wówczas wystarcza na znacznie dłużej i przez dłuższy czas emituje zapach.

W przypadku kretów, nornic i innych gryzoni dobrze jest zaaplikować żel bezpośrednio do nory , korytarza, czy dziupli, w której przebywa zwierzę. Systematyczne stosowanie żelu w taki właśnie sposób spowoduje, że zwierzę wyprowadzi się z takiej kryjówki.


odstraszacz noanimal pepper gel, odstraszacz na kuny, odstraszacz na lisy, odstraszacz na szczury, odstraszacz na norki, odstraszacz na krety, odstraszacz na dziki, odstraszacz na ptakiSpecyfikacja:

Forma: żel
Skutecznie odstrasza: kuny, szczury, lisy, dziki, sarny, krety, nornice, koty, psy, ptactwo
Pojemność: 330ml
 
 

Zobacz podobne produkty

Preparat na kuny Pest Protect. Środek odstraszający lisy, łasice i kuny 200ml.

Preparat na kuny Pest Protect. Środek odstraszający lisy, łasice i kuny 200ml.

Preparat na kuny, lisy, łasice Pest Protect to skuteczny odstraszacz w koncentracie do stosowania jako oprysk lub do nanoszenia punktowego w celu stworzenia odstraszającej bariery. Pojemność 200ml.

62,99 zł

Sprawdź teraz

Spray na Kuny, lisy, łasice, krety, nornice Vaco 300 ml.

Spray na Kuny, lisy, łasice, krety, nornice Vaco 300 ml.

ECO Spray na Kuny, lisy, łasice, krety, nornice Vaco to opracowana formuła ekstraktów roślinnych, które działają silnie odstraszająco na zwierzęta. Nadaje się idealnie do zabezpieczenia pomieszczeń takich jak strychy, piwnice, garaże przed kuną i innymi szkodnikami.

19,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie