CISA
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Bromiol Esca Pasta 1,5kg Bromadiolon.

Trutka na szczury, myszy, gryzonie Bromiol Esca Pasta 1,5kg Bromadiolon.

Cena: 47,99

Skuteczne połączenie

Niebieska trutka na szczury, myszy, gryzonie Bromiol Esca Pasta bromadiolon o aromacie waniliowym.


Niebieska pasta na szczury Bromiol Esca Pasta to trutka zawierająca w swym składzie bromadiolon. Środek na geyzonie w paście wyróżnia silny aromat waniliowy i naturalny smalec, który fenomenalnie wabi szczury i myszy


Po co smalec w trutce?

 

Inne dostępne na rynku środki na gryzonie w paście posiadają olej palmowy, który topi się już w temperaturze powyżej 25℃ i jest twardy jak kamień poniżej 0℃. Takie trutki nie zachęcają gryzoni do spożycia preparatu, a na tym przecież nam zależy. Dzięki użyciu smalcu niebieska pasta na szczury Bromiol Esca Pasta nie tylko bardzo dobrze wabi, ale także nie twardnieje w zimnie i nie rozpływa się w wyższych temperaturach nie tracąc przy tym substancji czynnych jak inne trutki w saszetkach.


Wanilia i smalec dla gryzoni to coś nowego. To połączenie to świetny wabik. Smalec sam w sobie dobrze zachęca gryzonie do spożycia. W końcu jesienią i zimą także gryzonie potrzebują więcej energii z tłuszczy. Substancją gryzoniobójczą zastosowaną w trutce jest antykoagulant bromadiolon - rodentycyd drugiej generacji silniejszy od difenakum. 


Jeśli stosowałeś już inne rodentycydy i okazały się mało wydajne to warto użyć niebieskiej trutki na szczury Bromiol Esca Pasta ze smalcem o aromacie waniliowym. Inni producenci stosują najczęściej olej palmowy, więc myszy oraz szczury nie przywykły jeszcze do takich aromatów i na pewno z dużą ciekawością zjedzą preparat. Trutka Bromiol sprawdzi się w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką.


Uwaga:

Połączenie wanilii i smalcu mocno wabi krety, kuny i nornice, dlatego Bromiol jest często stosowany w ogrodach i ogródkach jako trutka na krety, nornice czy kuny. Jeśli nie są to zwierzęta będące celem deratyzacji zabezpiecz trutkę w odpowiedni sposób w karmnikach deratyzacyjnych.


Dzięki wyjątkowo gorzkiej substancji Bitrex trutka jest zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem przez ludzi. 

 

 

Bromiol Esca, trutka na szczury pasta, pasta na szczury, pasta w saszetkach, saszetki na szczury, trutka na szczury saszetki, pasta w saszetkach na szczury, środki gryzoniobójcze pasta

Właściwości:

- Bardzo szybki efekt dzięki wysokiej zawartości bromadiolonu.

- Nie wywołuje podejrzliwości u gryzoni - za szybko działa!

- silnie wabi gryzonie
- zawiera prawdziwy smalec i aromat waniliowy

-opakowanie typu doypack pozwalające na wielokrotne otwieranie i zamykanie

- zawiera gorzki Bitrex
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

Niebieska trutka na szczury, myszy Bromiol Esca Pasta bromadiolon


Trutka waniliowa Esca Pasta sprawdzi się w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką. 


- Precyzyjne dawkowanie (1 saszetka na szczury = 20g)

- Monitorowanie obecności gryzoni  (nadgryzione saszetki świadczą o bytowaniu gryzoni).

- Dokładne usunięcie trutki po zakończeniu akcji deratyzacyjnej.

- Dokładne rozliczenie ilość preparatu na zlecenie.

- Silna trutka na szczury pozwala na wysoką skuteczność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu.


bormiol esca niebieska pasta na szczury, pasta na szczury, pasta na myszy, sposób na myszy, trucizna na szczury, niebieska trutka, trutka na gryzonie, jak się pozbyć myszy
Miejsce użycia


Przed użyciem trutki na myszy i szczury należy rozpoznać stopień nasilenia problemu z gryzoniami. Dla uzyskania najwyższej skuteczności umieścić pastę na szczury w miejscach zauważalnych oznak bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Rozpoznanie terytorium gryzoni - gniazda, nory i trasy przejść ma duże znaczenie. To zwykle najlepsze miejsca do rozłożenia trutki. Pasta na szczury powinna być umieszczona wzdłuż ścian pomieszczeń. Trutka nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych. 

 
Sposób użycia:
 
Przynęta gotowa do użycia do stosowania w odpornych na manipulacje stacjach deratyzacyjnych
 
Dawki:
 

mysz - 40 g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja, minimalna odległość między nimi to 5 m

szczur - 60 - 100g przynęty na stację deratyzacyjną. Jeśli wymagana jest więcej niż jedna stacja, minimalna odległość między nimi to 5 m

Miejsca publiczne, w których stosowane są środki gryzoniobójcze należy odpowiednio oznakować. Trutkę trzeba umieścić w specjalnych, odpowiednio oznakowanych stacjach deratyzacyjnych zabezpieczonych przed ludźmi i zwierzętami nie będącymi przedmiotem deratyzacji. Zabezpieczyć przynętę w karmnikach min. przy pomocy prętów umieszczonych w stacji deratyzacyjnej tak, aby nie mogła być ona wynoszona.
 
Należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania myszy przynajmniej co 2–3 dni, szczurów przynajmniej co 5–7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu: określenia skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnych oraz usunięcia padłych gryzoni. Należy uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie. Wymieniać każdą przynętę  uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną. Usuwać martwe gryzonie.


Zalecenia

Trutki na gryzonie należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 

W opakowaniu znajduję się:

- trutka na szczury i gryzonie Esca Pasta - 1,5kg.

skład: bromadiolon 0,05 g/kg, bitrexProdukt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym.
 Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.  

Trutka na szczury, myszy, gryzonie Bromiol Esca Pasta 1,5kg Bromadiolon.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Bromiol Esca Pasta 1,5kg Bromadiolon.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Bromiol Esca Pasta 1,5kg Bromadiolon.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Bromiol Esca Pasta 1,5kg Bromadiolon.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Bromiol Esca Pasta 1,5kg Bromadiolon.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Bromiol Esca Pasta 1,5kg Bromadiolon.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Bromiol Esca Pasta 1,5kg Bromadiolon.
Trutka na szczury, myszy, gryzonie Bromiol Esca Pasta 1,5kg Bromadiolon.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder