KOLLANT
Mumifikująca trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Granulat na gryzonie 1,5kg.

Mumifikująca trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Granulat na gryzonie 1,5kg.

Cena: 42,99

Skuteczne połączenie

Mumifikująca trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Niebieski granulat na gryzonie Brodifakum.


Granulat na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet marki Kollant to trutka granulowana, która zawiera jeden z najsilniejszych antykoagulantów do zwalczania gryzoni dostępnych na świecie - brodifakum. Granulat jest skuteczny przeciw wszystkim gryzoniom. Niebieskie granulki na gryzonie w składzie zawierają starannie dobraną mieszankę zbóż oraz kukurydzy. Szczury i myszy przyzwyczajone do pokarmu zbożowego bardzo chętnie wybierają tę trutkę, nawet w miejscach gdzie mają pod dostatkiem naturalnej żywności.

Granulowana trutka Brody 2.5 została mocno sprasowana i pokryta hydrofobową, cienką warstwą parafiny, przez co jest bardziej odporna na warunki atmosferyczne niż inne granulaty. Dzięki temu z powodzeniem jest stosowana w miejscach bardziej zawilgoconych tj. piwnice pozostając apetyczną dla gryzoni.
 
Trutka dzięki dodatkom substancji mumifikujących przspiesza wysychanie martwych gryzoni ograniczając tym samym powstawanie nieprzyjemnego odoru. Brody 2.5 Pellet zawiera bitrex - substancję o gorzkim smaku, która zapobiega przypadkowemu połknięciu produktu przez ludzi. 

Brody 2.5, trutka na myszy i szczury, trucizna na myszy i szczury, granulat na myszy i szczury, brodifacoum, trutka zbożowa

Zabójczo skuteczna trutka w granulacie

- trutka zawierająca brodifacoum 0,0025g/kg,
- zabójczo skuteczna już po pojedynjczym spożyciu,
- granulat z warstwą parafiny uodporniony na wilgoć
- gotowe do użycia,
- zawiera substancję mumifikującą,
- 100% ochrony
- środek gryzoniobójczy do użytku profesjonalnego.

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

Miejsce i sposób użycia

Przed zastosowaniem produktu należy przeczytać etykietę oraz ocenić poziom infestacji (liczebności gryzoni). Umieszczać przynętę w miejscach, w których widoczne są oznaki aktywności gryzoni, takie jak świeże odchody, wewnątrz lub w pobliżu gniazd i nor, tras przejścia lub żerowiskach gryzoni.

Umieszczać karmniki z przynętą w miejscach zasiedlonych przez gryzonie. Chronić punkty wykładanie przed dostępem dzieci, zwierząt domowych i zwierząt innych niż objęte zwalczaniem oraz wody. Zaleca się stosowanie zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmników deratyzacyjnych. Karmniki te powinny być przytwierdzone do podłoża. W przypadku, gdy karmnik deratyzacyjny nie może być zastosowany, przynętę należy umieścić tak, aby organizmy nie będące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć.

Nie należy długoterminowo stosować na danym terenie środków gryzoniobójczych zawierających antykoagulanty. W przypadku tego typu środków gryzonie powinny zostać zwalczone w ciągu 35 dni. Jeśli po tym okresie aktywność gryzoni nadal się utrzymuje, należy ustalić przyczynę braku skuteczności ich zwalczania. W przypadku stosowania produktu w miejscach publicznych, miejsca te powinny być w trakcie deratyzacji odpowiednio oznakowane.

Dokonywać regularnych kontroli punktów wyłożenia przynęty. Uzupełniać przynętę zjedzoną przez gryzonie lub zniszczoną przez wodę lub zanieczyszczoną. Jeżeli w danym obszarze zjedzona została cała przynęta, należy zwiększyć ilość przynęty ustawiając więcej karmników  z przynętą. Nie należy zwiększać wielkości karmników. Śmierć gryzoni nastąpi dopiero po kilku dniach po spożyciu przynęty, zazwyczaj 4-10 dni.


brody 2.5, trutka na myszy i szczury, trucizna na myszy i szczury, granulat na myszy i szczury, brodifacoum, trutka zbożowa, pellet na gryzonie, granulat na szczury, granulat na myszy, granulki na szczury, granulki na myszy, granulat na gryzonie, sposób na myszy, sposób na szczury


Zalecenia
 
W przypadku zasiedlenia przez szczury
 
45 - 60 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych lub zabezpieczonych punktach z przynętą. Umieszczać przynętę w odległości 10 m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 5 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja).
 
W przypadku zasiedlenia przez myszy
 
10 - 25 g przynęty w karmnikach deratyzacyjnych lub zabezpieczonych punktach z przynętą. Umieszczać przynętę w odległości 5m od siebie (niska infestacja), zmniejsząc dystans do 2 m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja).

Objawy pojawią się kilka godzin po spożyciu, a gryzonie padają w ciągu kolejnych kilku dni, nie wzbudzając zaniepokojenia innych osobników tego samego gatunku. Dwu- lub trzykrotne spożycie jest wymagane do osiągnięcia opóźnionej śmiertelności (4-10 dni): większość gryzoni pada w norach, gdzie nie są widoczne.
 
W opakowaniu znajduję się:

- trutka w formie granulatu 1,5kg

skład: brodifacoum 0,0025 g/kg, bitrex

 

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Mumifikująca trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Granulat na gryzonie 1,5kg.
Mumifikująca trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Granulat na gryzonie 1,5kg.
Mumifikująca trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Granulat na gryzonie 1,5kg.
Mumifikująca trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Granulat na gryzonie 1,5kg.
Mumifikująca trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Granulat na gryzonie 1,5kg.
Mumifikująca trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Granulat na gryzonie 1,5kg.
Mumifikująca trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Granulat na gryzonie 1,5kg.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

Silna trutka na gryzonie z Brodifakum. Trutka na myszy wysuszająca Brody 2.5 Pellet 5kg.

Niebieska trutka na gryzonie Brody 2.5 Pellet zawiera najsilniejszą substancję gryzoniobójczą- brodifakum. Starannie dobrana mieszanka zbóż i kukurydzy skutecznie wabi gryzonie. Masa netto: 5kg.

119,99 zł

Zobacz

Najsilniejsza trutka na szczury, myszy w granulkach Brody 2.5 Pellet brodifakum 20kg.

Trutka, granulat na szczury, myszy Brody to łatwy i skuteczny sposób na gryzonie. Starannie dobrana kompozycja zbóż i kukurydzy silnie wabi szczury i myszy do spożycia. Masa netto: 20kg.

344,00 zł

Zobacz

Mumifikująca trutka na szczury z brodifakum Brody 2.5 Pellet. Granulat na myszy, szczury 3kg.

Trutka na szczury Brody 2.5 Pellet to granulowana trutka na gryzonie z brodifakum. To najsilniejszy środek gryzoniobójczy i doskonały sposób na myszy, szczury. Masa netto 3kg.

74,99 zł

Zobacz

Granulat na szczury, myszy bodifakum. Silna trutka na szczury Brody 2.5 10kg.

Granulowana trutka na szczury, myszy Brody 2.5 Pellet. Najsilniejszy rodentycyd- brodifakum w połączeniu ze starannie dobranymi zbożami skutecznie wabi i zwalcza gryzonie. Masa netto: 10kg.

209,99 zł

Zobacz

Trutka na myszy, szczury, gryzonie Patenrat Pellet granulat 1,5kg.

Trutka granulowana na myszy i szczury Patenrat w formie pelletów ze sprasowanego ziarna zbóż i kukurydzy. Substacja czynna: Bromadiolon. Zawartość netto: 1,5kg.

24,99 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder