ICB Pharma
Bifent Fogger Plus 100ml. Bomba na owady, mgła.

Bifent Fogger Plus 100ml. Bomba na owady, mgła.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 39,99

Skuteczne połączenie
Parownica na pluskwy. Myjka parowa na pluskwy Steamer ZEEGMA.
Parownica na pluskwy. Myjka parowa na pluskwy Steamer ZEEGMA.

Cena: 119,00 zł
109,00 zł

bifent fogger plus logo

Bifent Fogger Plus. Skuteczna bomba na owady do zamgławiania.

 
Bifent Fogger Plus to innowacyjny środek owadobójczy o szerokim spektrum działania. Dzięki nowej technologii ALL IN WEB preparat dociera do miejsc trudno dostępnych – szczelin i zakamarków, stanowiących kryjówki lub gniazda zwalczanych owadów, takich jak pluskwy, karaluchy, muchy, osy, pchły, pająki, mrówki i inne owady w pomieszczeniach. Bifent fogger to preparat, który sam się uwalnia, więc nie musisz przy tym być. Przewaga nad tradycyjnym opryskiem polega na wytwarzaniu kropelek o mikroskopijnej średnicy, a następnie samoistnym rozprowadzeniu ich przy użyciu generatora zimnej mgły w całym pomieszczeniu.
 
Mikroskopijne kropelki aerozolu unoszą się w powietrzu i mogą dotrzeć do każdej szczeliny. Bifent Fogger wyposażony jest w system otwierania i zamykania, przez co jest niesamowicie prosty w użytku. Jedno opakowanie (100ml) Bifent Fogger Plus wystarczy do zabezpieczenia pomieszczenia o kubaturze do 500m3.
bifent fogger jak działa


Technologia ALL IN WEB
zwiększa potencjał penetracyjny aż 3 substacji czynnych, pozwalając docierać im do trudno dostępnych miejsc, w których występują szkodniki. Ze względu na swój skład nadaje się do zwalczania zarówno owadów biegających jak i latających. 

all in web logo

Permetryna i tetrametryna
to insektycydy powszechnie stosowane do zwalczania owadów. Butotlenek piperonylu (PBO) ułatwia penetracje insektycydu przez grube pancerze owadów co dodatkowo wzmacnia działanie owadobójcze preparatu. Dzięki PBO preparat do zamgławiania wolniej odparowuje i lepiej przywiera do powierzchni.  

bifent fogger plus, środek na pluskwy, środek do zadymiania na pluskwy, bomba na pluskwy, bomba zadymiająca na pluskwy, preparat na karaczany, środek na karaluchy
 
Właściwości

- Zwiększenie powierzchni wchłaniania (całą powierzchnią owada)
- 100% śmiertelność owadów już po kilku minutach od użycia 
- Działanie permetryny i tetrametryny wzmocnione przez PBO
- Równomierne i natychmiastowe rozprzestrzenianie się preparatu na traktowanej powierzchni, a także ciele owada
- Kartusz wyposażony w system open/close
- Forma aerozolu ULV (ultra low volume) 
- Zabezpiecza do 500m3
 
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Zastosowanie 

Dzięki nowej technologii ALL IN WEB preparat dociera do miejsc trudno dostępnych – szczelin i zakamarków, stanowiących kryjówki lub gniazda zwalczanych owadów, takich jak pluskwy, karaluchy, muchy, osy, pchły, pająki, mrówki i inne owady w pomieszczeniach. Produkt z powodzeniem można zastosować w: piwnicach, strychach, restauracjach, biurach, hotelach i innych miejscach użytku publicznego z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności.

Bifent Fogger Plus sposób użycia:

Wewnątrz pomieszczeń. Przed wykonaniem zabiegu należy usunąć z pomieszczenia ludzi, zwierzęta, akwaria, naczynia kuchenne i stołowe, żywność oraz nakryć powierzchnie służące do jej przechowywania itp.; zabezpieczyć przed skażeniem wodę pitną. Pomieszczenie należy zamknąć, w przypadku pomieszczeń klimatyzowanych należy wyłączyć klimatyzację. Wyłączyć urządzenia elektryczne oraz usunąć źródła otwartego ognia. Aerozol należy umieścić na podłodze w centralnej części pomieszczenia. Pod pojemnikiem umieścić karton lub gazetę. Nie należy stawiać pojemnika bezpośrednio na ziemi. Nie stosować preparatu wewnątrz szaf, pod meblami (np. pod stołem) etc. NIE PALIĆ!

Aktywacja aerozolu:

1. Odsunąć pojemnik na długość ramienia z dyszą skierowaną w kierunku przeciwnym do twarzy (preparat jest uwalniany z dyszy pionowo ku górze).
2. Nacisnąć delikatnie aktywator i przytrzymać aplikując preparat na małych powierzchniach przez czas wymagany dla uwolnienia odpowiedniej dawki, następnie opuścić pomieszczenie.
3. W przypadku „pełnej dawki” nacisnąć aktywator zdecydowanie do pozycji zablokowanej. Trzymając pojemnik z dala od twarzy ustawić pojemnik w pozycji pionowej i opuścić pomieszczenie, w którym zabieg jest przeprowadzany.
4. Pozostawić pomieszczenie wolne przez ok. 4 godziny.
5. Po tym czasie, otworzyć drzwi oraz okna i wietrzyć pomieszczenie przez ok. 1 godzinę.
 
Produkt przeznaczony do zamgławiania pomieszczeń.


Pojemność: 100 ml

Substancje czynne:

- permetryna 125g/l
- tetrametryna 50g/l
- PBO 187,5 g/l

Nr pozwolenia: 7339/18

Karta charakterystyki 


Pozwolenie


Etykieta

Środki bezpieczeństwa:


- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsekcji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.
- niezbędny czas wentylacji pomieszczenia po wykonaniu oprysku na pluskwy: 60 minut
- okres wyłączenia obiektu z użytkowania 4 godziny.
- produkt należy stosować w pomieszczeniach, które po użyciu można dobrze przewietrzyć.
- czas uzyskania pełnych właściwości owadobójczych 4 h.
- działanie środka utrzymuje się przez okres 7 dni od zastosowania.

 
UWAGA:
 
Produkt przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych. Dokonując zakupu oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym.

 Produkt biobójczy należy używać zgodnie z opisem znajdującym się na etykiecie z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.

Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt. 


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Bifent Fogger Plus 100ml. Bomba na owady, mgła.
Bifent Fogger Plus 100ml. Bomba na owady, mgła.
Bifent Fogger Plus 100ml. Bomba na owady, mgła.
Bifent Fogger Plus 100ml. Bomba na owady, mgła.
środek na pluskwy
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Rozwala na drobny mak
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

POLECAMY

Środek na pluskwy, pająki, rybiki. Fogger, bomba NO PEST 4Insect Bomb 400ml.

Najlepsza bomba na pluskwy, pająki, pchły, rybiki, karaluchy i inne owady. Fogger o pojemności aż 400ml z mocą 3 substancji czynnych to zabójczo skuteczny środek, który zwalczy każdą plagę owadów w domu! Działa na ponad 200m3!

44,00 zł 38,00 zł

Zobacz

Preparat na muchy, komary. Multi Fogger na owady.

Multi fogger to samo opróżniający się środek owadobójczy do zamgławiania pomieszczeń. Zabezpiecza aż 100m3! Pojemność 150 ml.

49,99 zł 38,50 zł

Zobacz

Fogger na pluskwy. Odymiacz na pluskwy. Zestaw 3x400ml.

Odymiacz na pluskwy w samoopróżniającym się kartuszu. Środek na pluskwy No Pest 4Insect bomb do przeprowadzania profesjonalnej dezynsekcji. Skuteczny sposób na pluskwy! zabezpiecza 200 m3. Pojemność 3x400 ml.

129,00 zł 114,00 zł

Zobacz

POLECAMY

4Insect Bomb fogger 3x. Środek na pluskwy, pająki, rybiki.

4Insect Bomb fogger. Najlepsza bomba na owady, preparat na pluskwy, pająki, rybiki i inne insekty. 3 x 400ml z mocą 3 substancji czynnych to zabójczo skuteczny środek, który zwalczy każdą plagę owadów w domu! Działa na ponad 600m3!

129,99 zł 114,00 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder