Zielona Łapka
Tunelowa żywołapka na krety. Łapka na kreta.

Tunelowa żywołapka na krety. Łapka na kreta.

Cena: 12,99

Skuteczne połączenie
Środek na krety, nornice. No-Mole Ultra Fogger.
Środek na krety, nornice. No-Mole Ultra Fogger.

Cena: 29,99 zł

Bawarska pułapka na krety i nornice 1 sztuka.
Bawarska pułapka na krety i nornice 1 sztuka.

Cena: 9,99 zł

Żywołapka na krety. Humanitarna łapka na kreta.

 

Pułapka na kreta żywołowna to prosty sposób na kreta, który pozwoli na zabezpieczenie obszarów zieleni takich jak ogrody, warzywniaki, trawniki przed jego niszczącą działalnością. Prosta konstrukcja żywołapki na krety zapewnia niezawodność w każdych warunkach. Brak baterii umożliwia działanie pułapki przez cały rok w każdych warunkach pogodowych. Kretołap pozwoli skutecznie pozbyć się kretów i nornic z ogrodu. W przypadku występowania większej ilości szkodników należy rozmieścić większą ilość pułapek. 

 

Łatwa w użyciu

Łapka na krety zbudowana jest z rurki PCV z obustronnie zamontowanymi zapadkami. Pułapkę należy umieścić w korytarzu używanym rzez kreta do przemieszczania się pod ziemią. Kret, który wejdzie do pułapki nie może już z niej wyjść, gdyż zapadki można otworzyć tylko od zewnętrznej strony. Ten prosty mechanizm stanowi o skuteczności i niezawodności mechanizmu żywołapki na krety. O złapaniu kreta sygnalizuje zmiana położenia sygnalizatora - stalowej łapki. Pamiętając, że kret to zwierze podlegające ochronie złapane do żywołapki krety należy wypuścić poza obszarem konfliktowym.

 

jak pozbyć się kreta, pułapka na kreta, łapka na krety, jak się pozbyć kreta, jak pozbyć się kreta z działki, jak pozbyć się kreta z ogroduWłaściwości

- prosta konstrukcja,
- zabezpieczona przed działaniem warunków atmosferyczncyh,
- wyjątkowo skuteczna podczas bezpośredniego kontaktu z kretami


 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved. 

Miejsce użycia

 
Pułapka na kreta może zostać użyta wszędzie tam, gdzie występuje problem z kretami i nornicami tj. ogrody, ogródki działkowe, grządki warzywne i owocowe, pola golfowe itd. Prawidłowo rozlokowany system łapek na krety pozwala znacząco ograniczyć ich populacje na danym terenie. 

Żywołapka na kreta powinna być umieszczona w poziomym tunelu, wewnątrz którego poruszają się gryzonie. W tym celu należy wykopać nieduży otwór w ziemi, w którym będzie można umieścić pułapkę. Po prawidłowym umieszczeniu w ziemi, pułapka na krety powinna zostać przysypana w taki sposób, aby była ona niewidoczna. Miesce umieszczenia żywołapki oraz to czy złapało się zwierzę wskazuje sygnalizoator w formie stalowej łapki dołączony do zestawu.

jak zamontować żywołapkę na kreta 

 

Dodatkowe informacje:

Na mocy rozporządzenia Ministra Środowiska z dn. 7 października 2014r. (Dz.U. poz. 1348) kret (Talpa europea) jest zwierzęciem objętym ochroną częściową, z wyjątkiem osobników występujących na terenie ogrodów, upraw ogrodniczych, szkółek leśnych, trawiastych lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych. Chwytanie, zabijanie, transport, niszczenie siedlisk i ostoi będących obszarem rozrodu, wychowu młodych, odpoczynku, migracji lub żerowania może nastąpić na podstawie indywidualnego zezwolenia, wydanego przez regionalnego dyrektora ochrony środowiska właściwego dla miejsca wykonywania czynności. 

 

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Tunelowa żywołapka na krety. Łapka na kreta.
Tunelowa żywołapka na krety. Łapka na kreta.
Tunelowa żywołapka na krety. Łapka na kreta.
Tunelowa żywołapka na krety. Łapka na kreta.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder