Bell Laboratories

DETEX BLOX wabik na szczury, myszy do monitoringu obecności gryzoni. Kostka 200g.

Cena: 11,99

Skuteczne połączenie
DETEX BLOX wabik na szczury, myszy do monitoringu obecności gryzoni.

DETEX BLOX z Lumitrack jest nietoksyczną przynętą ze specjalnym dodatkiem, który sprawia, że ​​odchody gryzoni świecą jasnozielonym światłem w świetle UV.
 
DETEX z Lumitrack jest niezbędnym narzędziem do monitorowania aktywności gryzoni, ale teraz można go również wykorzystać do śledzenia przemieszczania się gryzoni i identyfikacji ich miejsc schronienia. Odchody gryzoni, które spożywały DETEX z Lumitrack, wydają się normalne w zwykłym świetle, ale świecą jasnozielonym światłem pod światłem UV. Śledząc te odchody możesz zidentyfikować konkretny gatunek i wielkość inwazji, a także śledzić ruch gryzoni na obszarach ich żerowania i identyfikować miejsca gniazdowania. Aktywne nory stają się widoczne także pod światłem UV.
 


Nowy DETEX z Lumitrack jest idealny do monitorowania aktywności gryzoni w szkołach, magazynach żywności, ogrodach zoologicznych, parkach i innych wrażliwych miejscach. Po wykryciu aktywności gryzoni, możesz zastąpić nietoksyczną przynętę trutką na gryzonie, pułapkami lub lepem na myszy, aby pozbyć się plagi i wytępić szczury i myszy.
 
DETEX BLOX jest wytwarzany za pomocą bardzo smacznej dla gryzoni formuły przynęty opracowanej przez amerykańską firmę Bell. Wabik zawiera składniki spożywcze. Pojedyncza kostka waży 20g.
 
Otwór w środku DETEX Blox pozwala zabezpieczyć przynetę na pionowych lub poziomych prętach wewnątrz odpornych na ingerencję stacji deratyzacyjnych.Jak sprawdzić czy w naszym otoczeniu znajdują się myszy lub szczury?

Jak skutecznie sprawdzić czy w naszym otoczeniu bytują gryzonie? Odpowiedzią na to pytanie są kostki DETEX, specjalna substancja do monitoringu obecności myszy i szczurów. Kostkę do monitoringu na myszy i szczury wystarczy umieścić w chwytaczu na gryzonie, myszołapce bądź przy ścianie. 
Wysoka skuteczność w monitoringu obecności gryzoni:

- pozwalają na sprawdzenie obecności gryzoni,
- pomocny przy lokalizacji aktywnych nor i poziomu inwazji
- nietoksyczne, bezpieczne dla ludzi
- zawierają substancje fluorescencyjne
- wyprodukowane w USA

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 
Sposób użycia

Szczury: umieść od 3 do 6 kostek na każde 9-15 metrów przy ścianie, w pułapce, żywołapce czy chwytaczu. 

Myszy: umieść od 1 do 2 kostek na każde 2-4 metrów przy ścianie, w pułapce, żywołapce czy chwytaczu.


Monitoring gryzoni:

Miejsca w których wyłożono DETEX należy regularnie monitorować. Zalecamy użycie latarek UV, dzięki czemu będzie można zauważyć oznaki bytowania gryzoni. W przypadku monitorowania obecności myszy i szczurów, po ich wykryciu należy zastosować sprawdzone środki do rozwiązania problemu. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku są trutki i pułapki, które są również dostępne w naszej ofercie.Produkt zawiera:

-kostka do monitoringu obecności myszy i szczurów DETEX BLOX 200g

 
 
 


blog odstraszanie baner

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator