EFFECT
Zwalczanie os. Spray na osy i pułapka na osy.

Zwalczanie os. Spray na osy i pułapka na osy.

Cena: 38,99

Rażąca na owady!
Elektryczna łapka na muchy. Packa na muchy, owady.
Elektryczna łapka na muchy. Packa na muchy, owady.

Cena: 19,50 zł
14,99 zł

Wyjątkowo skuteczny sposób by pozbyć się os z domu

Zwalczanie os w domu to trudne zadanie. By pozbyć się os czesto potrzebne jest działanie kilkoma środkami. By rozwiązać Twój problem z osami w domu proponujemy Ci zestaw, który pozwoli skutecznie wytępić osy z otoczenia. Zestaw zawiera spray na osy i pułapkę wabiącą osy. 

Skuteczny środek na osy

Spray owadobójczy Effect aerozol w odróżnieniu do konkurencji posiada dużą pojemność (400ml), przyjemny, cytrusowy zapach, a co najważniejsze nie pozostawia plam! Koniec z zaciekami i przebarwieniami spowodowanymi przez insektycydy! Aż dwie sprawdzone w zwalczanu owadów substancje- permetrynę i tetrametrynę powalą każdego insekta. 
Więcej o Effect aerozol

Sprawdzona pułapka wabiąca osy

Jeśli chcesz wytępić osy i wzmocnić działanie środków owadobójczych na osy możesz je wyłapać. To bardzo skuteczny sposób by pozbyć się całego gniazda. Postaw pułapkę na osy w miejscu gdzie najczęściej spotykasz owady lub w pobliżu zlokalizowanego gniazda. Wlej do pułapki wabik, zakręć i poczekaj. Specjalnie skomponowana receptura płynnego atraktantu wabi osy z daleka a budowa pułapki nie wypuści żadnej na zewnątz. Pułapka do łapania os jest wielokrotnego użytku. Gdy całkowicie się zapełni wylej zawartość i uzupełnij ją nowym wabikiem.
 
 
spray na osy, pułapka na osy, jak pozbyć się os, co na osy
 
 

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Przeznaczenie:

Uniwersalny środek owadobójczy Effect to gotowy do stosowania produkt owadobójczy w aerozolu o działaniu kontaktowym przeznaczony do zwalczania owadów latających- osy, muchy oraz biegających - karaczany prusaki oraz mrówki bytujących w domach oraz w pomieszczeniach higieny sanitarnej. Pułapka na osy wabiąca służy do monitorowania obecności os poprzez ich odławianie. Pułapka na osy jest skuteczna dzięki specjalnej konstrukcji i kompozycji płynu wabiącego. Sam płyn wabiący to mieszanina naturalnych soków roślinnych, skutecznie wabiący muchy, osy i inne insekty. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych.

Sposób użycia środka owadobójczego Effect:

Nanieś preparat na obszary porażone lub kryjówki owadów aż do uzyskania pożądanego efektu owadobójczego. Preparat zachowuje właściwości owadobójcze przez ok. 4 tygodnie.

1. Rozpyl preparat bezpośrednio na owada lub/i na obszary porażone lub kryjówki owadów aż do uzyskania pożądanego efektu owadobójczego. 
2. Po użyciu przewietrz pomieszczenie przez około 15 minut
3. W celu wzmocnienia działania proces powtarzać co ok. 2 tygodnie. Zachowuje właściwości owadobójcze przez ok. 4 tygodnie.
 
środki owadobójcze na osy, zwalczanie os, jak wytępić osy

Specyfikacja każdego produktu znajduje się w dokładnym opisie każdego z nich:

Więcej o Effect aerozol

Więcej o pułapce na osy

W zestawie:

- 1x spray owadobójczy 400 ml
- pułapka na osy
- wabik do pułapki na osy

Spray na owady Effect to produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.

 
Zwalczanie os. Spray na osy i pułapka na osy.
Zwalczanie os. Spray na osy i pułapka na osy.
Zwalczanie os. Spray na osy i pułapka na osy.
Zwalczanie os. Spray na osy i pułapka na osy.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder