Chusteczki antybakteryjne. Chusteczki do rąk 10szt.

12,99 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Towar dostępny
  • Chcesz otrzymać paczkę w 24h? Zapłać w ciągu
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Chusteczki antybakteryjne czyszczące, który możesz mieć zawsze przy sobie


Utrzymywanie czystości i odpowiednia higiena rąk na co dzień i w podróży to podstrawowa profilaktyka przed rozwojem chorób. Chusteczeki antybakteryjne Labo doskonale sprawdzają się w warunkach, gdy nie ma dostępu do bieżącej wody i mydła. Jednorazowe chusteczki do rąk pozwalają zachować czyste dłonie a każdych warunkach. Umyłeś ręcę, ale wychodząc z toalety dotykasz klamki. Nie masz pewności czy ktoś przed Tobą umył dłonie? Użyj chusteczek!

Zachowaj czyste dłonie

Związki o działaniu antybakteryjnym zawarte w środku dezynfekującym, którym nasączone są chusteczki zwalczają 99,9% wirusów, bakterii i inych czynników chorobotwórczych. Chusteczkę możesz mieć zawsze mieć przy sobie, np. w torebce, plecaku, torbie podróżnej itp. Każda chusteczka jest pakowana pojedynczo, co gwarantuje utrzymanie każdej z nich w najwyższej jakości nawilżenia do momentu użycia. Doskonale nadaje się do odkażania telefonów komórkowych oraz powierzchni.


chusteczki antybakteryjne, chusteczki nawilżane do rąk, chusteczki do rąk, chusteczki do czyszczenia rąk, chusteczki na zarazki
Cechy:

- łatwy w użyciu,
- błyskawicznie wysycha, nie pozostawiając lepkiej powierzchni
- nieduży pojemnik (20ml), zmieścisz do torebki/plecaka
- zwalcza wirusy (w tym Rota-virus, HCV, HIV), bakterie, grzyby

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Zastosowanie:

Chusteczki antybakteryjne Labo sprawdzą się we wszystkich miejscach publicznych m.in. w pociągu, w samolocie, w komunikacji miejskiej, w restauracji, w hotelu, w szkole, w pracy i na zakupach. Możesz je mieć zawsze przy sobie w torebce, plecaku, samochodzie czy kieszeni – dosłownie na wyciągnięcie ręki. Sprawdzają się najlepiej w podróży zwłaszcza do krajów tropikalnych, gdzie niezwykle istotne jest utrzymanie czystości dłoni z uwagi na powszechność wielu chorób nie występujących w krajach Europejskich.

chusteczki antybakteryjne, chusteczki nawilżane do rąk, chusteczki do rąk, chusteczki do czyszczenia rąk, chusteczki na zarazki


Pojemność: zestaw 10 sztuk© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 

Zobacz podobne produkty

Eliminator, neutralizator uciążliwych zapachów. Dezodoryzator 600ml.

Eliminator, neutralizator uciążliwych zapachów. Dezodoryzator 600ml.

To nie jest zwykły odświeżacz powietrza. Eliminator to neutralizator przykrych zapachów. Usunie nawet najbardziej przykre zapachy. Eliminator odoru. Pojemność 600ml.

28,90 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie