SWISSINNO
Pułapka na osy wabiąca Swissinno.

Pułapka na osy wabiąca Swissinno.

Cena: 28,70

Rażąca na owady!
Elektryczna łapka na muchy. Packa na muchy, owady.
Elektryczna łapka na muchy. Packa na muchy, owady.

Cena: 19,50 zł
14,99 zł

swissinno logoSkuteczna pułapka na osy wabiąca do domu i ogrodu

Pułapka na osy szwajcarskiego producenta Swissinno to sposób by zwalczyć osy w domu i ogrodzie na dużych powierzchniach. Pułapka na osy wabiąca posiada w zestawie atraktant w proszku, dzięki któremu osy wabione są z dużej odległości do wnętrza pułapki, w której toną. Specjalna konstrukcja pułapki uniemożliwia ucieczkę złapanych os. Półprzezroczysty plastik, z którego wykonano pułapkę pozwala na monitoring poziomu zapełnienia pułapki. Wysoka temperatura wytwarzana wewnątz pułapki powoduje, że osy gina bardzo szybko.

pułapka wabiąca osy

Trwała i przyjazna dla środowiska

Pułapka na osy Swissinno to rozwiązanie ekologiczne, które nie zawiera środków owadobójczych - wykorzystuje naturalną przynętę. Dzięki wielokrotnemu użyciu łapka na osy może być używana przez wiele lat, co sprawia, że jest przyjazna dla środowiska.

Łatwa w użyciu

Pułapka na osy zaprojektowana do wieszania na drzewach, słupach (opaska w zestawie), może być także umieszczona na ziemi. Wyrób wykonany jest z wysokiej jakości plastiku. Posiada estetyczny, harmonijny kształt.

pułapka na osy, pułapka na osy wabiąca, pułapka na osy z wabikiem, swissinno

Zwalcza: 

- osy i szerszenie

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Zastosowanie:

Pułapka na owady służy do monitorowania obecności os, much i innych owadów latających poprzez ich odławianie. Pułapka na osy i muchy jest skuteczna dzięki specjalnej konstrukcji i kompozycji płynu wabiącego. Kompletny zestaw zawiera specjalnie przygotowaną przynętę, która wabi wszystkie rodzaje os. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Zwabione przez przynętę zmieszaną z wodą osy wpadają do pułapki, gdzie toną. 


pułapka na osy

 
Sposób użycia:
 
1. Otwórz opakowanie z przynętą Natural Control i wsyp do pułapki.
2. Dolej 1/2 szklanki ciepłej wody, aby wypełnić pojemnik do zaznaczonej linii i wymieszaj. W ciągu 2-3 dni przynęta zacznie wydzielać aktywną substancję wabiącą większość much. Opcjonalnie: aby przynęta zaczęła natychmiast działać, umieść mały kawałek surowego mięsa w środku tulejki.
3. Umieść pułapkę w bezpiecznym miejscu na ziemi lub za pomocą dołączonego spiralnego drutu zawieś ją na drzewie w ciepłym, nasłonecznionym miejscu w odległości ok. 5-10 m od ochranianego obszaru.

W miarę zapełniania się pułapki należy dolewać wodę, aby muchy pozostawały zanurzone. Należy wymienić przynętę i wyczyścić pojemnik, gdy zostanie on zapełniony, lecz nie rzadziej niż co 3 tygodnie. Owady pozostają uśpione, dopóki temperatura powietrza nie osiągnie 18 st. C. W celu uzyskania lepszej ochrony, wokół domu w odległości 3-10 m od budynku należy rozmieścić kilka pułapek.
 
Przynęty wymienne NATURAL CONTROL są dostępne w sprzedaży.

Pojemność:

- 400 ml

W zestawie:

- 1x pułapka na osy
- 1x wabik na osy w saszetce.

Pułapka na osy wabiąca Swissinno.
Pułapka na osy wabiąca Swissinno.
Pułapka na osy wabiąca Swissinno.
Pułapka na osy wabiąca Swissinno.
Pułapka na osy wabiąca Swissinno.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder