Czasami najprostsze i sprawdzone rozwiązania znane od pokoleń sprawdzają się najlepiej. Postaw na tradycję. Pozbądź się kretów i nornic przy pomocy klasycznej, bawarskiej pułapki na krety i nornice.
Natychmiastowe działanie sprężynowej pułapki na krety i nornice zapewnia zabójczą skuteczność. Bawarska pułapka na krety i nornice to produkt zanej i cenionej marki No Pest.
Wysoka jakość wykonania i użyte materiały sprawiają, że ta prosta kretołapka od lat jest na wyposażeniu tysięcy ogrodów na całym świecie i do dziś cieszy się powodzeniem pozwalając na skuteczne zwalczanie kretów.
Metalowa pułapka na krety i nornice No Pest
- Pułapka wielokrotnego użytku - Nastawienie pułapki wymaga użycia małej siły
- Nadaje się do każdego rodzaju gleby
- Łatwa w obsłudze
- Urządzenie jest w pełni mechaniczne i nie wymaga baterii
Bawarska kretołapka idealnie nadaje się by pozbyć się kretów z ogrodu, nornic z grządek warzywnych, działek, czy innych terenów zielonych.
Wielką zaletą tej łapki na krety jest prosta, ponadczasowa budowa i wysokiej jakości materiały. To urządzenie na pokolenia, wielokrotnego użytku. Po złapaniu kreta należy pozbyć się schwytanego zwierzęcia i można jej użyć ponownie w innym miejscu.
Sposób użycia:
1. Zlokalizuj kreci tunel
2. Wykonaj otwór nad stropem tunelu 3. Dociśnij dolny drut pułapki i zahacz o element zwalniający pułapkę (ruchoma część).
3. Umieść pułapkę w otworze umieszczając ją równolegle wobec dna tunelu kreta lub nornicy.
4. Po złapaniu kreta lub nornicy i opróżnieniu pułapki można ją ponownie zastosować w innym miejscu.
Specyfikacja:
- wymiary: ok. 30cm x 27cm x 15cm.
- materiał: metal.
Dodatkowe informacje:
Na mocy rozporządzenia Ministra Środowiska z dn. 7 października 2014r. (Dz.U. poz. 1348) kret (Talpa europea) jest zwierzęciem objętym ochroną częściową, z wyjątkiem osobników występujących na terenie ogrodów, upraw ogrodniczych, szkółek leśnych, trawiastych lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych. Chwytanie, zabijanie, transport, niszczenie siedlisk i ostoi będących obszarem rozrodu, wychowu młodych, odpoczynku, migracji lub żerowania może nastąpić na podstawie indywidualnego zezwolenia, wydanego przez regionalnego dyrektora ochrony środowiska właściwego dla miejsca wykonywania czynności.