PEST-X
Odstraszacz kretów. Odstraszacz na krety Pest-X 800m2.

Odstraszacz kretów. Odstraszacz na krety Pest-X 800m2.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 59,99

Skuteczne połączenie
Środek na krety, nornice. No-Mole Ultra Fogger.
Środek na krety, nornice. No-Mole Ultra Fogger.

Cena: 29,99 zł

Bawarska pułapka na krety i nornice 1 sztuka.
Bawarska pułapka na krety i nornice 1 sztuka.

Cena: 9,99 zł

pest-x-logo

Najlepszy odstraszacz kretów. 

Odstraszacz na krety Pest-X KR-7 800m2  gwarantuje przyjazny dla środowiska sposób na krety i nornice. Jako jedyny na rynku emituje niskie dźwięki oraz wibracje o zmiennej częstotliwości dzięki czemu krety się nie przyzwyczajają.

Jak działa odstraszacz na krety?

Gryzonie i krety posiadają słabo rozwinięty wzrok. Charakteryzują się za to niezwykle zaawansowanym i czułym aparatem słuchowym i zmysłem dotyku. Wszelkie nieznane im impulsy dźwiękowe i wibracyjne są dla nich mocno niepokojące. Odstraszacz kretów KR-7 wytwarza silne wibracje co 30 sekund, które symulują częstotliwość jak podczas trzęsienia ziemi. Krety narażone są na życie w ciągłym stresie i rzadziej pobierają pokarm. Sąsiedztwo odstraszaczy wibracyjnych jest szczególnie uciążliwe dla gryzoni i kretów zmuszając je do opuszczenia terytorium. Urządzenie jest całkowicie nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych.

wibracyjny odstraszacz kretów
 

Właściwości

- emituje niskie dźwięki oraz wibracje o zmiennej częstotliwości,
- skutecznie odstrasza krety, nornice, myszy polne, susły,
- posiada odblaskowe części ułatwiające zauważenie odstraszacza kretów w trawniku 


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Sposób działania

Odstraszacz kretów emituje dźwięki o zmiennej częstotliwości. Zasilany jest 3 bateriami typu 1,5V (R20). Przewidywany czas pracy na komplecie baterii alkalicznych wynosi około 4-6 miesięcy. Wibracyjny odstraszacz kretów jest urządzeniem wodoodpornym, górna pokrywa powinna być mocno zakręcona.

Miejsce działania

Odstraszacz na krety to skuteczny sposób na kreta i rozwiązanie pozwalające na zabezpieczenie ogrodu, działki, trawnika przed obecnością kretów oraz innych zwierząt. 

Pierwsze efekty działania urządzenia widoczne są tak naprawdę od pierwszych chwil jego uruchomienia. Pełnych rezultatów należy się jednak spodziewać po około 2 tygodniach używania urządzenia. W przypadku gdy problem z kretami występuje na większym obszarze zaleca się użycie kilku urządzeń. 

Odstraszacz kretów nadaję się wyłącznie do użytku zewnętrznego. Zasięg odstraszacza kretów uzależniony jest od warunków glebowych. Wilgotne gleby gliniaste są najlepszymi przewodnikami wibracji oraz ultradźwięków, zasięg działania odstraszacza kretów może spaść w przypadku szczególnie wysuszonych gleb.

odstraszacz kretówSposób użycia

1. Odkręcić nasadkę urządzenia w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
2. Wyjmij rdzeń urządzenia.
3. Umieść 3 baterie /1,5V-R20 / D / jak wspomniano na etykiecie. W ciągu najbliższych 30 sek. urządzenie powinno zacząć wibrować co świadczy o jego poprawnym działaniu.
4. Włóż rdzeń urządzenia z powrotem do obudowy.
5. Dokręć korek w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara.
6. Stwórz cylindryczny otwór w gruncie i włóż go do środka. Górna część urządzenia powinna znajdować się około 2 cm nad podłożem.
7. Aby uzyskać optymalną wydajność, dociśnij ziemię wokół urządzenia. Zapewnia to lepszy kontakt z urządzeniem i pozwala na lepsze rozchodzenie się wibracji w gruncie.

OSTRZEŻENIE

1. Nie należy wbijać odstraszacza kretów do ziemi przy pomocy narzędzi.
2. Sprawdzaj regularnie, czy urządzenie działa. Jeśli nie ma zauważalnych wibracji po prostu umieść w urządzeniu nowe baterie.
3. Aby uzyskać optymalną wydajność urządzenia, należy je umieścić w pożądanym obszarze. W przypadku obszarów uprawnych należy to zrobić co najmniej 2 tygodnie przed sadzeniem roślin.
4. Efekt odstraszający krety stanie się zauważalny po 2-3 tygodniach w zależności od rodzaju gleby i od wielkości grup gryzoni.
5. Odstraszacze należy usunąć z gleby wraz z pierwszymi przymrozkami. Niska temperatura gruntu w zimie powoduje szybkie zużywanie baterii.

Specyfikacja:


- zasilanie: 3x baterie 1,5V (brak w zestawie)
- zasięg działania: 800 m2
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

 

Odstraszacz kretów. Odstraszacz na krety Pest-X 800m2.
Odstraszacz kretów. Odstraszacz na krety Pest-X 800m2.
Odstraszacz kretów. Odstraszacz na krety Pest-X 800m2.
Odstraszacz kretów. Odstraszacz na krety Pest-X 800m2.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Mam to już ponad rok i kret nie waży się robić kopców na trawniku moim i sąsiada. Widocznie przebiega szybko bo wiem że tunele w ziemi są. Urządzenie działa już ponad rok na jednym komplecie baterii bo poprzednia zima była lekka. Ciągle działa a mamy połowę listopada. Polecam :)
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder