Granulowana trutka na myszy i szczury - granulat, pellet


Granulowana Trutka na myszy i szczury w formie pelletów. Wielkość granulatu jest tak dobrana, by ułatwić gryzoniom pobieranie trutki. Skuteczność trutki na gryzonie oparta o zabójcze działanie bromadiolonu. W odróżnieniu do innych granulatów pelety Ratimor mają zwartą strukturę i nie pylą się, więc są bezpieczniejsze dla ludzi zajmujących się deratyzacją.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce! Wspieramy firmy DDD - zapytaj o rabat.

Katalog

1kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Granulat Ratimor.

Granulat na szczury, myszy Ratimor. Rozmiar pelletu na gryzonie jest tak dobrana, by gryzoń łatwo pobrał z punktu deratyzacyjnego śmiertelną dla niego dawkę granulatu na szczury. Skuteczny i silny granulat na szczury, myszy. Cena za 1000g.

14,97 zł

Zobacz

5kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Granulat Ratimor.

Granulat na szczury, myszy Ratimor. Rozmiar pelletu na gryzonie jest tak dobrana, by gryzoń łatwo pobrał z punktu deratyzacyjnego śmiertelną dla niego dawkę granulatu na szczury. Skuteczny i silny granulat na szczury, myszy. Cena za 5kg.

52,70 zł

Zobacz

10kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Granulat Ratimor.

Granulat na szczury, myszy Ratimor. Rozmiar pelletu na gryzonie jest tak dobrana, by gryzoń łatwo pobrał z punktu deratyzacyjnego śmiertelną dla niego dawkę granulatu na szczury. Skuteczny i silny granulat na szczury, myszy. Cena za 10kg.

110,50 zł

Zobacz

25kg Trutka granulowana na szczury, myszy, gryzonie. Granulat Ratimor.

Granulat na szczury, myszy Ratimor. Rozmiar pelletu na gryzonie jest tak dobrana, by gryzoń łatwo pobrał z punktu deratyzacyjnego śmiertelną dla niego dawkę granulatu na szczury. Skuteczny i silny granulat na szczury, myszy. Cena za 25kg.

249,50 zł

Zobacz

Trutka na myszy, szczury Vaco. Granulat na gryzonie Bromadiolon 226g.

Trutka w postaci granulatu na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolone 0,05g/kg.

12,99 zł

Zobacz