• Polecamy

Środek na mole i ćmy No Pest® Moth Sniper Spray 400ml

29,99 zł

Cena jednostkowa:
7,50 zł/100 ml


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Środek na mole i ćmy No Pest® Moth Sniper Spray aerozol 400ml

Środek na mole i ćmy No Pest® Moth Sniper to skuteczny preparat przeznaczony do zwalczania objawowego i zapobiegawczego moli spożywczych w kuchni i moli odzieżowych w garderobie.
 
No Pest® Moth Sniper to gotowy do użycia oprysk na mole w formie aerozolu. Środek zawiera aż 3 sprawdzone substancje czynne - cypermetrynę, tetrametrynę oraz geraniol
 
Dodatek aromatu lawędy i geraniolu odstrasza mole i działa kojąco na Ciebie
 
Płyn wystarcza żeby opryskać aż 60  powierzchni! Preparat działa natychmiastowo likwidując owady już po pierwszym kontakcie.

Wyeliminuj mole z mieszkania - Środek na mole i ćmy No Pest®

W kuchni i po garderobie latają mole? Zauważasz ich coraz większą obecność? To niedobrze. Mole to owady, których larwy żerują na produktach spożywczych i odzieży. Regularnie zanieczyszczają odchodami lub wydzielinami produkty spożywcze takie jak mąka, kasza, płatki zbozowe itd. W ten sposób mogą przenosić drobnoustroje, bakterie i wirusy.
 
Nie dopuść do sytuacji, w której musisz wyrzucić żywność lub swój ulubiony sweter do kosza!
 
Użyj środka do eliminowania moli od renomowanej marki NO PEST i ciesz się brakiem insektów - zdrową żywnością oraz zabezpieczoną odzieżą w domu!

Bądź jak snajper!

Rozłóż lufę aerozolu, pociągnij za spust i pożegnaj się z molami. Cienka rurka pozwoli dotrzeć za szafę i w inne niedostępne szczeliny gdzie skrywają się larwy moli.
 
Złóż rurkę i z pomocą szerokiego strumienia aerozolu zrób latającym molom porządny nalot. Możesz spać spokojnie - żaden nie umknie.
Środek w bezpośrednim kontakcie z owadem zaczyna działać natychmiastowo, natomiast przy pryskaniu powierzchni, po 30 minutach od zastosowania. Dzięki wysokiej skuteczności, spray gwarantuje czystość i higienę w mieszkaniu. Jedno opakowanie aerozolu wystarczy żeby odpowiednio zdezynfekować nawet do 60 m² powierzchni.

Środek na mole NO PEST Moth Sniper

Natychmiastowe działanie - likwiduje mole od razu po kontakcie
Szybkie i długotrwałe działanie. Efekt już po 15 minutach od zastosowania!
Zwalcza również: pająki, mrówki, karaluchy, pluskwy, prusaki i inne owady biegające
Aż 3 sprawdzone substancje czynne
Bardzo wydajny i zabójczo skuteczny
Dzięki wąskiej dyszy dostaje się wszędzie, nawet do najtrudniejszych lokalizacji
Gotowy do użycia

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Przeznaczenie i zastosowanie:
 
Preparat przeznaczony do zwalczania moli oraz owadów biegających (prusaków, karaluchów, kowali, pluskiew, pcheł, rybików cukrowych i innych owadów biegających) i latających (komarów, meszek, much i innych owadów latających o podobnej wielkości ciała i sposobie żerowania) w pomieszczeniach. Może być efektywnie wykorzystywany do zastosowań zewnętrznych i wewnątrz pomieszczeń (budynki mieszkalne, zakłady przetwórstwa, w szkołach, koszarach, żłobkach, przedszkolach, hotelach, restauracjach, szpitalach itp.).
Preparat działa na owady w sposób kontaktowy i żołądkowy. Pierwsze efekty działania obserwowane są już po 15 minutach od zastosowania w odniesieniu do owadów latających, a po 30 minutach od zastosowania w stosunku do owadów biegających. Skuteczność produktu utrzymuje się przez minimum 24 godziny.
 
Sposób użycia:
Pomieszczenie, w którym będzie wykonany zabieg należy odpowiednio przygotować: wynieść zwierzęta, zabezpieczyć akwaria i terraria, artykuły spożywcze oraz wszelkie przedmioty codziennego użytku. Przed użyciem wstrząsnąć.
 
Zabieg należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia.
 
Zwalczanie owadów latających: należy wykonać oprysk całej przestrzeni pomieszczenia, spryskiwać z odległości minimum 1 m od powierzchni ścian i mebli. Nie używać na tapetach. Czas oprysku pomieszczenia o kubaturze 30 m3 powinien wynosić nie więcej, niż 7-10 sekund.
 
Zwalczanie owadów biegających: rozpylać z dala od twarzy, opryskiwać z odległości ok. 30 cm miejsca gnieżdżenia się owadów (okolice dolnych partii ścian, szpary, szczeliny, okolice przewodów CO, rur wodociągowych itp.). Czas opryskiwania powierzchni około 2 m2 powinien wynosić około 30 sek.
 
Po skończonym zabiegu pomieszczenie pozostawić zamknięte przez 1-2 godz., po czym starannie wywietrzyć przez ok. 1 godz.
 
Skład:

- cypermetryna (0,50 g/100 g)
- tetrametryna (0,20 g/100 g)
- geraniol (0,01 g/100 g)

Pojemność: 400 ml

Środki bezpieczeństwa:

- przed rozpoczęciem zabiegu dezynsecji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.
- niezbędny czas wentylacji pomieszczenia po wykonaniu oprysku na owady: 60 minut
- okres wyłączenia obiektu z użytkowania 2-3h 
- powierzchnie mogące mieć kontakt z żywnością należy dokładnie zmyć przy pomocy dostępnych detergentów
- przechowywać poza zasięgiem dzieci, z dala od środków spożywczych, naczyń na żywność i pasz.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. 
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 


Zobacz podobne produkty

Środek na mole odzieżowe, spożywcze i ćmy No Pest® Spray z mikrokapsułkami  500ml

Środek na mole odzieżowe, spożywcze i ćmy No Pest® Spray z mikrokapsułkami 500ml

  • -8%
  • Polecamy

Najlepszy środek na mole kuchenne, ubraniowe i ćmy No Pest® - dzięki zastosowanej formule mikrokapsułek zawarte w preparacie substancje czynne uwalniane są powoli, zabezpieczając chronioną powierzchnię przez długi czas. Zawartość netto: 500ml

17,99 zł 16,49 zł

Sprawdź teraz

Lampa na owady, żarówka owadobójcza Insect Bulb No Pest®

Lampa na owady, żarówka owadobójcza Insect Bulb No Pest®

  • Polecamy

Lampa na owady Insect Bulb No Pest® chroniąca do 46.5 m² do użytku w mieszkaniach, domach czy na altanach. Kompaktowy rozmiar, nowoczesne technologie zwalczania owadów, energooszczędność czyni Insect Bulb No Pest® liderem wśród lamp owadobójczych.

24,99 zł

Sprawdź teraz

Środek na muchy, muszki, meszki, ćmianki, komary w pomieszczeniach Shot Gun NO PEST spray 750ml.

Środek na muchy, muszki, meszki, ćmianki, komary w pomieszczeniach Shot Gun NO PEST spray 750ml.

  • Polecamy

Shot Gun NO PEST to skuteczny środek na muchy i komary działający aż 3 substancjami owadobójczymi na bezpieczną odległość. Pozwala wytępić muchy, komary, meszki, ćmianki i inne owady latające. Pojemność 750ml.

24,99 zł

Sprawdź teraz

Elektryczna packa na muchy komary rażąca lampa owadobójcza No Pest® Swatter

Elektryczna packa na muchy komary rażąca lampa owadobójcza No Pest® Swatter

  • Polecamy

Insect Blitz Swatter to połączenie paletki rażącej owady i lampy owadobójczej. Skutecznie zwalcza muchy, komary, mole, ćmy i inne owady latające. Chroni aż 30m² powierzchni użytkowej.

49,00 zł

Sprawdź teraz

Środek na mole ubraniowe do szafy woreczek lawendowy No Pest®

Środek na mole ubraniowe do szafy woreczek lawendowy No Pest®

  • Polecamy

Woreczek na mole No Pest® wypełni szafę kojącym zapachem lawendy. Aż 2 substancje czynne wyeliminują mole z szafy i zapewnią skuteczną ochronę odzieży przed molami ubraniowymi aż przez 180 dni!

4,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie