• Polecamy

Środek na mole i ćmy No Pest® Moth Sniper Spray 400ml

29,99 zł

Cena jednostkowa:
7,50 zł/100 ml


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Środek na mole i ćmy No Pest® Moth Sniper Spray aerozol 400ml

Środek na mole i ćmy No Pest® Moth Sniper to skuteczny preparat przeznaczony do zwalczania objawowego i zapobiegawczego moli spożywczych w kuchni i moli odzieżowych w garderobie.
 
No Pest® Moth Sniper to gotowy do użycia oprysk na mole w formie aerozolu. Środek zawiera aż 3 sprawdzone substancje czynne - cypermetrynę, tetrametrynę oraz geraniol
 
Dodatek aromatu lawędy i geraniolu odstrasza mole i działa kojąco na Ciebie
 
Płyn wystarcza żeby opryskać aż 60  powierzchni! Preparat działa natychmiastowo likwidując owady już po pierwszym kontakcie.

Wyeliminuj mole z mieszkania - Środek na mole i ćmy No Pest®

W kuchni i po garderobie latają mole? Zauważasz ich coraz większą obecność? To niedobrze. Mole to owady, których larwy żerują na produktach spożywczych i odzieży. Regularnie zanieczyszczają odchodami lub wydzielinami produkty spożywcze takie jak mąka, kasza, płatki zbozowe itd. W ten sposób mogą przenosić drobnoustroje, bakterie i wirusy.
 
Nie dopuść do sytuacji, w której musisz wyrzucić żywność lub swój ulubiony sweter do kosza!
 
Użyj środka do eliminowania moli od renomowanej marki NO PEST i ciesz się brakiem insektów - zdrową żywnością oraz zabezpieczoną odzieżą w domu!

Bądź jak snajper!

Rozłóż lufę aerozolu, pociągnij za spust i pożegnaj się z molami. Cienka rurka pozwoli dotrzeć za szafę i w inne niedostępne szczeliny gdzie skrywają się larwy moli.
 
Złóż rurkę i z pomocą szerokiego strumienia aerozolu zrób latającym molom porządny nalot. Możesz spać spokojnie - żaden nie umknie.
Środek w bezpośrednim kontakcie z owadem zaczyna działać natychmiastowo, natomiast przy pryskaniu powierzchni, po 30 minutach od zastosowania. Dzięki wysokiej skuteczności, spray gwarantuje czystość i higienę w mieszkaniu. Jedno opakowanie aerozolu wystarczy żeby odpowiednio zdezynfekować nawet do 60 m² powierzchni.

Środek na mole NO PEST Moth Sniper

✔️ Natychmiastowe działanie - likwiduje mole od razu po kontakcie
✔️ Szybkie i długotrwałe działanie. Efekt już po 15 minutach od zastosowania!
✔️ Zwalcza również: pająki, mrówki, karaluchy, pluskwy, prusaki i inne owady biegające
✔️ Aż 3 sprawdzone substancje czynne
✔️ Bardzo wydajny i zabójczo skuteczny
✔️ Dzięki wąskiej dyszy dostaje się wszędzie, nawet do najtrudniejszych lokalizacji
✔️ Gotowy do użycia
 

Przeznaczenie i zastosowanie No Pest Moth Sniper

Preparat przeznaczony do zwalczania moli oraz owadów biegających (prusaków, karaluchów, kowali, pluskiew, pcheł, rybików cukrowych i innych owadów biegających) i latających (komarów, meszek, much i innych owadów latających o podobnej wielkości ciała i sposobie żerowania) w pomieszczeniach. Może być efektywnie wykorzystywany do zastosowań zewnętrznych i wewnątrz pomieszczeń (budynki mieszkalne, zakłady przetwórstwa, w szkołach, koszarach, żłobkach, przedszkolach, hotelach, restauracjach, szpitalach itp.).
Preparat działa na owady w sposób kontaktowy i żołądkowy. Pierwsze efekty działania obserwowane są już po 15 minutach od zastosowania w odniesieniu do owadów latających, a po 30 minutach od zastosowania w stosunku do owadów biegających. Skuteczność produktu utrzymuje się przez minimum 24 godziny.
 
Sposób użycia:
● Pomieszczenie, w którym będzie wykonany zabieg należy odpowiednio przygotować: wynieść zwierzęta, zabezpieczyć akwaria i terraria, artykuły spożywcze oraz wszelkie przedmioty codziennego użytku. Przed użyciem wstrząsnąć.
 
● Zabieg należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia.
 
● Zwalczanie owadów latających: należy wykonać oprysk całej przestrzeni pomieszczenia, spryskiwać z odległości minimum 1 m od powierzchni ścian i mebli. Nie używać na tapetach. Czas oprysku pomieszczenia o kubaturze 30 m3 powinien wynosić nie więcej, niż 7-10 sekund.
 
● Zwalczanie owadów biegających: rozpylać z dala od twarzy, opryskiwać z odległości ok. 30 cm miejsca gnieżdżenia się owadów (okolice dolnych partii ścian, szpary, szczeliny, okolice przewodów CO, rur wodociągowych itp.). Czas opryskiwania powierzchni około 2 m2 powinien wynosić około 30 sek.
 
● Po skończonym zabiegu pomieszczenie pozostawić zamknięte przez 1-2 godz., po czym starannie wywietrzyć przez ok. 1 godz.
 
Substancje czynne:
●  cypermetryna (0,50 g/100 g)
 tetrametryna (0,20 g/100 g)
 geraniol (0,01 g/100 g)

Pojemność: 400 ml

Środki bezpieczeństwa:

● przed rozpoczęciem zabiegu dezynsecji należy zabezpieczyć wszystkie artykuły spożywcze i pasze, jak również zwierzęta hodowlane, domowe i zabawki dziecięce, naczynia i przedmioty użytkowe.
● niezbędny czas wentylacji pomieszczenia po wykonaniu oprysku na owady: 60 minut
● okres wyłączenia obiektu z użytkowania 2-3h 
● powierzchnie mogące mieć kontakt z żywnością należy dokładnie zmyć przy pomocy dostępnych detergentów
przechowywać poza zasięgiem dzieci, z dala od środków spożywczych, naczyń na żywność i pasz.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 


Zobacz podobne produkty

Najlepsza pułapka na mole spożywcze, mole odzieżowe 2w1 NO PEST 2szt.

Najlepsza pułapka na mole spożywcze, mole odzieżowe 2w1 NO PEST 2szt.

  • Polecamy

Uniwersalna pułapka na mole spożywcze i mole odzieżowe NO PEST™ to rewolucyjne rozwiązanie. Nie musisz się zastanawiać jakie mole masz u siebie w domu. 2 sztuki zabezpieczą aż 100m² powierzchni przez 3 miesiące!

11,99 zł

Sprawdź teraz

Lampa na owady, żarówka owadobójcza Insect Bulb No Pest®

Lampa na owady, żarówka owadobójcza Insect Bulb No Pest®

  • Polecamy

Lampa na owady Insect Bulb No Pest® chroniąca do 46.5 m² do użytku w mieszkaniach, domach czy na altanach. Kompaktowy rozmiar, nowoczesne technologie zwalczania owadów, energooszczędność czyni Insect Bulb No Pest® liderem wśród lamp owadobójczych.

24,99 zł

Sprawdź teraz

Zawieszka na mole odzieżowe do szafy No Pest® lawendowa

Zawieszka na mole odzieżowe do szafy No Pest® lawendowa

  • Polecamy

Zawieszka na mole ubraniowe do szafy No Pest® Eco zawieszka jest preparatem przeznaczonym do zwalczania moli, larw moli oraz innych szkodników odzieżowych z szafy, garderoby, czy szuflady.

 

5,99 zł

Sprawdź teraz

Naturalny oprysk na mole spożywcze STRANGLER PRO EC No Pest® 50ml

Naturalny oprysk na mole spożywcze STRANGLER PRO EC No Pest® 50ml

  • Polecamy

Oprysk na mole. mszyce, roztocza, przędziorki, larwy miseczników, pordzewiacze, miodówki, wciornastki, mączliki STRANGLER PRO EC No Pest® 50ml to wysoce skuteczny koncentrat. Pojemność: 50 ml (32l gotowego oprysku!)

29,99 zł

Sprawdź teraz

Elektryczna packa na muchy komary rażąca lampa owadobójcza No Pest® Swatter

Elektryczna packa na muchy komary rażąca lampa owadobójcza No Pest® Swatter

  • Polecamy

Insect Blitz Swatter to połączenie paletki rażącej owady i lampy owadobójczej. Skutecznie zwalcza muchy, komary, mole, ćmy i inne owady latające. Chroni aż 30m² powierzchni użytkowej.

49,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie