Płyny do dezynfekcji rąk, powierzchni. Żele antybakteryjne.


Środki i preparaty antybakteryjne do utrzymania higieny w podróży oraz podczas urlopu. Żele antybakteryjne, chusteczki antybakteryjne oraz nakładki na deskę sedesową. Wszystko co pozwoli na dezynfekcję i utrzymanie higieny zwłaszcza w krajach tropikalnych.

Najlepsze środki do dezynsekcji posiadające pozytywne opinie użytkowników!

Katalog

Żel antybakteryjny. Duży żel Labo 60ml.

Żel antybakteryjny 60ml pozwala zachować higienę rąk w podróży i na co dzień. Przyjemny zapach i składniki nawilżające. Nie wysusza dłoni i pozostawia uczucie czystości.

12,99 zł 8,49 zł

Zobacz

Żel antybakteryjny. Żel Labo 20ml.

Żel antybakteryjny 20ml pozwala zachować higienę rąk w podróży i na co dzień. Przyjemny zapach i składniki nawilżające. Nie wysusza dłoni i pozostawia uczucie czystości.

9,99 zł 4,99 zł

Zobacz

Eliminator, neutralizator uciążliwych zapachów. Dezodoryzator 600ml.

To nie jest zwykły odświeżacz powietrza. Eliminator to neutralizator przykrych zapachów. Usunie nawet najbardziej przykre zapachy. Eliminator odoru. Pojemność 600ml.

28,90 zł

Zobacz

Płyn do dezynfekcji rąk BROS Desitola 50ml.

Płyn do dezynfekcji rąk BROS Desitola® to skuteczny płyn antybakteryjny, antywirusowy oparty o wysokie stężenie 60% alkoholu. Skutecznie dezynfekuje ręce i powierzchnie narażone na obecność wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów chorobotwórczych. Pojemność 50ml.

15,99 zł 10,99 zł

Zobacz

Płyn do dezynfekcji rąk 100ml BROS Desitola. Płyn antybakteryjny .

Płyn do dezynfekcji rąk BROS Desitola® to skuteczny płyn antybakteryjny, antywirusowy oparty o wysokie stężenie 60% alkoholu. Skutecznie dezynfekuje ręce i powierzchnie narażone na obecność wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów chorobotwórczych. Pojemność 100ml.

19,99 zł 14,99 zł

Zobacz

Chusteczki antybakteryjne. Chusteczki do rąk 10szt.

Umyłeś ręcę, ale wychodząc z toalety i dotykasz klamki. Nie masz pewności czy ktoś przed Tobą umył dłonie? Użyj chusteczki antybakteryjnej! Opakowanie 10 sztuk.

12,99 zł 9,99 zł

Zobacz

Myjka parowa antybakteryjna. Parownica do dezynfekcji powierzchni.

Myjka parowa dzięki generowaniu pary wodnej o wysokiej temperaturze (105ºC) zwalcza bakterie i wirusy. Wyparza, odkaża, dezynfekuje, czyści.

119,00 zł 109,00 zł

Zobacz

Środek dezynfekujący Vaco Hygiene Spray 80ml.

Środek dezynfekujący powierzchnie (deski sedesowe, przewijaki, stoły, blaty, podłogi, klamki itp.). Vaco Hygiene Spray skutecznie czyści i myje powierzchnie ale również pozowli Ci zachować czyste dłonie.

14,99 zł 12,99 zł

Zobacz

Skuteczny środek na pleśń Bochemit spray 500ml. Preparat na grzyby na ścianie.

Bochemit to środek na pleśń w płynie. Spray można stosować na grzyby na ścianie, pleśnie, bakterie, drożdże. Posiada Efekt dezynfekujący. Do stosowania na różnych powierzchniach. Pojemność: 500ml.

23,99 zł

Zobacz

środek do dezynfekcji rąk żel antybakteryjny labo 60ml

Żel antybakteryjny Labo 60ml do dezynfekcji rąk w podróży i na co dzień. Zawiera 62% alkoholu. Dzięki składnikom nawilżającym nie wysusza dłoni i pozostawia uczucie czystości.

12,90 zł 8,99 zł

Zobacz

Nakładki na deskę sedesową 10 szt.

Nakładki na deskę sedesową pozwalające zmniejszyć dyskomfort wizyty w publicznej toalecie, podróży oraz zmniejszają ryzyko zakażenia drobnoustrojami w podróży. Zestaw 10 sztuk.

7,99 zł 6,99 zł

Zobacz

Płyn antybakteryjny do dezynfekcji, mycia rąk Vaco Hygiene 5L.

Płyn do dezynfekcji rąk Vaco Hygiene to skuteczny płyn antybakteryjny, antywirusowy oparty o 70% alkoholu. Zawiera glicerol zapobiegający wysuszaniu dłoni. Dezynfekuje ręce usuwając wirusy, bakterie i inne drobnoustroje chorobotwórcze. Pojemność 5l.

169,00 zł

Zobacz