Siatka na wolierę


Woliery ze względu na ich konstrukcje można podzielić zarówno na odkryte oraz zadaszone, jak i wewnętrzne oraz zewnętrzne. Nadaje się zarówno dla ptaków ozdobnych jak i hodowlanych. Niepodważalną zaletą jest ochrona ptaków przed atakiem drapieżników z zewnątrz, np. sokołów czy jastrzębi. Pamiętajmy jednak, że zanim zamówimy wolierę, musimy wiedzieć, jaki rodzaj ptaka będzie w niej żył, ponieważ należy odpowiednio dobrać wielkość oczek pod mieszkańca woliery. Dzięki temu, że są to siatki bardzo lekkie, z powodzeniem nadają się również do ochrony drzew i krzewów m.in. przed szpakami.


W naszej ofercie znajdą Państwo siatkę do budowy wolier z polietylenu, materiału bardzo wysokiej jakości, wykonane z 3 splotów, z których każdy skręcany jest z 5 żyłek, co daje razem 15 żyłek. Ze względu na swoje właściwości jest odporny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, promieni UV, jak i na działanie wody. Siatki polietylenowe są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz rozciągnięcia, dzięki czemu będą Państwu służyć przez wiele lat. Węzły są stabilizowane na gorąco, co gwarantuje nie rozwiązywanie się siatki w przypadku jej cięcia.

Z zależności od posiadanego przez Państw gatunku ptaków, w naszej ofercie znajdą Państwo siatki w następujących rozmiarach oczek:

20x20mm

25x25mm

30x30mm

40x40mm

60x60mm

100x100mm

Siatki dostępne są w różnych wymiarach, w zależności od rodzaju siatki. Przypadku konieczności montażu siatki o niestandardowych rozmiarach, istnieje możliwość wykonania jej na podany przez Państwa wymiar. Pełną ofertę siatek na budowę wolier znajdą Państwo TUTAJ.


Wszystkie dostępne w naszym sklepie siatki objęte są gwarancją. 

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt drogą e-mail biuro@linarem.pl© Linarem. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Wszelkie próby kopiowania oraz rozpowszechniania materiałów zawartych na stronach firmy Linarem zostanie zgłoszone. All Rights Reserved.


(woliera, ochrona ptaków, hodowla gołębi, hodowla ptaków, hodowla bażantów, klatki na ptaki, siatki, ptaki, hodowla gołębie, hodowla gołębi, gołąb hodowlany, gołębie hodowlane, gołębiarstwo, gołębie pocztowe, budowa woliery, hodowla gołębi ozdobnych)

Popularne kategorie