Fregata
Afanisep fluorescencyjny żel na karaluchy. Środek na karaluchy, prusaki 5g.

Afanisep fluorescencyjny żel na karaluchy. Środek na karaluchy, prusaki 5g.

Cena: 21,99 23,99

Skuteczne połączenie
Pułapka na karaluchy, prusaki NO PEST™ 2 szt.
Pułapka na karaluchy, prusaki NO PEST™ 2 szt.

Cena: 9,99 zł
6,99 zł

Fluorescencyjny żel Afanisep trutka na karaluchy, prusaki 5g.


AFANISEP żel na karaluchy, prusaki to nowoczesna trutka, gotowa do użycia. Przynęta na karaluchy zawarta w żelu przygotowana została z zastosowaniem atrakcyjnych wabików spożywczych. Zapewnia to chętne spożywanie preparatu i wysoką śmiertelność w ciągu 24 godzin od zastosowania. W żelu zastosowano jedną z najbardziej skutecznych substancji czynnych do zwalczania karaluchów i prusaków - imidachlopryd. AFANISEP żel na karaluchy zwalcza populację karaczanów już w 1 tygodniu od zastosowania. Trutka niezjedzona przez karaluchy pozostaje ciągle atrakcyjna dla owadów chroniąc w ten sposób dany obiekt przed ponownym rozwojem populacji. 

AFANISEP na karaluchy zawiera fluorescencyjny marker, pozwalający stwierdzić obecność kropel po oświetleniu światłem ultrafioletowym. Pozwala to na łatwą identyfikację pozostałości trutki w miejscu użycia i kontrolę jej spożycia, jak również odnalezienie martwych owadów.

Preparat na prusaki nie wymaga przygotowania mieszkania lub lokalu przed dezynsekcją. Wystarczy kilka kropel. Środek jest idealny do zwalczania insektów w domach, mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych, produkcyjnych, użyteczności publicznej, itp. AFANISEP żel na karaluchy zalecany jest do stosowania w miejscach wymagających specjalnej ostrożności, wszędzie tam gdzie znajdują się urządzenia elektryczne - sprzęt biurowy (komputery, drukarki, kasy fiskalne, maszyny) - sprzęt gospodarstwa domowego (mikrofalówki, piecyki, podstawki pod czajniki elektryczne, agregaty lodówek itp.).

Jak działa Afanisep na karaluchy?

Żel na karaluchy Afanisep to trutka pokarmowa. Po spożyciu trutki na karaluchy, insekt powracając do gniazda przenosi również trutkę na inne owady. Dzięki temu, że karaluchy są kanibalami tzw. efekt kaskady pozwoli Ci pozbyć się całych kolonii prusaków czy karaluchów. Insekty giną w swoich kryjówkach lub gniazdach, dlatego często martwe owady wcale nie są widoczne. 

Zwalcza:

karaczan prusak, karaczan wschodni, karaczan brązowo-paskowany; działa skutecznie na karaluchy w każdym wieku, nimfy i osobniki dorosłe obu płci. afanisep żel na karaluchy, preparat na prusaki, środek na karaluchy, co na karaluchy, sposób na karaluchy, Advion Żel na karaczanySkuteczny trutka na karaluchy, prusaki Afanisep żel.


Silny żel na karaluchy, prusaki AFANISEP 5g
Skutecznie zwalcza osobniki w każdym wieku - nimfy i osobniki dorosłe obu płci,
Przeznaczony do zwalczania karaczanów wewnątrz mieszkań, budynków mieszkalnych i komercyjnych,
Wysoka śmiertelność już w ciągu 24 godzin od zastosowania,
Środek owadobójczy w postaci fluorescencyjnego żelu,
Zawiera czynnik (benzoesan denatonium) zniechęcający ludzi i zwierzęta domowe do przypadkowego spożycia,
Wystarczy do zabezpieczenia aż 20 m2 powierzchni,
Długotrwała skuteczność - 3 miesiące od zastosowania,
Prosty w aplikacji,
Zwalcza populację karaczanów w ciągu 1 tygodnia,
Produkt dla użytkownika powszechnego.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie


AFANISEP Żel na karaluchy przeznaczony jest do zwalczania karaczanów wewnątrz mieszkań, budynków mieszkalnych i komercyjnych.
 
Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty należy preparat na karaluchy aplikować kroplami, w sposób i w dawkach opisanych poniżej, do szpar i szczelin w ścianach, za listwami ochronnymi, do puszek elektrycznych, okapów kuchennych, w pobliżu silników zmywarek, chłodziarek, sieci wodociągowych oraz we wszystkich ciemnych, wilgotnych i ciepłych miejscach, w których warunki środowiskowe sprzyjają rozmnażaniu się karaczanów.
 
Środek na prusaki może być aplikowany również w celach prewencyjnych, w miejscach przechodzenia karaczanów, takich jak drzwi okna, szpary i szczeliny w ścianach. AFANISEP Żel na karaluchy może być również stosowany wewnątrz odpowiednich pojemników na przynęty lub podobnych urządzeń, umieszczonych w miejscach aktywności karaczanów.
 
Podczas aplikacji nie jest wymagane oddalenie się osób z miejsca przeprowadzenia zabiegów.

afanisep żel na karaczany, fluorescencyjny żel na karaluchy, świecący żel na karaluchy

Sposób użycia

Usunąć zatyczkę z końcówki. Dotykając powierzchnię poddawaną zabiegowi szczytową częścią końcówki, nacisnąć lekko tłok, aż do wypływu wystarczającej ilości żelu. Dozować kroplami na powierzchnię zabiegu, zgodnie z dawką wskazaną poniżej. Po zakończeniu zabiegu, zamknąć ponownie końcówkę.
 
Dawkowanie
 
3 krople żelu rozmieszczone na powierzchni 1 m², gdzie 1 kropla posiada średnicę 6-7 mm (masa 0,08g)


Specyfikacja


Substancja czynna: Imidachlopryd - 2,19% w/w (2,15% w/w czysty)
 
Numer pozwolenia: PL/2019/0429/MR
 
Zawartość netto: 5 g

Karta charakterystyki Afanisep żel na karaluchy


Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Afanisep fluorescencyjny żel na karaluchy. Środek na karaluchy, prusaki 5g.
Afanisep fluorescencyjny żel na karaluchy. Środek na karaluchy, prusaki 5g.
Afanisep fluorescencyjny żel na karaluchy. Środek na karaluchy, prusaki 5g.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder