Trutka na myszy, szczury Vaco. Granulat na gryzonie Bromadiolon 226g.

12,99 zł

Cena jednostkowa:
5,75 zł/100 g


  • Dostępny Brak
  • Chcesz otrzymać paczkę w 24h? Zapłać w ciągu
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

vaco

 

VACO trutka na gryzonie w postaci granulatu na myszy i szczury z BROMADIOLONE

 
Trutka granulat od VACO to profesjonalne rozwiązanie do zwalczania szkodników takich jak myszy czy szczury. Dzięki silnej substancji czynnej zawartej w trutce i wygodnej formie granulatu radzi sobie ona doskonale nawet z najbardziej opornymi gryzoniami.
Trucizna jest w postaci granulatu, które jest atrakcyjnym źródłem pokarmu dla gryzoni. Dzięki temu nie występuje efekt podejrzenia a myszy i szczury chętnie ją spożywają.


vaco granulat, granulat na szczury vaco
Właściwości

- Skuteczny granulat do zwalczania gryzoni VACO
- Silna substancja czynna na gryzonie - szybkie i skuteczne działanie
- Brak efektu podejrzenia - szczury traktują granulat jak pokarm i chętnie go spożywają
- Produkt do użytku profesjonalnego
- Wygodne plastikowe opakowanie z zamknięciem, dzięki czemu trutka zawsze będzie świeża
- Zawiera Bitrex - gorzką substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia przez ludzi

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

Przed użyciem trutki na myszy i szczury zaleca się ocenić stopień nasilenia problemu. Umieścić trutkę zbożową w miejscach gdzie widoczne są oznaki bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Gniazda, nory i trasy przejść gryzoni to najlepsze miejsca rozłożenia trutki. Trutka na szczury i myszy zatrute ziarno Ratimor powinna zostać umieszczona wzdłuż ścian pomieszczeń. Trutka zatrute ziarno nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych. 

Dawkowanie:
 
Zwalczanie myszy: należy wykładać 40 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 100 metrów kwadratowych powierzchni.
 
Zwalczanie szczurów: ależy wykładać 60 - 100 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 100 metrów kwadratowych powierzchni.
 
Trutkę w postaci granulatu należy stosować w specjalnie oznaczonych karmnikach deratyzacyjnych. Karmniki znajdują się w naszej ofercie.
Należy regularnie przeprowadzać inspekcję punktów, w których została wyłożona trutka, należy ją uzupełniać i wymieniać przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną.

Zalecenia

Trutki na szczury należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 
 
W opakowaniu znajduję się:

- trutka w postaci granulatu na myszy i szczury 226 g

skład: bromadiolone 0,05 g/kg, bitrex

numer pozwolenia: PL/2015/0182/MR
 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.  


Zobacz podobne produkty

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 20kg.

229,00 zł

Sprawdź teraz

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco w formie granulatu w ekonomicznym opakowaniu do częstego stosowania. Skuteczne działanie środka sprawia, że jest to główny sposób na mrówki używany w walce z tymi owadami. Pojemność: 250g.

26,59 zł

Sprawdź teraz

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Innowacyjny preparat na owady do ogrodu. Najwyższa skuteczność przy niskich kosztach zabiegu - skuteczny oprysk na kleszcze i komary do ogrodu. Zabezpiecza 500m2. Pojemność: 500 ml

149,00 zł

Sprawdź teraz

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

Bardzo lekkie i łatwe w obsłudze pułapki na myszy firmy STV. Wykonana z wytrzymałego plastiku i stalowych elementów pułapka na myszy jest znacznie bezpieczniejsza niż tradycyjne łapki na myszy.

39,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie