Trutka na myszy, szczury Vaco. Granulat na gryzonie Bromadiolon 226g.

12,99 zł

Cena jednostkowa:
5,75 zł/100 g


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

vaco

 

VACO trutka na gryzonie w postaci granulatu na myszy i szczury z BROMADIOLONE

 
Trutka granulat od VACO to profesjonalne rozwiązanie do zwalczania szkodników takich jak myszy czy szczury. Dzięki silnej substancji czynnej zawartej w trutce i wygodnej formie granulatu radzi sobie ona doskonale nawet z najbardziej opornymi gryzoniami.
Trucizna jest w postaci granulatu, które jest atrakcyjnym źródłem pokarmu dla gryzoni. Dzięki temu nie występuje efekt podejrzenia a myszy i szczury chętnie ją spożywają.


vaco granulat, granulat na szczury vaco
Właściwości

- Skuteczny granulat do zwalczania gryzoni VACO
- Silna substancja czynna na gryzonie - szybkie i skuteczne działanie
- Brak efektu podejrzenia - szczury traktują granulat jak pokarm i chętnie go spożywają
- Produkt do użytku profesjonalnego
- Wygodne plastikowe opakowanie z zamknięciem, dzięki czemu trutka zawsze będzie świeża
- Zawiera Bitrex - gorzką substancję zniechęcającą do przypadkowego spożycia przez ludzi

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

Przed użyciem trutki na myszy i szczury zaleca się ocenić stopień nasilenia problemu. Umieścić trutkę zbożową w miejscach gdzie widoczne są oznaki bytowania i działalności gryzoni (np. świeże odchody). Gniazda, nory i trasy przejść gryzoni to najlepsze miejsca rozłożenia trutki. Trutka na szczury i myszy zatrute ziarno Ratimor powinna zostać umieszczona wzdłuż ścian pomieszczeń. Trutka zatrute ziarno nadaję się do stosowania w gospodarstwach domowych, obiektach komercyjnych, gospodarstwach rolnych - z wyłączeniem miejsc składowania produktów roślinnych. 

Dawkowanie:
 
Zwalczanie myszy: należy wykładać 40 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 100 metrów kwadratowych powierzchni.
 
Zwalczanie szczurów: ależy wykładać 60 - 100 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 100 metrów kwadratowych powierzchni.
 
Trutkę w postaci granulatu należy stosować w specjalnie oznaczonych karmnikach deratyzacyjnych. Karmniki znajdują się w naszej ofercie.
Należy regularnie przeprowadzać inspekcję punktów, w których została wyłożona trutka, należy ją uzupełniać i wymieniać przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną.

Zalecenia

Trutki na szczury należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 
 
W opakowaniu znajduję się:

- trutka w postaci granulatu na myszy i szczury 226 g

skład: bromadiolone 0,05 g/kg, bitrex

numer pozwolenia: PL/2015/0182/MR
 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.  


Zobacz podobne produkty

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco w formie granulatu w ekonomicznym opakowaniu do częstego stosowania. Skuteczne działanie środka sprawia, że jest to główny sposób na mrówki używany w walce z tymi owadami. Pojemność: 250g.

26,59 zł

Sprawdź teraz

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 20kg.

229,00 zł

Sprawdź teraz

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

  • -13%

Bardzo lekkie i łatwe w obsłudze pułapki na myszy firmy STV. Wykonana z wytrzymałego plastiku i stalowych elementów pułapka na myszy jest znacznie bezpieczniejsza niż tradycyjne łapki na myszy.

39,99 zł 34,99 zł

Sprawdź teraz

Pastuch elektryczny na kuny i kolce na kuny. Kemo FG025 SET.

Pastuch elektryczny na kuny i kolce na kuny. Kemo FG025 SET.

Pastuch elektryczny na kuny w zestawie z kolcami na kuny do zabezpieczenia rynny. Nie zabija, ale skutecznie płoszy kuny. Zapobiega zakładaniu gniazd przez kuny na poddaszach.

439,00 zł

Sprawdź teraz

Pastuch na kuny. Odstraszacz kun, elektryzator. Kemo FG025 SET.

Pastuch na kuny. Odstraszacz kun, elektryzator. Kemo FG025 SET.

Pastuch elektryczny na kuny. Nie zabija, ale skutecznie płoszy zwierzę. Zapobiega zakładaniu gniazd przez kuny na poddaszach.

379,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie