STV Defenders
Chorągiewka do oznaczania pułapki na kreta (5 sztuk).

Chorągiewka do oznaczania pułapki na kreta (5 sztuk).

Cena: 29,99

Skuteczne połączenie
Urządzenie do wykonywania otworów w ziemi.
Urządzenie do wykonywania otworów w ziemi.

Cena: 12,90 zł

Poprawia widoczność pułapek

 

odblaskowa chorągiewka STV317 to produkt brytyjskiego producenta odstraszaczy Defenders STV. Metalowy pręt został wykonany z nierdzewnej stali, plastikowa chorągiew jest odporna na długotrwałe promieniowanie ultrafioletowe. Produkt jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne.

 

Zastosowanie

 

odblaskowa chorągiewka  STV317 służy do znakowania pułapek na krety. Pułapki na krety, które zostały rozmieszczone w ogrodzie/warzywniaku mogą dosyć szybko wtopić się w jego naturalne tło, odblaskowe chorągiewki pozwolą oznaczyć miejsca lokalizacji pułapek w taki sposób że będzie można je szybko i bezproblemowo odnaleźć. Ułatwiają prace w ogrodzie tj. pielęgnacyjne strzyżenie trawnika i zapobiegają najechaniu kosiarką na wystający ponad glebę elementy pułapki i incydentalnemu zniszczeniu  ostrza kosiarki, bądź przypadkowemu zamknięciu pułapki. Dzięki poprawie widoczności nikt nie potknie się o wystające ponad grunt elementy pułapki. Intensywny i wyrazisty pomarańczowy kolor chorągiewek jest widoczny i zauważalny już z dużej odległości. W zestawie znajduję się 5 chorągiewek. Polecamy użycie odblaskowych chorągiewek z kretołapami STV306 oraz pułapką na krety model 1.

 

 

Właściwości

- widoczny, jaskrawy znacznik w postaci chorągiewki
- trzonek - pręt wykonany ze stali galwanizowanej, pokrytej lakierem, zabezpieczona przed działaniem warunków atmosferyczncyh


 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved.

 

Miejsce użycia

 
Pułapki na krety mogą zostać użyte wszędzie tam, gdzie występuje problem z kretami i nornicami tj. ogrody, ogródki działkowe, grządki warzywne i owocowe, pola golfowe itd. Prawidłowo rozlokowany system łapek na krety pozwala znacząco ograniczyć ich populacje na danym terenie. Odblaskowe chorągiewki wskazują precyzyjnie miejsce rozlokowania pułapek i pozwalają na ich kontrolę w miejscu, gdzie roślinność jest wyższa.
Chorągiewka do oznaczania pułapki na kreta (5 sztuk).
Chorągiewka do oznaczania pułapki na kreta (5 sztuk).
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder