Skuteczny środek na pleśń Bochemit spray 500ml. Preparat na grzyby na ścianie.

23,99 zł

Cena jednostkowa:
4,80 zł/100 ml


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Środek na pleśń Bochemit. Skuteczny sposób na grzyb na ścianie w sprayu 500ml.


Środek na pleśn Bochemit to skuteczny sposób na pozbycie się grzyba ze ściany. Wysokie stężenie podchlorynu sodu sprawiło, że efekt działania preparatu na grzyba jest natychmiastowy. Działanie zauważysz gołym okiem! Użyta substancja czynna sprawia również, że czyszczona powierzchnia jest odrazu dezynfekowana

Nie wiesz jak usunąć grzyba ze ściany? Szukasz środka do usuwania pleśni z drewna? Bochemit to uniwersalny środek na pleśń. Za pomocą tego środka możesz usuwać pleśń na przykład z: tynku, muru, kamienia, drewna, szkła, silikonu. 

Preparat na grzyba Bochemit jest prosty w użyciu. Wystarczy spryskać powierzchnię i trochę odczekać. Dzięki butelce z aplikatorem Twoje zadanie będzie jeszcze prostsze- wygodnie naniesiesz środek na dowolną powierzchnię. środek na pleśń, Bochemit na pleśń, preparat na pleśń, sposób na grzyba


Masz pleśń na ścianie? Skuteczny preparat na pleśń w sprayu Bochemit.

- Natychmiastowy, zauważalny efekt po zastosowaniu.
- Nie tylko zwalcza, ale również dezynfekuje czyszczoną powierzchnię.
- Wygodna butelka z aplikatorem ułatwia nanoszenie środka na pleśń.
- Nadaje się do stosowania na wielu rodzajach powierzchni: tynk, marmur, granit, kamień, drewno, ceramika, szkło, silikon i inne.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie

Preparat na pleśń Bochemit jest przeznaczony do usuwania bakterii, pleśni, grzybów i drożdży, z efektem dezynfekującym. Spray na grzyba można stosować do tynku, muru, kamienia, marmuru, granitu, naturalnego drewna, ceramiki, płytek, szkła ceramicznego, nieuszkodzonej emalii, szkła, silikonu. Znajduje również zastosowanie w szybkim i prostym rozjaśnianiu zszarzałego drewna lub drewnianych elementów.

Bochemit na pleśń, środek przeciw pleśni, pleśń na ścianie, grzyb na ścianie, pleśń w domu, jak usunąć pleśń ze ściany, preparat na grzyby na ścianie, jak usunąć grzyba ze ściany

Sposób użycia

Naciśnij przycisk bezpieczeństwa dyszy rozpylacza, jednocześnie przekręcając dyszę do pozycji roboczej. Spryskaj preparatem zaatakowane miejsca z odległości 10- 15 cm i pozostaw na około 15-20 minut. Po opłynięciu tego czasu preparat spłukać wodą lub pozostawić do wyschnięcia. Nie usuwać pleśni przed użyciem preparatu, aby zapobiec uwalnianiu się niebezpiecznych zarodników. W przypadku mocno zaatakowanych powierzchni czynność kilkukrotnie powtórzyć. Preparat nie posiada właściwości prewencyjnych.


Specyfikacja


Substancja czynna: podchloryn sodu (47g/kg)

Pojemność opakowania: 500ml

Producent: Bochemie

Uwagi


Unikać kontaktu z odzieżą. Nie stosować do lakierowanego i barwionego drewna. Powierzchnie metalowe natychmiast opłukać wodą. NIE stosować razem z innymi produktami- mogą się wydzielać niebezpieczne gazy (chlor). W kontakcie z kwasami uwalnia toksyczne gazy.© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

Środek do usuwania pleśni, na grzyby domowe i glony No Pest® Mould Barrier spray 500 ml

Środek do usuwania pleśni, na grzyby domowe i glony No Pest® Mould Barrier spray 500 ml

  • -13%

Środek na grzyby domowe, pleśń i glony No Pest® Mould Barrier 500 ml skutecznie zwalcza i zapobiega ponownemu pojawieniu się grzybów, pleśni i glonów. Produkt do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Do użycia na różne powierzchnie gładkie i porowate.

18,99 zł 12,99 zł

Sprawdź teraz

Środek na pleśń, grzyby domowe i glony No Pest® Mould Barrier 5L

Środek na pleśń, grzyby domowe i glony No Pest® Mould Barrier 5L

  • -24%
  • Polecamy

Środek na grzyby domowe, pleśń i glony No Pest® Mould Barrier 5L skutecznie zwalcza i zapobiega ponownemu pojawieniu się grzybów, pleśni i glonów. Produkt do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Do użycia na różne powierzchnie gładkie i porowate.

59,00 zł 44,99 zł

Sprawdź teraz

Eliminator, neutralizator uciążliwych zapachów. Dezodoryzator 600ml.

Eliminator, neutralizator uciążliwych zapachów. Dezodoryzator 600ml.

To nie jest zwykły odświeżacz powietrza. Eliminator to neutralizator przykrych zapachów. Usunie nawet najbardziej przykre zapachy. Eliminator odoru. Pojemność 600ml.

28,90 zł

Sprawdź teraz

Środek do usuwania pleśni, na grzyby domowe i glony No Pest® Mould Barrier 1L

Środek do usuwania pleśni, na grzyby domowe i glony No Pest® Mould Barrier 1L

  • -5%
  • Polecamy

Środek na grzyby domowe, pleśń i glony No Pest® Mould Barrier 1L skutecznie zwalcza i zapobiega ponownemu pojawieniu się grzybów, pleśni i glonów. Produkt do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Do użycia na różne powierzchnie gładkie i porowate.

28,49 zł 18,99 zł

Sprawdź teraz

Myjka parowa antybakteryjna. Parownica do dezynfekcji powierzchni.

Myjka parowa antybakteryjna. Parownica do dezynfekcji powierzchni.

Myjka parowa dzięki generowaniu pary wodnej o wysokiej temperaturze (105ºC) zwalcza bakterie i wirusy. Wyparza, odkaża, dezynfekuje, czyści.

199,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie