Vaco
Elektrofumigator na komary Vaco Easy Electro.

Elektrofumigator na komary Vaco Easy Electro.

Cena: 16,99

VACO Easy Elektro na komary

Elektrofumigator firmy VACO zapewnia skuteczną ochronę przed owadami, a do tego jest niesamowicie prosty w użyciu i bezpieczny.
 
Substancje czynne zawarte w płynie uwalniają się pod wpływem ciepła, które wytwarza urządzenie w i ten sposób zwalczane są komary. Urządzenie zaczyna działać już po 20 minutach, a pełene efekt bójczy następuje po 90 minutach
 
Produkt od firmy VACO jest bezzapachowy oraz działa do 30 nocy chroniąć przed komarami. Vaco Easy Electro jest kompatybilny z wszystkimi wkładami firmy Vaco.
 
vaco elektro na komary, płyn na komary, easy electro
Skutecznie chroni przed komarami
Zestaw zawiera urządzenie + płyn 30 ml
Do stosowania w pomieszczeniu od 8 do 15 m2
Wygodny i prosty w użyciu
Bezwonny
Tworzy naturalną barierę przed owadami

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Sposób użycia
 
Wyjąć płyn VACO, odkręcić kapsel zabezpieczający i wkręcić płyn wymienny do elektrofumigatora. Pojemnik musi być ustawiony w pozycji pionowej. Włączyć do gniazdka sieci 230V.
 
Umieszczony w gniazdku powoduje odparowanie płynu VACO z substancją aktywną, zabezpieczając pomieszczenie przed owadami przez całą noc.
 
Po wyczerpaniu płynu należy go wymienić, po uprzednim wyłączeniu urządzenia. Elektrofumigator po każdorazowym użyciu wypiąć z kontaktu. Po odłączeniu od prądu należy ponownie nałożyć nakrętkę na buteleczkę z substancją zapachową. Używać w pomieszczeniu 8-15 m2.
 
Pełen efekt bójczy następuje po 90 minutach. Po odłączeniu od pradu należy ponownie zabezpieczyć buteleczkę z substancją owadobójczą. Używać w pomieszczeniu od 8 do 15 m2.
 
Elektrofumigator może być podłączony do prądu przez dłuższy czas tylko przy otwartym oknie, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie bliżej niż 0,5m od firan lub innych materiałów łatwopalnych.
 
 
Specyfikacja
 
Substancja czynna: praletryna - 1,2g/100g
 
Opakowanie zawiera:
 
- urządzenie VACO Easy Elektro,
- wkład w płynie 30 ml
 
Środki ostrożności:
 
Nie dotykać rozlanego płynu. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcje alergiczną skóry.
 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 
Elektrofumigator na komary Vaco Easy Electro.
Elektrofumigator na komary Vaco Easy Electro.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder