AVIK
Uchwyt rynnowy AVIK GTR, kompatybilny z kolcami AVIK.

Uchwyt rynnowy AVIK GTR, kompatybilny z kolcami AVIK.

Cena: 1,85

Skuteczne połączenie
Przeznaczenie

Częstym problemem są zanieczyszczenia rynien ptasimi odchodami i materiałem znoszonym przez nie do budowy gniazd.  Specjalny uchwyt AVIK GTR pozwala na montaż kolców na ptaki AVIK na krawędziach rynien. Jest to idealne rozwiązanie tam gdzie powierzchnia uniemożliwia montaż za pomocą kleju sylikonowego czy wkrętów. Dzięki swojemu unikatowej formie jest bardzo łatwy w montażu i w razie potrzeby można z łatwością usunąć kolce na gołębie. Aby kolce przeciw ptakom były stabilne doradzany jest montaż przynajmniej dwóch uchwytów w różnych częściach modułu. Uchwyt rynnowy kompatybilny z serią AVIK pozwala na montaż kolców odstraszających ptaki bezpośrednio na rynnach. 

kolce na gołębie, kolce na ptaki, kolce przeciw ptakom, uchwyt rynnowy, uchwyt do montażu kolców na rynnach, montaż kolców na gołębie

Wykonanie

Uchwyt rynnowy wykonany z bezbarwnego poliwęglanu odpornego na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz długookresowe promieniowanie UV.

 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie:

Uchwyt rynnowy kompatybilny z serią kolców na ptaki AVIK. Wszystkie modele kolców zostały przystosowane do montażu na rynnach. Wykonany z bezbarwnego poliwęglanu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. 
 
uchwyt rynnowy

Specyfikacja:

Długość: 8,5cm
Wysokość: 6,5cm
Szerokość: 2 cm
Uchwyt rynnowy AVIK GTR, kompatybilny z kolcami AVIK.
Uchwyt rynnowy AVIK GTR, kompatybilny z kolcami AVIK.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

Preparat do usuwania ptasich odchodów AVIK aż 750ml!

Preparat do ptasich odchodów pozwoli w łatwy sposób usunąć najbardziej uporczywe zabrudzenia. Preparat AVIK ma unikalną formułę, która rozpuszcza ptasie odchody nie niszcząc powierzchni. Dodatkowo odtłuszcza i zabezpiecza powierzchnię. Pojemność 750ml.

24,99 zł 19,99 zł

Zobacz

Odtłuszczacz powierzchni AVIK 400ml

Preparat do odtłuszczania i oczyszczania powierzchni przed montażem kolców. Pojemność 400ml.

19,99 zł 16,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Najlepsze kolce na gołębie. Szerokie, gęste kolce przeciw gołębiom AVIK R180.

Najlepsze kolce na gołębie AVIK© R180 pozwalają na zabezpieczenie szerokich powierzchni, przed dużymi gatunkami ptaków takimi jak gołębie. Szerokie, gęste kolce na gołębie to najlepszy sposób na gołębie. Pozwalają zabezpieczyć balkon, parapet, taras.

5,69 zł 4,99 zł

Zobacz

Kolce na ptaki AVIK R40. Kolce przeciw ptakom.

Kolce na ptaki AVIK© R40 zostały wyposażone w 72 druty sprężynowe wchodzące na m.b. Długość pojedynczego elementu wynosi 341 mm. Doskonałe rozwiązanie w odstraszaniu dużych gatunków tj. gołębie, kawki, mewy itp.

5,29 zł 4,55 zł

Zobacz

Kolce na ptaki AVIK R20. Kolce na gołębie.

Kolce na ptaki AVIK© R20 to podstawowy model kolców z serii AVIK©. 1 mb systemu kolców AVIK© R20 składa się z 36 drutów sprężynowych.

3,99 zł 3,85 zł

Zobacz

Kolce na ptaki AVIK R140. Gęste kolce na gołębie.

Kolce na ptaki AVIK© R140 zostały wyposażone w 108 drutów wchodzących na m.b. Pozwalają na zabezpieczenie powierzchni przed dużymi oraz małymi gatunkami ptaków.

6,29 zł 5,79 zł

Zobacz

POLECAMY

Bardzo szerokie kolce na ptaki AVIK RX240. Kolce na gołębie, wróble.

Kolce na ptaki AVIK© RX240 to skuteczny sposób na gołębie i wróble, które pozwalają zabezpieczyć balkon przed ptakami.

7,29 zł 5,78 zł

Zobacz

Bardzo gęste kolce wróble. Kolce na ptaki AVIK R200.

Bardzo gęste Kolce na wróble AVIK© R200. To najlepsze kolce przeciw wróblom dostępne w serii AVIK© R. Gęstość drutów sprawia, że to najlepsze kolce na wróble. Tępo zakończone końcówki nie kaleczą ptaków.

6,80 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder