• Polecamy

Balon na ptaki biały. Balon odstraszający gołębie z balkonu, szpaki.

19,99 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Towar dostępny
  • Chcesz otrzymać paczkę w 24h? Zapłać w ciągu
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Odstraszacz ptaków, szpaków, gołębi z balkonu biały balon.


Biały balon do odstraszania ptaków No Pest Scary Eyes to pierwsze uderzenie w zwalczaniu ptaków. To bardzo skuteczny sposób na gołębie na balkonie, dzięcioły na elewacji, jaskółki, mewy, czaple oraz by pozbyć się szpaków z sadu. 

Balon na ptaki działa jako wizualny odstraszacz ptaków. Odstraszanie ptaków zachodzi dzięki efektowi zaskoczenia nowym bodźcem stresowym. Zawieszenie balona na dołączonym sznurku pozwala na swobodny ruch balona na wietrze. Wzór oczu umieszczony dookoła balona wywołuje poczucie zaniepokojenia i zagrożenia u ptaków, które sądzą że są obserwowane przez drapieżnika. Dodatkowa odblaskowa taśma odbija promienie światła oraz szeleści na wietrze wzmagając poczucie niepokoju.

Jak odstraszyć ptaki w sadzie, szpaki przy pomocy balona? 

Balon to rozwiązanie skuteczne również na polach uprawnych gdzie stosowano wcześniej tradycyjne strachy na wróble, do których szpaki zdążyły się już przyzwyczaić. Balon przystosowany jest do podwieszenia na gałęziach uprawianych drzew w celu odstraszania ptaków z sadów i ogrodów. Jego działanie nie ingeruje w rozwój roślin na uprawach, jest nietoksyczny i ekologiczny. Skuteczny odstraszacz ptaków - balon z odblaskowymi elementami

Wyjątkowo prosty montaż
Dodatkowe elementy odstraszające w postaci odblaskowych tasiemek i naklejek
Porusza się na wietrze wzmacniając efekt odstraszania
Duża średnica - aż 40cm
Tania i skuteczna metoda odstraszania
Kolor biały z kontrastowymi oczami© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Miejsce zastosowania:

Odstraszacze wizualne balon można stosować wszędzie tam, gdzie występuje problem z ptakami. Odstraszacze wizualne na ptaki znajdują zastosowanie w ogrodach, na polach uprawnych, w sadach, na budynkach użytkowych i mieszkalnych (odstraszanie gołębi), łodziach (odstraszanie mew), lotniskach, itp. Z uwagi na swoje działanie odstraszające, brak aktywnie działających substancji toksycznych i brak wpływu na rozwój roślin jest idealnym rozwiązaniem w rolnictwie ekologicznym i wszędzie tam gdzie zakazane/niewskazane jest użycie chemicznych środków ochrony upraw. W celu zmaksymalizowania działania odstraszaczy na dużych przestrzeniach uprawnych zaleca się stosowanie kilku balonów odstraszających. Zalecamy zmianę lokalizacji odstraszaczy od czasu do czasu, by zmaksymalizować efekt odstraszający. Do nadmuchiwania nie używać sprężarek.

Sposób użycia:Balon należy nadmuchać, nakleić hologramowe nalepki w kształcie oczu. U dołu balonu przymocować wstęgę. Tak przygotowany odstraszacz zawiesić w widocznym miejscu przy pomocy sznurka.
Specyfikacja:

- średnica balona 40 cm 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.Zobacz podobne produkty

Odstraszacz Ptaków i zwierząt -wiatrak

Odstraszacz Ptaków i zwierząt -wiatrak "ruchome oczy" firmy STV

Uniwersalny odstraszacz ptaków, który nie wymaga zasilania. Odstraszacz posiada nadrukowane drapieżne oczy na obracającej się na wietrze. wykorzystując połączenie techniki holografii, wiatru i światła tworzy się strefa odstraszająca ptaki.

84,99 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz ptaków. Balon odstraszający gołębie z balkonu, szpaki.

Odstraszacz ptaków. Balon odstraszający gołębie z balkonu, szpaki.

  • Polecamy

Balon na ptaki to wizualny odstraszacz ptaków. Duży (średnica 40 cm), jaskrawy balon zwraca uwagę ptaków. Odstraszanie ptaków zachodzi dzięki efektowi zaskoczenia nowym bodźcem stresowym. Obracające się odblaskowe, ruchome oczy i wstęgi odblaskowej taśmy wywołują niepokój i przerażenie.

22,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie