EFFECT
Środek na biedronki azjatyckie. Preparat, spray 400ml.

Środek na biedronki azjatyckie. Preparat, spray 400ml.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 11,99 14,90

Skuteczne rozwiązanie

Spray na owady latające Effect jest śmiertelny dla biedronki azjatyckiej i innych owadów latających. Biedronka azjatycka to gatunek orientalny, obcy i wypierający Polskie gatunki. Agresywne usposobienie biedronek azjatyckich, tempo z jakim się rozmnażają oraz mniejsze wymagania stanowią o sukcesie jej ekspansji na Europę. Przed zimą biedronki szukają schronienia w naszych domach by przetrwać niekorzystny dla nich czas. Duża ich koncentracja może wywoływać u ludzi reakcje alergiczne na ich wydzieliny. 

Spray na biedronki posiada w swoim składzie silne, aktywne substancje czynne. Skutecznie zwalcza biedronki azjatyckie i inne owady napotkane w domu i mieszkaniu. Skuteczny spray na owady Effect w odróżnieniu od innych preparatów posiada przyjemny cytrusowy zapach, a co najważniejsze nie pozostawia plam! koniec z zaciekami i przebarwieniami spowodowanymi przez insektycydy! W odróżnieniu od  innych środków owadobójczych posiada aż dwie sybstancje czynne! Zabójcze działanie zapewnione przez wysokie stężenie permetryny i tetrametryny.
 
spray na muchy, środek na muchy, preparat na muchy, spray na owady, środek owadobójczy, effect
 
Zwalcza:

- biedronki azjatyckie
- muchy, 
- komary, 
- meszki, 
- prusaki, 
- karaluchy, 
- mrówki, 
- rybiki cukrowe, 
- mole
- osy, i inne owady latające.

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 

Zastosowanie:

Spray owadobójczy na biedronki azjatyckie eliminujący z otoczenia owady latające. To skuteczny sposób na biedronki, muchy, mole, ćmy i inne owady.

Przeznaczenie:

Uniwersalny środek owadobójczy Effect to gotowy do stosowania produkt owadobójczy w aerozolu o działaniu kontaktowym przeznaczony do zwalczania owadów latających-muchy, biegających - karaczany prusaki oraz mrówki bytujących w domach oraz w pomieszczeniach higieny sanitarnej.

Sposób użycia:

Nanieś preparat na obszary porażone lub kryjówki owadów aż do uzyskania pożądanego efektu owadobójczego. Preparat zachowuje właściwości owadobójcze przez ok. 4 tygodnie.

1. Rozpyl preparat na obszary porażone lub kryjówki owadów aż do uzyskania pożądanego efektu owadobójczego. 
2. Po użyciu przewietrz pomieszczenie przez około 15 minut
3. W celu wzmocnienia działania proces powtarzać co ok. 2 tygodnie. Zachowuje właściwości owadobójcze przez ok. 4 tygodnie.
 
środek na owady, spray na owady, preparat na owady

Dozowanie:

Podczas zwalczania owadów latających w pomieszczeniu o powierzchni 20 m² wystarczy pięciosekundowe rozpylanie. Podczas zwalczania insektów pełzających środek rozpylać bezpośrednio do ich kryjówek z odległości 30 cm.

Czas działania:
 do czterech tygodni.

Pojemność: 400 ml.
 
Substancja czynna:  

tetrametryna 0,3 g/100g

permetryna 0,1 g/100g 

Numer pozwolenia:

3579/08

KARTA CHARAKTERYSTYKI

W zestawie:

- 1x spray owadobójczy 400 ml

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.
Środek na biedronki azjatyckie. Preparat, spray 400ml.
Środek na biedronki azjatyckie. Preparat, spray 400ml.
Środek na biedronki azjatyckie. Preparat, spray 400ml.
Środek na biedronki azjatyckie. Preparat, spray 400ml.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Spray w porządku i miłą obsługa :)
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder