NO-PEST
środek na rybiki, spray na rybiki, no pest na rybiki

Środek na rybiki cukrowe spray NO PEST. Preparat na srebrzyki 500ml.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 24,99

Skuteczne połączenie

Najlepszy środek na rybiki cukrowe. Skuteczny preparat na srebrzyki NO PEST 4Insect AL spray.

 
Środek na rybiki cukrowe (srebrzyki) NO PEST 4Insect AL spray to skuteczny preparat przeznaczony do zwalczania objawowego i zapobiegawczego rybików cukrowych w higienie sanitarnej.
 
NO PEST 4Insect AL to od razu gotowy do użycia oprysk na rybiki. Środek zawiera aż 2 sprawdzone substancje czynne - cypermetrynę oraz geraniol, które zwalczą również inne owady domowe tj. np: pluskwy, karaluchy, prusaki, mrówki i inne. 
 
Działa natychmiastowo i jest zabójczy dla rybików już po 30 minutach od użycia. Spray na rybiki charakteryzuje wydłużony czas działania do 48h co pozwala skutecznie wytępić te owady w łazience, kuchni czy innych pomieszczeniach. 

Dzięki wygodnej butelce z atomizerem łatwo i precyzyjnie rozpylisz środek na wybrane powierzchnie, a ze względu na kontaktowe działanie preparatu, nawet bezpośrednio na rybiki cukrowe.
 
Płyn wystarcza na aż 50m2 powierzchni opryskiwanej!

środek na rybiki, preparat na rybiki, spray na rybiki, płyn na rybiki

Środek na rybiki NO PEST 4Insect AL


Szybkie i długotrwałe działanie.
Likwiduje rybiki już po 30 minutach od zastosowania!
Zwalcza również: pluskwy, pająki, mrówki, karaluchy, rybiki cukrowe, prusaki i inne owady biegające
Aż 2 sprawdzone substancje czynne
Potwierdzona 100% skuteczność działania
Bardzo wydajny i zabójczo skuteczny
Gotowy do użycia© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatu na rybiki NO PEST 4Insect AL

Preparat przeznaczony do zwalczania rybików cukrowych, pająków, karaluchów, mrówek, pluskiew,prusaków i innych owadów biegających.
 
Środek na rybiki można stosować w: mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, magazynach, zakładach produkcyjnych przetwórstwa spożywczego, obiektach handlowych, pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach, itp.
 
Przed użyciem zlokalizuj miejsca gromadzenia się rybików  (okolice kosza na śmieci, łazienka, toaleta i wszelkie szpary i szczeliny stanowiące kryjówki rybików). 


1. Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem z preparatem.
2. Dyszę opryskiwacza ustawić w odpowiedniej pozycji.
3. Oprysk wykonać z odległości 20-30 cm tak, aby dokładnie pokryć preparatem powierzchnie, na których przebywają lub mogą występować rybiki
4. Używać 10 ml preparatu na 1m2 (jedno naciśnięcie rozpyla ok. 0,5ml).
5. Po zakończeniu wszystkich czynności pomieszczenie powinno być zamknięte przez 2-3 godz., a następnie wywietrzone przez ok. 1 godz.
6. W razie konieczności można powtórzyć zabieg. 

środek na rybiki 4insect al


Środki bezpieczeństwa:

Przed wykonaniem zabiegu w pomieszczeniach należy usunąć ludzi i zwierzęta oraz produkty spożywcze, zabezpieczyć przed skażeniem przedmioty użytku codziennego. Oprysk należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. W przypadku stosowania na zewnątrz należy zachować szczególną ostrożność, gdy wieje silny wiatr. Jeśli w ciągu 24 godz. od zastosowania wystąpią opady deszczu, zabieg powinien być powtórzony. Produkt zawiera substancje czynne działające kontaktowo, dlatego oprysk można wykonywać bezpośrednio na zwalczane insekty. Stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych. Preparat przechowywać szczelnie zamknięty i suchy, w chłodnym, dobrze wentylowanym pomieszczeniu.  Przechowywać z dala od źródła ognia. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od środków spożywczych, napojów i pasz.

 
Skład:
Cypermetryna 5 g/kg; Geraniol 0,1 g/kg

Pojemność: 500ml.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
środek na rybiki, spray na rybiki, no pest na rybiki
preparat na rybiki, co na rybiki, jak pozbyć się rybików, na rybiki cukrowe
środki owadobójcze na rybiki
no pest rybiki, 4insect al rybiki
Środek na rybiki cukrowe spray NO PEST. Preparat na srebrzyki 500ml.
Środek na rybiki cukrowe spray NO PEST. Preparat na srebrzyki 500ml.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Działa
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

POLECAMY

no pest na pluskwy, 4insect na pluskwy

Środek na pluskwy w sprayu NO PEST 4Insect AL. Natychmiastowe i długotrwałe działanie preparatu pozwala skutecznie zwalczyć pluskwy domowe w sypialni i innych pomieszczeniach. Wyjątkowo wydajny - 500ml wystarcza na 50m2 powierzchni opryskiwanej.

24,99 zł

Zobacz

Fogger na pluskwy. Odymiacz na pluskwy. Zestaw 3x400ml.

Odymiacz na pluskwy w samoopróżniającym się kartuszu. Środek na pluskwy No Pest 4Insect bomb do przeprowadzania profesjonalnej dezynsekcji. Skuteczny sposób na pluskwy! zabezpiecza 200 m3. Pojemność 3x400 ml.

129,00 zł 114,00 zł

Zobacz

POLECAMY

Środek, bomba na pluskwy, pająki, rybiki. Fogger NO PEST 4Insect Bomb 400ml.

Najlepsza bomba na pluskwy, pająki, pchły, rybiki, karaluchy i inne owady. Fogger o pojemności aż 400ml z mocą 3 substancji czynnych to zabójczo skuteczny środek, który zwalczy każdą plagę owadów w domu! Działa na ponad 200m3!

44,00 zł 38,00 zł

Zobacz

POLECAMY

4Insect Bomb fogger 3x. Środek na pluskwy, pająki, rybiki.

4Insect Bomb fogger. Najlepsza bomba na owady, preparat na pluskwy, pająki, rybiki i inne insekty. 3 x 400ml z mocą 3 substancji czynnych to zabójczo skuteczny środek, który zwalczy każdą plagę owadów w domu! Działa na ponad 600m3!

129,99 zł 114,00 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder