Gwizdek na zwierzęta samochodowy. Biały Model 2.

14,99 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Gwizdek na zwierzęta do samochodu. Samochodowy gwizdek - odstraszacz dzikich zwierząt.

Odstraszacz dzików wykorzystuje w działaniu ultradźwięki - dzwięki o wyjątkowo wysokiej częstotliwości niesłyszalne przez ucho ludzkie. Ultradźwięki emitowane przez urządzenie płoszą pobliskie dzikie zwierzęta oczyszczając przed nami drogę. Ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt zaczyna działać po osiągnięciu przez pojazd prędkości wynoszącej około 60km/h.

Niezagrażający środowisku

Odstraszacz zwierząt leśnych nie zagraża w żaden sposób otaczającemu środowisku. Ultradźwiękowy odstraszacz dzików wywołuje jedynie uczucie wysokiego dyskomfortu u pobliskiej zwierzyny leśnej, nie czyniąc im w żaden sposób krzywdy. Odstraszacz dzików nie wywułuje skutków ubocznych u ludzi, nie ma wpływu również na pracę urządzeń elektrycznych. Odstraszacz na zwierzęta do samochodu nie wykorzystuje w działaniu toksyn ani trucizn. Metoda odstraszania zwierząt ultradźwiękami jest metodą innowacyjną, podbijającą rynek światowy. 


gwizdek na zwierzęta do samochodu, gwizdek samochodowy, gwizdek odstraszający zwierzęta, gwizdek co odstrasza zwierzęta, odstraszacz dzikich zwierząt, odstraszacz zwierząt do samochodu,


Właściwości

- rozpoczyna emisję utlradźwięków przy prędkości 60 km/h,
- efektywnie odstrasza zwierzynę leśną,
- zasięg do 2 km.© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
 
Dla kogo?

Ultradźwiękowy gwizdek samochodowy polecamy myśliwym, leśniczym oraz osobom które przejeżdżają dosyć często przez zalesione obszary w których mieszkają dzikie zwierzęta. Korzystanie z naszego odstraszacza znacząco obniża szanse na kolizję z dzikimi zwierzętami. Ultradźwiękowy odstraszacz dzików sprawdzi się również podczas okazjonalnych wypraw samochodowych poza miasto. Dzikie zwierzęta co raz częściej podchodzą pod siedliska ludzkie stwarzając zagrożenie na drogach. Odstraszacz zwierząt leśnych polecamy również wszystkim motocyklistom. 

Łatwość montażu
 
Gwizdek samochodowy jest wyjątkowo prostym w montażu urządzeniem. Odstraszacz zwierząt do samochodu należy przykleić do zderzaka za pomocą dwustronnej taśmy znajdującej się w zestawie. Przed przyklejeniem gwizdka należy oczyścić powierzchnie na której ma on zostać umieszczony, tak aby była ona czysta i sucha. Ultradźwiękowy odstraszacz dzików należy przykleić krągłą częścią w stronę kierunku poruszania się pojazdu. Po poprawnym montażu, gwizdek samochodowy jest gotowy do użycia. 
 
Informacje dodatkowe

Dźwiękowy odstraszacz dzików poprzez emisję ultradźwięków jest w stanie odstraszyć dzikie zwierzęta znajdujące się w promieniu dwóch kilometrów od naszego pojazdu. Należy jednak pamiętać o wielu losowych czynnikach mogących zmniejszyć zasięg działania odstraszacza. W szczególności należy zwrócić uwagę na ukształtowanie terenu, kierunek i siłę wiatru, wilgotność powietrza oraz opady deszczu. Firma odstraszanie.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody związane z przypadkową kolizją ze zwierzęciem. 

Specyfikacja:

- zasięg działania 2km.
 
W opakowaniu znajduję się:

- gwizdek samochodowy, dwie sztuki,
- dwustronna taśma klejąca, dwie sztuki.
 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 

Zobacz podobne produkty

Silvakol środek przeciwko ogryzaniu drzew. Odstraszacz dzikiej zwierzyny.

Silvakol środek przeciwko ogryzaniu drzew. Odstraszacz dzikiej zwierzyny.

SILVAKOL 800ml od Asplant to środek przeciwko ogryzaniu drzew. Najlepszy środek zabezpieczający drzewka przed dzikimi zwierzętami. Ochrona przed zgryzaniem i spałowaniem, bielenie drzewek.

59,90 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz kun, gryzoni na baterie. Kemo FG015 na kuny.

Odstraszacz kun, gryzoni na baterie. Kemo FG015 na kuny.

Odstraszacz zwierząt Kemo skutecznie odstraszy zwierzęta z miejsca ich przebywania. Odstraszanie odbywa się poprzez emisję ultradźwięków niesłyszalnych przez ludzi.

249,00 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz kun samochodowy na baterie. Kemo FG015 na kuny, gryzonie.

Odstraszacz kun samochodowy na baterie. Kemo FG015 na kuny, gryzonie.

Odstraszacz kun na baterie Kemo FG015 skutecznie odstraszy zwierzęta z miejsca ich przebywania. Odstraszanie odbywa się poprzez emisję ultradźwięków niesłyszalnych przez ludzi.

249,00 zł

Sprawdź teraz

Dyspenser zapachu Hukinola 15 sztuk + pipeta GRATIS.

Dyspenser zapachu Hukinola 15 sztuk + pipeta GRATIS.

Dyspenser zapachu Hukinola pozwala na jeszcze lepsze rozchodzenie się preparatu w powietrzu i większą skuteczność środka odstraszającego dzikie zwierzęta. Zestaw: 15 sztuk dyspensera + pipeta GRATIS.

24,99 zł

Sprawdź teraz

Hukinol 500ml +GRATIS. Środek na dzikie zwierzęta, dziki, jelenie, sarny.

Hukinol 500ml +GRATIS. Środek na dzikie zwierzęta, dziki, jelenie, sarny.

  • -7%
  • Polecamy

Środek odstraszający dzikie zwierzęta HUKINOL, koncentrat potu ludzkiego pozwalający na efektywne zmniejszenie szkód wyrządzanych na polach i łąkach przez dziki. Pozytywna opinia milionów rolników na całym świecie. Poj. 500ml.

178,00 zł 139,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie