Monagro

3x1kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Granulat, kostka, ziarno Muribrom.

Cena: 47,95

Wyjątkowo skuteczna

Zestaw 3 ZABÓJCZO skutecznych trutek na myszy i szczury w różnej formule podania do naprzemiennej deratyzacji. Zróżnicowana formulacja pozwala na uniknięcie zjawiska podejrzliwości/uprzedzenia w stosunku do wykładanych środków gryzoniobójczych. Trutki na gryzonie charakteryzują się zastosowaniem innych środków gryzoniobójczych. 

- niebieska kostka muribrom - brodifakum 0,005%

- granulat Patenrat pellet - bromadiolon 0,005%

- zatrute ziarno muribrom - bromadiolon 0,005%

Skuteczność trutki na gryzonie oparta o zabójcze działanie bromadiolonu i brodifakum - jednodawkowej trutki drugiej generacji. Środki gryzoniobójcze nie pylą się i są odporne na pleśnienie. ZAWIERA GORZKĄ SUBSTANCJĘ, KTÓRA ZAPOBIEGA PRZYPADKOWEMU POŁKNIĘCIU.

Szybka w działaniu

Jednorazowe "karmienie" myszy wystarcza do tego aby trutka na szczury zaczęła działać. Producent zaleca sprawdzanie okolicy wyłożonej trutki co 2-3 dni w celu pozbycia się martwych ciał gryzoni.

najlepsza trutka na szczury, skuteczna trutka na szczury, trutki na gryzonie

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.  All Rights Reserved. 

Miejsce użycia

Środek gryzoniobójczy jest gotowy do użycia. Stosowanie trutki jedynie w zabezpieczonych karmnikach deratyzacyjnych. Przeznaczony do użytku profesjonalnego i powszechnego. 

Zwalczanie myszy: 40g/ 100m2 powierzchni,
Zwalczanie szczurów: 60-100g/100m2 powierzchni

Zalecenia

Trutki na szczury należy rozmieścić na zaatakowanym obszarze w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach, stacjach deratyzacyjnych. W trakcie stosowania środka gryzoniobójczego należy regularnie sprawdzać teren, w przypadku zidentyfikowania martwych gryzoni należy się ich pozbyć. W przypadku ubywania środka należy regularnie go uzupełniać - jeżeli zostanie całkowicie spożyty w danym punkcie należy zwiększyć jego ilość. 

Pliki do pobrania

granulat 
Pozwolenie (PB/PL/2015/0182/MR)

zatrute ziarno
Pozwolenie (PB/PL/2014/0155/MR/pow/34/2016)

kostka
Pozwolenie (PL/2016/0208/MR)

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska.
 
W opakowaniu znajduję się:

- trutka na szczury i myszy Patenrat granulat - 1000g.
- kostka niebieska muribrom brodifakum - 1000g
- zatrute ziarno bromadiolon - 1000g

Zobacz również:


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator