Żel na prusaki, karaluchy Advion. Środek na karaluchy 30g.

139,90 zł

Cena jednostkowa:
466,33 zł/100 g


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Żel na prusaki, karaluchy Advion. Środek na karaluchy 30g.


Żel na prusaki, karaluchy Advion to innowacyjny preparat do zwalczania karacznów. Zastosowana receptura skutecznie i szybko zwabia insekty nawet jeśli mają dostęp do naturalnych źródeł pożywienia.

W skład żelu wchodzi wyjątkowa substancja czynna- indoksakarb. Dlaczego jest tak wyjątkowa? Indokaskarb to biobójcza substancja aktywowana dopiero w kontakcie z enzymami trawiennymi insekta. W praktyce, oznacza to, że preparat jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych

Pondato żel na karaluchy nie działa tylko na pojedynczego osobnika. Po spożyciui trutki na karaluchy, insekt powracając do gniazda przenosi trutkę na inne owady. Dodatkowo działanie insektycydu nie kończy się tutaj. Środek na karaluchy działa nawet po ich śmierci i owady mające styczność z takim osobnikiem również są zatruwane. Taki efekt nazywany "kaskadowym" pozwoli Ci pozbyć się całych kolonii prusaków czy karaluchów.

Preparat na prusaki nie wymaga przygotowania mieszkania lub lokalu przed dezynsekcją. Żel na karaluchy Advion może być stosowany w miejscach przechowywania lub przetwarzania zywności.
Advion żel, żel na prusaki, zel na karaluchy, żel na karaczany, środek na karaluchy, środek na prusaki, preparat na karaluchy, preparat na prusaki, środki na karaluchy, na karaluchy, środki na prusaki, co na karaluchy

Skuteczny trutka na karaluchy, prusaki. Innowacyjny żel na karaczany Advion.


- Innowacyjna i opatentowana substancja owadobójcza, działa wybiórczo na owady.
- Bezpieczna- insektycyd jest aktywowany dopiero w organiźmie owada.
- Może być stosowana bez przygotowania lokalu.
- Specjalna formuła skutecznie wabi insekty.
- Efekt domina- po zatruciu jednego owada wytępisz całe gniazda!

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Zastosowanie

Advion żel na karaczany pozwala skutecznie uporać się z: karaczenem wschodnim, karaczanem prusakiem oraz przybyszką amerykańską.

Preparat przeznaczony jest do stosowania wewnątrz budynków (obiekty przemysłowe, kuchnie komercyjne, obiekty komercyjno-handlowe, budynki mieszkalne, obiekty biurowe, magazyny, szpitale, szkoły, domy opieki, autobusy, samoloty) oraz na zewnątrz pomieszczeń (wyłącznie wokół budynków).

Dawkowanie 

Preparat Advion żel na karaluchy, prusaki należy stosować w dawce 0,2-0,5g na m2 traktowanej powierzchni. Pasek żelu o długości 5 cm i szerokości 0,3 mm (masa ok. 0,4 g) nanieść w miejscu wykładania przynęty. W celu nałożenia żelu, należy zdjąć kapturek z dyszy, przyłożyć końcówkę dyszy do powierzchni, powoli nacisnąć tłok i wycisnąć potrzebną ilość żelu. Po zakończeniu pracy, należy ponownie nałożyć kapturek na aplikator. Stosować produkt w postaci żelu poprzez nałożenie go na szczeliny i pęknięcia lub umieszczenie żelu w specjalnych pułapkach.
 
Produkt wykazuje skuteczność do 1 miesiąca od zastosowania

Specyfikacja

Substancja czynna:

- indoksakarb 6g/kg

Numer pozwolenia: PL/2012/0051/A/MR

Waga: 30g

Producent: Syngenta

Karta charakterystyki Advion żel na karaczany

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 20kg.

229,00 zł

Sprawdź teraz

Środek na komary do kontaktu Elektro Vaco 45 ml.

Środek na komary do kontaktu Elektro Vaco 45 ml.

Odstraszacz owadów Vaco Elektro na wymienne wkłady ze środkiem owadobójczym. Długotrwała ochrona przed komarami i muchami zapewnia spokojny sen przez 2 miesiące (60 nocy).

19,37 zł

Sprawdź teraz

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Innowacyjny preparat na owady do ogrodu. Najwyższa skuteczność przy niskich kosztach zabiegu - skuteczny oprysk na kleszcze i komary do ogrodu. Zabezpiecza 500m2. Pojemność: 500 ml

149,00 zł

Sprawdź teraz

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco w formie granulatu w ekonomicznym opakowaniu do częstego stosowania. Skuteczne działanie środka sprawia, że jest to główny sposób na mrówki używany w walce z tymi owadami. Pojemność: 250g.

26,59 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie