Armatka hukowa na dzikie zwierzęta zestaw 2 x Guardian 2 + wysoki stojak

4 499,00 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Armatka hukowa Guardian 2 

Odstraszacz zwierząt (ptaków, dzików, lisów, jeleni itp.) Armatka HUKOWA GUARDIAN 2 to kompleksowe i często jedyne rozwiązanie problemów takich jak szkody wyrządzane w sadach, polach uprawnych itp. będące wynikiem żerowania dzikich zwierząt. Dwie armatki GUARDIAN 2 + stojak. Zestaw ten posiada regulowaną wysokość od 1,60 do 2,30 metra, szczególnie polecany do sadów owocowych, efekt działania jest taki, jak byśmy mieli 4 armatki hukowe.  Urządzenie doświadczonego hiszpańskiego producenta wykorzystywane jest na całym świecie przez przez rolników do przepędzania ptaków z sadów czereśniowych i wiśniowych, upraw aronii i innych owoców, których plony zmniejszają żerujące ptaki. Armatka hukowa to częste rozwiązanie dla kół łowieckich i nadleśnictw do ochrony pól uprawnych i upraw leśnych przed szkodami wyrządznymi przez zwierzynę leśną czarną (dziki) i płową.  

Jeśli : 

- Masz problem ze szpakami, 
- Szukasz sposobu na gawrony,kruki, gołębie, 
- Szukasz sposobu jak odpędzić dziki niszczące uprawy i buchtujące pola,
- Liczysz straty w sadach, bo ptaki zjadają czereśnie,  

Armatka hukowa Guardian 2 jest rozwiązaniem, które kompleksowo rozwiązuje problemy z ptakami i innymi zwierzętami,  gdy istotne jest skuteczne odstraszanie zwierząt na powierzchniach wielkoobszarowych. 

Zasada działania :

Urządzenie zasilane jest gazem propan-butan. Posiada elektroniczny (piezoelektryczny) system uruchamiania (urządzenie uruchamiamy poprzez odkręcenie zaworu na butli, wyłączamy poprzez zamknięcie dopływu gazu). Armatka hukowa jest ocynkowana i dodatkowo malowana, co czyni ją odporną na wszelkie warunki atmosferyczne. Głośność strzału hukowego odstraszacza zwierząt regulujemy poprzez wysunięcie lub wsunięcie teleskopowej lufy armatki. Głośność maksymalna to około 120 decybeli. Częstotliwość strzału możemy regulować płynnie w zakresie od 3 do 30 minut. W naszej ofercie występują różne warianty i modeli armatek hukowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

 

Stabilny stojak w zestawie (razem taniej)

Stojak do armatki hukowej Guardian 2. Podwyższa urządzenie nawet do 2,3 m. Pozwala to na pełne wykorzystanie potencjału armatki hukowej. Wyżej umieszczona armatka ma większy zasięg dźwięku, to idealne rozwiązanie w sadach, na plantacjach czy uprawach leśnych, gdzie istotne jest by dźwięk rozchodził się na dużej powierzchni i na większe odległości. Użycie stojaka istotne jest również w miejscach, gdzie często zalega woda, gdzie grunt jest nierówny - stojak pozwala ustabilizować urządzenie, pełniąc rolę stabilnego statywu. Podstawy każdej nogi stojaka zakończone są ostrymi grotami, co pozwala wbić stojak stabilnie w grunt. Nogi stojaka są teleskopowe, wyposażone w śruby regulacyjne, co pozwala na dostosowanie wysokości zależnie od potrzeb.  
 Dodatkowa opcja :

Nie chcesz codziennie dojeżdżać do miejsca, gdzie zostawiłeś odstraszacz na szpaki, żeby włączyć dopływ gazu? Rozwiązaniem jest zegar (timer), który automatycznie włączy i wyłączy urządzenie w określonych godzinach. Nie musimy wtedy otwierać i zamykać ręcznie dopływu gazu, automat zrobi to za nas. Jest polecany, gdy nie ma potrzeby, aby GUARDIAN-2 pracował przez 24 godziny na dobę (np. gdy ptaki lub inna zwierzyna żerują tylko w godzinach od 5:00 rano do 17:00 po południu).

 

 Zestaw zawiera :
 
- 2x armatka hukowa GUARDIAN-2,
- wąż zasilający z reduktorem do butli (standardowa butla 11kg),
- wysoki stojak obrotowy 1,6 - 2,30 m,
- w zestawie nie ma butli.

 

 

 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie :

- dla rolników i sadowników do odstraszania szpaków w sadach czereśniowych i wiśniowych, 

- przez właścicieli stawów rybnych do odstraszania ptactwa, 

- przez leśniczych oraz koła łowieckie do płoszenia dzików, saren itp. 

- na lotniskach i w innych obiektach przemysłowych, gdzie ptaki i zwierzęta stanowią zagrożenie dla maszyn i ludzi tam pracujących lub korzystających z usług danego przedsiębiorstwa.


armatka hukowa, odstraszanie ptaków, sposób na dziki, odstraszanie zwierząt, odstraszacze na zwierzęta


Specyfikacja :

- korpus: 24,5cm/26cm/13cm,
- wysokość stojaka obrotowego: 1,6 - 2,30 m,
- lufa: 42cm; po rozłożeniu: 71cm, średnica 9cm,
- waga armatki: 8 kg,
- wymiary paczki w cm dł. x szer. x wys.: 70cm x 32cm x 16cm,
- głośność maksymalna to około 120 decybeli,
- częstotliwość strzału możemy regulować płynnie w zakresie od 3 do 30 minut.


Przed zakupem urządzenia należy pamiętać, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska  z dnia 12 października 2011 r. zakazuje się  umyślnego zabijania, oraz okaleczania i chwytania zwierząt objętych ochroną, ale także zakazuje się m.in. umyślnego płoszenia i niepokojenia zwierząt. W szczególnych przypadkach można ubiegać się o zezwolenie na płoszenie zwierząt od Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (w przypadku braku rozwiązań alternatywnych).

Zobacz podobne produkty

Armatka HUKOWA GUARDIAN 2 na gaz LPG na ptaki i dziką zwierzynę

Armatka HUKOWA GUARDIAN 2 na gaz LPG na ptaki i dziką zwierzynę

  • -17%

Armatki hukowe to skuteczne systemy odstraszania zwierząt. Stosowane przez rolników i sadowników, przez właścicieli stawów rybnych, przez leśniczych oraz koła łowieckie do płoszenia zwierząt wyrządzających szkody.

1 749,00 zł 1 449,00 zł

Sprawdź teraz

TIMER ZEGAR GT 300 do armatki hukowej ZON MARK 4.

TIMER ZEGAR GT 300 do armatki hukowej ZON MARK 4.

Zegar (TIMER GT 300) sterujący włączaniem i wyłączaniem armatki hukowej (odstraszacza zwierząt) "ZON MARK 4"..

590,00 zł

Sprawdź teraz

Armatka hukowa ZON MARK 4. Odstraszacz ptaków, dzików.

Armatka hukowa ZON MARK 4. Odstraszacz ptaków, dzików.

Armatki hukowe to zaawansowane systemy wykorzystywane w celu rozwiązania problemów takich jak szkody wyrządzane w sadach, polach uprawnych itp. będące wynikiem żerowania dzikich zwierząt.

1 299,00 zł

Sprawdź teraz

TIMER ZEGAR 4MT08 do armatki hukowej ZON MARK 4.

TIMER ZEGAR 4MT08 do armatki hukowej ZON MARK 4.

Zegar (TIMER 4MT08) programator sterujący pracą armatki hukowej (odstraszacza zwierząt) "ZON MARK 4" w różnych trybach..

980,00 zł

Sprawdź teraz

Armatka hukowa ZON MARK EL08. Hukowy Odstraszacz ptaków, dzików.

Armatka hukowa ZON MARK EL08. Hukowy Odstraszacz ptaków, dzików.

Najwyższy model armatki hukowej. Pełna automatyka i dostosowanie pracy działka hukowego do naszych potrzeb. Zaawansowane rozwiązanie dla rolników, sadowników i kół łowieckich.

1 849,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie