Armatka hukowa Guardian 2 + wysoki stojak obrotowy.

2 399,00 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Armatka hukowa Guardian 2

 

Odstraszacz zwierząt (ptaków, dzików, lisów, jeleni itp.) Armatka HUKOWA GUARDIAN 2 to rozwiązanie, które pozwala zredukować szkody wyrządzane w sadach, polach uprawnych itp. będące wynikiem żerowania dzikich zwierząt. Armatki hukowe Guardian 2 to zaawansowane urządzenia hiszpańskiego producenta znajdujące szerokie zastosowanie w odstraszaniu zwierząt w sadach czereśniowych i wiśniowych, z upraw aronii i innych plantacji, których plony zmniejszają żerujące ptaki. Armatka hukowa pozwala kołom łowieckim i nadleśnictwom na skuteczną ochronę pól uprawnych i upraw leśnych przez co redukują szkody wyrządzne przez zwierzynę leśną czarną (dziki) i płową.  

 

Jeśli : 

 

- Masz problem ze szpakami? 

- Szukasz sposobu na gawrony i kruki? 

- Szukasz sposobu jak odpędzić dziki niszczące uprawy i buchtujące pola? 

- Liczysz straty w sadach, bo ptaki zjadają czereśnie?  

 

Armatka hukowa Guardian 2 jest rozwiązaniem, które kompleksowo rozwiązuje problemy, swym szerokim zastosowaniem, gdy istotne jest skuteczne odstraszanie zwierząt na powierzchniach wielkoobszarowych. 

 

Sposób działania :

 

Odstraszacz hukowy typu armatka zasilany jest gazem propan-butan. Posiada elektroniczny (piezoelektryczny) system uruchamiania (urządzenie uruchamiamy poprzez odkręcenie zaworu na butli, wyłączamy poprzez zamknięcie dopływu gazu). Armatka hukowa jest ocynkowana i dodatkowo malowana, co czyni ją odporną na wszelkie warunki atmosferyczne. Głośność strzału hukowego odstraszacza zwierząt regulujemy poprzez wysunięcie lub wsunięcie teleskopowej lufy armatki. Głośność maksymalna to około 120 decybeli. Częstotliwość strzału możemy regulować płynnie w zakresie od 3 do 30 minut. W naszej ofercie występują różne warianty i modeli armatek hukowych. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą odstraszaczy hukowych i akcesorii TUTAJ.

 

Stabilny stojak w zestawie (razem taniej) :

 

Stojak do armatki hukowej Guardian 2. Podwyższa urządzenie o 1,5m. Pozwala na pełne wykorzystanie potencjału armatki hukowej. Wyżej umieszczona armatka ma większy zasięg dźwięku, to idealne rozwiązanie w sadach, na plantacjach czy uprawach leśnych, gdzie istotne jest by dźwięk rozchodził się po dużej powierzchni na większe odległości. Użycie stojaka istotne jest również w miejscach, gdzie często zalega woda, gdzie grunt jest nierówny - stojak pozwala ustabilizować urządzenie, pełniąc rolę stabilnego statywu. Podstawy każdej nogi stojaka zakończone są ostrymi grotami, co pozwala wbić stojak stabilnie w grunt. Nogi stojaka są teleskopowe, wyposażone w śruby regulacyjne, co pozwala na dostosowanie wysokości zależnie od potrzeb.  

 


Dodatkowa opcja :
 
 
Nie chcesz codziennie dojeżdżać do miejsca, gdzie zostawiłeś odstraszacz na szpaki, żeby włączyć dopływ gazu? Uzupełnieniem zestawu jest zegar (timer), który pozwala programować odstraszacz hukowy, by działał w określonych godzinach. Jest polecany, gdy nie ma potrzeby, aby GUARDIAN-2 pracował przez 24 godziny na dobę (np. gdy ptaki lub inna zwierzyna żerują tylko w godzinach od 5:00 rano do 17:00 po południu).
 
 
 Zestaw zawiera :
 
 
- armatka hukowa GUARDIAN-2,
- wąż zasilający z reduktorem do butli (standardowa butla 11kg),
- niski stojak,
- wysoki stojak (1,50 m)
 
- w zestawie nie ma butli.
 

 

 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie:

 

- dla rolników i sadowników do odstraszania szpaków w sadach czereśniowych i wiśniowych, 

 

- przez właścicieli stawów rybnych do odstraszania ptactwa, 

 

- przez leśniczych oraz koła łowieckie do płoszenia dzików, saren itp. 

 

- na lotniskach i w innych obiektach przemysłowych, gdzie ptaki i zwierzęta stanowią zagrożenie dla maszyn i ludzi tam pracujących lub korzystających z usług danego przedsiębiorstwa.
Specyfikacja :

 

- korpus: 24,5cm/26cm/13cm,

- wysokość stojaka krótkiego : 15cm,

- wysokość stojaka długiego : 1,5 m,

- lufa: 42cm; po rozłożeniu: 71cm, średnica 9cm,

- waga armatki: 8 kg,

- wymiary paczki w cm dł. x szer. x wys.: 70cm x 32cm x 16cm,

- głośność maksymalna to około 120 decybeli,

- częstotliwość strzału możemy regulować płynnie w zakresie od 3 do 30 minut.


Przed zakupem urządzenia należy pamiętać, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska  z dnia 12 października 2011 r. zakazuje się  umyślnego zabijania, oraz okaleczania i chwytania zwierząt objętych ochroną, ale także zakazuje się m.in. umyślnego płoszenia i niepokojenia zwierząt. W szczególnych przypadkach można ubiegać się o zezwolenie na płoszenie zwierząt od Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (w przypadku braku rozwiązań alternatywnych).  

 

 


Zobacz podobne produkty

TIMER ZEGAR 4MT08 do armatki hukowej ZON MARK 4.

TIMER ZEGAR 4MT08 do armatki hukowej ZON MARK 4.

Zegar (TIMER 4MT08) programator sterujący pracą armatki hukowej (odstraszacza zwierząt) "ZON MARK 4" w różnych trybach..

980,00 zł

Sprawdź teraz

TIMER ZEGAR GT 300 do armatki hukowej ZON MARK 4.

TIMER ZEGAR GT 300 do armatki hukowej ZON MARK 4.

Zegar (TIMER GT 300) sterujący włączaniem i wyłączaniem armatki hukowej (odstraszacza zwierząt) "ZON MARK 4"..

590,00 zł

Sprawdź teraz

Armatka HUKOWA GUARDIAN 2 na gaz LPG na ptaki i dziką zwierzynę

Armatka HUKOWA GUARDIAN 2 na gaz LPG na ptaki i dziką zwierzynę

  • -17%

Armatki hukowe to skuteczne systemy odstraszania zwierząt. Stosowane przez rolników i sadowników, przez właścicieli stawów rybnych, przez leśniczych oraz koła łowieckie do płoszenia zwierząt wyrządzających szkody.

1 749,00 zł 1 449,00 zł

Sprawdź teraz

Armatka hukowa ZON MARK 4. Odstraszacz ptaków, dzików.

Armatka hukowa ZON MARK 4. Odstraszacz ptaków, dzików.

Armatki hukowe to zaawansowane systemy wykorzystywane w celu rozwiązania problemów takich jak szkody wyrządzane w sadach, polach uprawnych itp. będące wynikiem żerowania dzikich zwierząt.

1 299,00 zł

Sprawdź teraz

Armatka hukowa ZON MARK EL08. Hukowy Odstraszacz ptaków, dzików.

Armatka hukowa ZON MARK EL08. Hukowy Odstraszacz ptaków, dzików.

Najwyższy model armatki hukowej. Pełna automatyka i dostosowanie pracy działka hukowego do naszych potrzeb. Zaawansowane rozwiązanie dla rolników, sadowników i kół łowieckich.

1 849,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie