NO-PEST
Środki na rybiki NO PEST. Spray na rybiki i bomba, fogger.

Środki na rybiki NO PEST. Spray na rybiki i bomba, fogger.

Cena: 56,98 59,99

Skuteczne połączenie

Środki na rybiki cukrowe. Skuteczny zestaw preparatów przeciw srebrzykom NO PEST® 4Insect AL spray i bomba na owady.

 
Jeśli znalazłeś podłużne, małe czarne lub srebrne robaki przypominające rybki w łazience lub w kuchni to z pewnością są to rybiki cukrowe. Przygotowany zestaw od NO PEST do zwalczania rybików pozwoli skutecznie się ich pozbyć na długo i zapomnieć o problemie ze srebrzykami. 

Fogger na rybiki 4Insect Bomb to samoopróżniająca się bomba na owady. Pojedynczy aerozol uwalnia taką ilość preparatu, że spokojnie wystarczy na zwalczanie rybików na powierzchni 200m³. To prosty w użyciu preparat o wielkiej mocy aż 3 substancji czynnych. Wystarczy jeden klik! Postaw bombę na rybiki na środku pomieszczenia, wciśnij do końca spust i opuścić pomieszczenie. W ciągu 10 minut pokój wypełni gęsta mgła insektycydu, która skutecznie pozbędzie się rybików w mieszkaniu. Działa już po 15 minutach! 
 
Później wystarczy w bardziej niedostępnych zakamarkach użyć sprayu 4Insect AL na rybiki. NO PEST 4Insect AL to od razu gotowy do użycia oprysk na rybiki, który pozwoli pozbyć się bezpośrednio niedobitków z kątów i szczelin. Środek zawiera aż 2 sprawdzone substancje czynne a szybkie działanie zabija rybiki już po 30 minutach od użycia. Wydłużony efekt działania sprayu przeciw srebrzykom utrzymuje się jeszcze przez 48h. Wystarcza na 50m² powierzchni opryskiwanej.

Uniwersalne działanie insektycydów pozwala zwalczyć nim również inne owady domowe tj. np: pająki, pluskwy, karaluchy, prusaki, mrówki, pchły w domu i inne. 
 
Preparaty na rybiki NO PEST można stosować w domach, mieszkaniach, hotelach, biurach itp


środki na rybiki, preparaty na rybiki, 4insect na rybiki, 4insect no pest

Środki na rybiki cukrowe NO PEST 


Szybkie i długotrwałe działanie.
Likwiduje srebrzyki już po 15 minutach od zastosowania!
Zwalcza również inne owady domowe tj. np: pająki, pluskwy, karaluchy, prusaki, mrówki, pchły w pomieszczeniach i inne. 
Sprawdzone substancje czynne
Potwierdzona skuteczność działania
Gotowe do użycia - nic nie rozcieńczasz!


Jak pozbyć się rybików cukrowych w 3 krokach? 

 
1. Użyj Foggera na rybiki NO PEST 4Insect Bomb
2. W miejscach gdzie widzisz owady użyj spray na rybiki NO PEST 4Insect AL
3. Dokładnie przewietrz pomieszczenie i pozbądź się wilgoci.
 
Powtórz te 3 proste kroki po 3 tygodniach by mieć pewność, że wszystkie owady zginęły. Ciesz się mieszkaniem bez rybików!

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób użycia preparatów na rybiki NO PEST 

Preparaty przeznaczone do zwalczania rybików cukrowych jak również pająków, pluskiew, karaluchów, prusaków, mrówek, pcheł w pomieszczeniach i innych owadów biegających.
 
Środki na rybiki można stosować w: mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, magazynach, zakładach produkcyjnych przetwórstwa spożywczego, obiektach handlowych, pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach, itp.
 
Przed użyciem zlokalizuj kryjówki i miejsca gromadzenia się rybików zwracając szczególną uwagę na wilgotne miejsca (łazienki i kuchnie, rogi pomieszczeń, listwy przypodłogowe, tylne ścianki mebli, przestrzeń pod zlewem i umywalką oraz wszelkie szpary i szczeliny stanowiące kryjówki dla rybików). 
 

Spray na rybiki 4Insect AL sposób użycia

1. Przed użyciem wstrząsnąć pojemnikiem z preparatem.
2. Dyszę opryskiwacza ustawić w odpowiedniej pozycji.
3. Oprysk wykonać z odległości 20-30 cm tak, aby dokładnie pokryć preparatem powierzchnie, na których przebywają lub mogą występować rybiki
4. Używać 10 ml preparatu na 1m2 (jedno naciśnięcie rozpyla ok. 0,5ml).
5. Po zakończeniu wszystkich czynności pomieszczenie powinno być zamknięte przez 2-3 godz., a następnie wywietrzone przez ok. 1 godz.
6. W razie konieczności można powtórzyć zabieg. 

Bomba na rybiki 4Insect Bomb sposób użycia
 
 
1. Zabezpiecz żywność i naczynia z którymi pożywienie ma styczność.
2. Zamknij okna i drzwi - pomieszczenie powinno być szczelne.
3. Umieść bombę na owady na podwyższeniu (np. taboret, krzesło).
4. Po wciśnięciu do oporu przycisku środek owadobójczy jest stale uwalniany aż do opróżnienia opakowania. W tym czasie nie należy przebywać w pomieszczeniu.
6. Po zabiegu pomieszczenie powinno stać zamknięte do 3 godzin. Po dezynsekcji wywietrzyć pomieszczenie.

Środki bezpieczeństwa:

Przed wykonaniem zabiegu w pomieszczeniach należy usunąć ludzi i zwierzęta oraz produkty spożywcze, zabezpieczyć przed skażeniem przedmioty użytku codziennego. Oprysk należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. W przypadku stosowania na zewnątrz należy zachować szczególną ostrożność, gdy wieje silny wiatr. Jeśli w ciągu 24 godz. od zastosowania wystąpią opady deszczu, zabieg powinien być powtórzony. Produkt zawiera substancje czynne działające kontaktowo, dlatego oprysk można wykonywać bezpośrednio na zwalczane insekty. Stosować w pomieszczeniach dobrze wentylowanych. Preparat przechowywać szczelnie zamknięty i suchy, w chłodnym, dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Przechowywać z dala od źródła ognia. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od środków spożywczych, napojów i pasz.


Specyfikacja:
 

Pozwolenie Nr 7818/19
 
Skład:
Cypermetryna 5 g/kg; Geraniol 0,1 g/kg

Pojemność: 500ml.
 
 
Pozwolenie: 7800/19 
Skład: Cypermetryna 3g/kg, Tetrametryna 2g/kg, Geraniol 0,1g/kg

UWAGA

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych). 

Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć osoby postronne, w tym szczególnie dzieci, kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, osoby chore, a także w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt. 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Środki na rybiki NO PEST. Spray na rybiki i bomba, fogger.
Środki na rybiki NO PEST. Spray na rybiki i bomba, fogger.
Środki na rybiki NO PEST. Spray na rybiki i bomba, fogger.
Środki na rybiki NO PEST. Spray na rybiki i bomba, fogger.
Środki na rybiki NO PEST. Spray na rybiki i bomba, fogger.
Środki na rybiki NO PEST. Spray na rybiki i bomba, fogger.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder