• Polecamy

Sztuczny kruk odstraszacz ptaków, gołębi. Kruk na gołębie, ptaki.

44,99 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Brak
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Wyjątkowo skuteczny sposób odstraszania szpaków, gołębi, ptaków - makieta kruka zbierającego się do lotu!

Ptaki znowu uprzykrzają Ci życie? Nie możesz się ich pozbyć stosując co raz to nowsze rozwiązania? Postaw na jeden z najbardziej skutecznych odstraszaczy - makieta kruka wznoszacego się do lotu! Zapewne zauważyłeś rosnącą popularność tego rozwiązania u swoich sąsiadów z osiedla? To często najskuteczniejsze rozwiązanie, gwarantujące pożądane efekty od razu po użyciu. Mniejsze ptaki panicznie boją się kruków. Są one ptakami dobrze rozpoznawanymi przez inne gatunki. Często nękają mniejsze ptaki niszcząc gniazda, zjadając jaja i młode pisklęta. Dlatego odstraszacz ptaków w formie idealnie odwzorowanej sylwetki kruka daje tak dobre efekty. Polecamy zmianę lokalizacji odstraszacza, aby nie doprowadzić do przyzwyczajenia się gołębi do obecności makiety.

Wizualna metoda odstraszania

Metoda wizualnego odstraszania ptaków jest często stosowana jako wspomaganie dla dźwiękowego lub hukowego systemu odstraszania. Wykorzystując kilka różnych rodzajów odstraszaczy zachodzi między nimi efekt synergii - współdziałania. Połączenie odstraszaczy wizualnych z dźwiękowymi powoduje, że ptaki widzą zagrożenie (wizualne odstraszacze ptaków) oraz słyszą nieprzyjazne i nieprzyjemne odgłosy dzięki czemu efekt odstraszania jest skuteczniejszy. Makieta kruka odwzorowuje prawdziwego ptaka.  Produkt został wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Uchwyt i opaska mocująca w komplecie.


odstraszacz ptaków, odstraszacz na ptaki, makieta kruka do lotu, sposób na szpaki, odstraszacz szpaków i gołębie
Makieta kruka zbierającego się do lotu - odstraszacz na szpaki, gołębie, wróble i inne ptaki

- Skutecznie płoszy ptaki i gryzonie
- Estetyczny wygląd i możliwość podwieszenia, może służyć jako ozdoba
- Super łatwy montaż
- Wysoka dbałość o szczegóły i detale makiety
- Odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV
- Realistyczny wygląd - idealne odwzorowanie kruka
- Ruchome skrzydła, wzmacniają efekt odstraszania

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie

Makieta kruka zbierającego się do lotu dzięki swoim realistycznym rozmiarom wiernie imituje prawdziwego ptaka. Kruk zbierający się do lotu wyjątkowo skutecznie nadaje się do odstraszania i płoszenia gołębi, szpaków czy też wróbli. Ptaki już widząc z daleka makietę kruka odbierają informacje o występującym zagrożeniu na danym terenie, co w konsekwencji zwiększa szansę na przeniesienie się ptaków w inne miejsce. Makieta kruka zbierającego się do lotu nadaje się do płoszenia ptaków z ogrodów, sadów, pól uprawnych czy też z dachów, balkonów, magazynów.

odstraszacz ptaków, odstraszacz na ptaki, kruk na szpaki, odstraszacz szpaków, odstraszacz gołębi, kruk zbierający się do lotu

Wymiary:

rozpiętość skrzydeł: 52cm;

długość: 37cm;

wysokość: 23cm.

 
Sposób montażu

Kruk odstraszacz ptaków posiada kilka wariantów mocowania. Kruka na ptaki można wbić do ziemi wykorzystując dołączony uchwyt, trawy lub zainstalować np. na poręczy za pomocą dołączonej opaski mocującej.
 © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

 


Zobacz podobne produkty

 Dźwiękowy odstraszasz ptaków, dzikich zwierząt No Pest® Sowa

Dźwiękowy odstraszasz ptaków, dzikich zwierząt No Pest® Sowa

  • Polecamy

Ruchoma Sowa Solarna NO PEST to wyjątkowe urządzenie posiadające w sobie aż cztery metody odstraszania - ruchy głową, pohukiwanie, świecące na żółto oczy i realistyczny wygląd skutecznie odpędzą dzikie zwierzęta, ptaki z Twojego ogrodu! Prosty montaż, dwie metody ładowania (kabel USB, bateria słoneczna).

99,99 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz ptaków sowa hologramowa SCARY OWL No Pest™. Sylwetka stojącej sowy

Odstraszacz ptaków sowa hologramowa SCARY OWL No Pest™. Sylwetka stojącej sowy

  • Polecamy

Hologramowa sowa to odstraszacz ptaków wykorzystujący metodę wizualną płoszenia ptaków. Ruchoma sylwetka wprawiana w ruch na wietrze, duże oczy oraz mieniąca się powierzchnia to skuteczny sposób na odstraszanie ptaków.

18,99 zł

Sprawdź teraz

Kruk na balkon. Sztuczny kruk odstraszacz ptaków, na gołębie.

Kruk na balkon. Sztuczny kruk odstraszacz ptaków, na gołębie.

Sztuczny kruk odstraszający ptaki, gołębie. Dzięki swoim dużym rozmiarom kruk odstrasza ptaki z miejsc narażonych na ich gniazdowanie. Kruk odstraszający gołębie plastikowy. Wysokość: 24cm.

12,99 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz ptaków sztuczny ptak drapieżny pustułka w locie.

Odstraszacz ptaków sztuczny ptak drapieżny pustułka w locie.

  • Polecamy

Pustułka to atrapa ptaka drapieżnego, który został stworzony do odstraszania ptaków z miejsc gdzie ich obecność jest uciążliwa lub szkodliwa dla otocznia. Sztuczny sokół najlepiej sprawdza się w połączeniu z dźwiękowym odstraszaczem ptaków BIRDCHASER.

39,90 zł

Sprawdź teraz

Odstraszacz na ptaki SCARYBIRD. Latawiec na ptaki, szpaki 6m.

Odstraszacz na ptaki SCARYBIRD. Latawiec na ptaki, szpaki 6m.

Latawiec, straszak na ptaki 6m imitujący swoim wyglądem drapieżnika. Odstraszacz ptaków - system SCARYBIRD pozwala na skuteczne zabezpieczenie upraw przed niszczącą działalnością ptaków.

479,00 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie