Odstraszacz kun do auta 12V Marder Frei ISOTRONIC.

119,00 zł

Cena jednostkowa:


  • Dostępny Brak
  • Chcesz otrzymać paczkę w 24h? Zapłać w ciągu
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikatorZastosowanie: 

Problem szkodliwego działania kun w samochodach jest coraz bardziej powszechny. Zwierzęta te coraz śmielej ingerują w okablowanie i inne elementy silnika naszych samochodów. Samochodowy odstraszacz kun niemieckiej firmy ISOTRONIC 12V DC to znakomite rozwiązanie, żeby skutecznie pozbyć się kun. Montowany w silniku odstraszacz kun pozwoli nam zapomnieć o problemie tworzonym przez te zwierzęta. odstraszacz kun, samochodowy odstraszacz kun

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób działania:

Odstraszacz kun ISOTRONIC 12V DC działa na zasadzie wysyłania ultradźwięków. Urządzenie co 15 sekund generuje sygnał akustyczny o częstotliwości 12 kHz, który trwa 15 sekund. Ultradźwięki te są na tyle uciążliwe i irytujące dla kun, że te uciekają z danego pojazdu.
 
Montaż urządzenia:

Odstraszacz kun należy zamontować za pomocą mocnego kleju lub wkrętów do podwozia pod maską silnika. Podczas montażu trzeba uważać, aby kabel, którym podłączymy urządzenie do akumulatora samochodowego nie dotykał gorących lub ruchomych części (np. kolektor wydechowy, wentylator, itp.). Odstraszacz powinien zostać zamontowany w komorze silnika tak, aby sygnał akustyczny mógł swobodnie rozprzestrzeniać się pod maską silnika, bez wygłuszenia go przez materiały izolacyjne. Jeżeli obszar pod maską jest bardzo duży i rozgałęziony,niezbędne może okazać się zamontowanie kilku odstraszaczy. Jeżeli przez dłuższy czas samochód nie będzie używany należy odłączyć odstraszacz od akumulatora.

Montaż urządzenia powinien zostać wykonany w wyspecjalizowanym warsztacie samochodowym.

Odstraszacz kun należy podłączyć bezpośrednio do akumulatora. Czarny kabel podłączyć do bieguna dodatniego, brązowy zaś do bieguna ujemnego. W celu zwiększenia trwałości urządzenia można podłączyć szary kabel do zacisku akumulatora odpowiadającego za zasilanie stacyjki oraz radia samochodowego. Przy takim podłączeniu odstraszacz włącza się, gdy silnik jest wyłączony, a wyłącza się, gdy silnik jest włączony. 

Jeżeli w Twoim samochodzie są już uszkodzenia spowodowane przez kuny należy koniecznie oczyścić te miejsca i usunąć zapachy pozostawione przez zwierzęta, aby działanie ostraszacza było skuteczne.

Specyfikacja:
 
- napięcie robocze: 12 V
- prędkość ładowania: 7 mA
- częstotliwość 12 kHz
- ciśnienie akustyczne ok. 85 dB
- kąt emisji ultradźwięku: 160º
- bezpiecznik: ok. 0,2 A

Zestaw zawiera:

- samochodowy odstraszacz firmy Isotronic
- zestaw montażowy
- instrukcja obsługi

Zobacz podobne produkty

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

20kg Trutka na szczury, gryzonie. Ratimor - trutka zbożowa, zatrute ziarno.

Ratimor zbożowa trutka na myszy i szczury. Zabójczo skuteczny sposób na pozbycie się gryzoni. Bromadiolon 0,05g/kg. Zawartość 20kg.

229,00 zł

Sprawdź teraz

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco 250 g. Preparat na mrówki.

Proszek na mrówki Vaco w formie granulatu w ekonomicznym opakowaniu do częstego stosowania. Skuteczne działanie środka sprawia, że jest to główny sposób na mrówki używany w walce z tymi owadami. Pojemność: 250g.

26,59 zł

Sprawdź teraz

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Effect Ultimum 500ml. Oprysk Środek owadobójczy.

Innowacyjny preparat na owady do ogrodu. Najwyższa skuteczność przy niskich kosztach zabiegu - skuteczny oprysk na kleszcze i komary do ogrodu. Zabezpiecza 500m2. Pojemność: 500 ml

149,00 zł

Sprawdź teraz

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

Pułapka na myszy STV 148. 2 sztuki. Sposób na myszy.

Bardzo lekkie i łatwe w obsłudze pułapki na myszy firmy STV. Wykonana z wytrzymałego plastiku i stalowych elementów pułapka na myszy jest znacznie bezpieczniejsza niż tradycyjne łapki na myszy.

39,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie