Isotronic
Odstraszacz kun do auta 12V Marder Frei ISOTRONIC.

Odstraszacz kun do auta 12V Marder Frei ISOTRONIC.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 119,00 189,00Zastosowanie: 

Problem szkodliwego działania kun w samochodach jest coraz bardziej powszechny. Zwierzęta te coraz śmielej ingerują w okablowanie i inne elementy silnika naszych samochodów. Samochodowy odstraszacz kun niemieckiej firmy ISOTRONIC 12V DC to znakomite rozwiązanie, żeby skutecznie pozbyć się kun. Montowany w silniku odstraszacz kun pozwoli nam zapomnieć o problemie tworzonym przez te zwierzęta. odstraszacz kun, samochodowy odstraszacz kun

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Sposób działania:

Odstraszacz kun ISOTRONIC 12V DC działa na zasadzie wysyłania ultradźwięków. Urządzenie co 15 sekund generuje sygnał akustyczny o częstotliwości 12 kHz, który trwa 15 sekund. Ultradźwięki te są na tyle uciążliwe i irytujące dla kun, że te uciekają z danego pojazdu.
 
Montaż urządzenia:

Odstraszacz kun należy zamontować za pomocą mocnego kleju lub wkrętów do podwozia pod maską silnika. Podczas montażu trzeba uważać, aby kabel, którym podłączymy urządzenie do akumulatora samochodowego nie dotykał gorących lub ruchomych części (np. kolektor wydechowy, wentylator, itp.). Odstraszacz powinien zostać zamontowany w komorze silnika tak, aby sygnał akustyczny mógł swobodnie rozprzestrzeniać się pod maską silnika, bez wygłuszenia go przez materiały izolacyjne. Jeżeli obszar pod maską jest bardzo duży i rozgałęziony,niezbędne może okazać się zamontowanie kilku odstraszaczy. Jeżeli przez dłuższy czas samochód nie będzie używany należy odłączyć odstraszacz od akumulatora.

Montaż urządzenia powinien zostać wykonany w wyspecjalizowanym warsztacie samochodowym.

Odstraszacz kun należy podłączyć bezpośrednio do akumulatora. Czarny kabel podłączyć do bieguna dodatniego, brązowy zaś do bieguna ujemnego. W celu zwiększenia trwałości urządzenia można podłączyć szary kabel do zacisku akumulatora odpowiadającego za zasilanie stacyjki oraz radia samochodowego. Przy takim podłączeniu odstraszacz włącza się, gdy silnik jest wyłączony, a wyłącza się, gdy silnik jest włączony. 

Jeżeli w Twoim samochodzie są już uszkodzenia spowodowane przez kuny należy koniecznie oczyścić te miejsca i usunąć zapachy pozostawione przez zwierzęta, aby działanie ostraszacza było skuteczne.

Specyfikacja:
 
- napięcie robocze: 12 V
- prędkość ładowania: 7 mA
- częstotliwość 12 kHz
- ciśnienie akustyczne ok. 85 dB
- kąt emisji ultradźwięku: 160º
- bezpiecznik: ok. 0,2 A

Zestaw zawiera:

- samochodowy odstraszacz firmy Isotronic
- zestaw montażowy
- instrukcja obsługi
Odstraszacz kun do auta 12V Marder Frei ISOTRONIC.
Odstraszacz kun do auta 12V Marder Frei ISOTRONIC.
Odstraszacz kun do auta 12V Marder Frei ISOTRONIC.
Odstraszacz kun do auta 12V Marder Frei ISOTRONIC.
Odstraszacz kun do auta 12V Marder Frei ISOTRONIC.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Z racji dużego silnika w mojej ciężarówce zdecydowałem się na zakup dwóch odstraszaczy. Efekt? Po tygodniu ani śladu kuny, która wcześniej napsuła mi sporo krwi. Produkt jak najbardziej godny polecenia.
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder