Granulat na szczury, myszy. Trutka na szczury pellet.


Skuteczne trutki na szczury w formie granulatu. Granulat na szczury, myszy to chętnie wybierana trutka do piwnic i magazynów. Rozmiar pelletu na gryzonie jest tak dobrany, by ułatwić gryzoniom pobieranie granulatu do deratyzacji. Stosowanie trutki w granulacie na myszy jest szczególnie skuteczne z uwagi na specyficzny sposób żerowania - szybkie posiłki w wielu miejscach. Granulat pozwala myszy szybko zjeść i przemieścić się do kolejnego miejsca z trutką. Zaleca się rozmieszczanie punktów co 5-10m w specjalnych stacjach deratyzacyjnych. Karmniki deratyzacyjne zabezpieczają trutkę oraz sprawiają, że mysz czuje się bezpieczna, dzięki czemu zjada więcej niż na otwartej przestrzeni.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce! Wspieramy firmy DDD - zapytaj o rabat.

Katalog

1kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Granulat Ratimor.

Granulat na szczury, myszy Ratimor. Rozmiar pelletu na gryzonie jest tak dobrana, by gryzoń łatwo pobrał z punktu deratyzacyjnego śmiertelną dla niego dawkę granulatu na szczury. Skuteczny i silny granulat na szczury, myszy. Cena za 1000g.

21,99 zł

Zobacz

5kg Trutka na myszy, szczury, gryzonie. Patenrat granulat.

Trutka na myszy i szczury w formie pelletów. Wielkość granulatu jest tak dobrana, by gryzoń pobrał z punktu deratyzacyjnego jednorazowo śmiertelną dla niego dawkę. Cena za 5kg.

73,90 zł

Zobacz

5kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Granulat Ratimor.

Granulat na szczury, myszy Ratimor. Rozmiar pelletu na gryzonie jest tak dobrana, by gryzoń łatwo pobrał z punktu deratyzacyjnego śmiertelną dla niego dawkę granulatu na szczury. Skuteczny i silny granulat na szczury, myszy. Cena za 5kg.

79,95 zł

Zobacz

10kg Trutka na szczury, myszy, gryzonie. Granulat Ratimor.

Granulat na szczury, myszy Ratimor. Rozmiar pelletu na gryzonie jest tak dobrana, by gryzoń łatwo pobrał z punktu deratyzacyjnego śmiertelną dla niego dawkę granulatu na szczury. Skuteczny i silny granulat na szczury, myszy. Cena za 10kg.

174,00 zł

Zobacz