Utrwalacz oprysku owadobójczego, adiuwant Improver Ultra No Pest® 1L

29,99 zł

Cena jednostkowa:
3,00 zł/100 ml


  • Dostępny Towar dostępny
  • Chcesz otrzymać paczkę w 24h? Zapłać w ciągu
  • Koszt dostawy już od 11,99 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Utrwalacz oprysku owadobójczego, adiuwant Improver Ultra No Pest®

Utrwalacz do oprysków owadobójczych Improver Ultra to specjalistyczny preparat polepszający właściwości oprysków

Dzięki utrwalaczowi Improver Ultra jeszcze skuteczniej pokryjesz powierzchnię opryskiem i utrwalisz jego działanie - opryskiwane powierzchnie są lepiej pokryte, zwiększa się również długość działania. Roztwór roboczy oprysku na owady jest bardziej odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne (opady deszczu), odparowanie preparatu z roślin, co znacznie wydłuża czas działania oprysku.

utrwalacz oprysku, lepiszcze do oprysku, adiuwant do oprysku

W przypadku stosowania na zewnątrz dodatkowe zalety utrwalacza oprysku to zapobieganie zmywaniu cieczy przez deszcz, znoszenie przez wiatr i ograniczenie strat podczas niekorzystnych warunków pogodowych.

Ograniczysz dzięki temu koszty oprysku a sam zabieg dezynsekcj dzięki temu jest bardziej trwały, wydajny i w efekcie tańszy.

Środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym.

Utrwalacz środków owadobójczych Improver

 
Obniża napięcie powierzchniowe cieczy użytkowej
Poprawia równomierność pokrycia powierzchni
Preparat zwilżający i zwiększający przyczepność oprysku
Ogranicza nadmierne parowanie
Zwiększa skuteczność środków biobójczych oraz środków ochrony roślin
Wyjątkowo skutecznie utrwala wykonywany oprysk
Polecany do stosowania z koncentratami biobójczymi

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Improver jest środkiem zwilżającym (adiuwantem) szczególnie polecanym do stosowania z produktami biobójczymi w formi koncentratu. Jest kompatybilny ze wszystkimi roztworami wodnymi.  Improver Ultra może być stosowany z preparatami biobójczymi z następujących grup: insektycydy, repelenty, środki grzybobójcze, dezynfektanty.
 
Stosowanie preparatu:
 
Dawka adiuwantu jest uzależniona od dawki konkretnego produktu biobójczego potrzebnego do przygotowania cieczy użytkowej. Należy odmierzyć potrzebną objętość adiuwantu w proporcjach 1:1 względem zastosowanego produktu biobójczego.
 
Ciecz użytkową danego preparatu przygotować zgodnie z obowiązującą instrukcją stosowania preparatu biobójczego, zachowując jednocześnie wszelkie środki ostrożności zawarte w jego etykiecie.
Odmierzoną ilość Improver Ultra wlać do zbiornika opryskiwacza z wcześniej sporządzoną cieczą użytkową danego preparatu i następnie wymieszać.
Sporządzoną mieszaninę należy zużyć w ciągu 24 godz. Opróżnione opakowanie przepłukać wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową danego preparatu.
Po pracy aparaturę dokładnie wymyć.
 
Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 5 – 30 0C. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt.
Postępowanie z odpadami: Odpadowy produkt i opróżnione opakowanie po preparacie traktować jako odpad niebezpieczny. Zabrania się unieszkodliwiania odpadów we własnym zakresie, likwidację przeprowadzać zgodnie z obowiązującymi przepisami, przekazać do utylizacji specjalistycznej firmie.
 
Skład: mieszanina anionowych i niejonowych środków powierzchniowo-czynnych.
 
Pojemność netto: 1000ml


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Improver Ultra No Pest 250ml.

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Improver Ultra No Pest 250ml.

  • Polecamy

Dzięki adiuwantowi Improver Ultra No Pest środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym oraz czyni cały zabieg tańszym. Pojemność 250ml.

14,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie