Utrwalacz oprysku owadobójczego, adiuwant Improver Ultra No Pest® 1L

29,99 zł

Cena jednostkowa:
3,00 zł/100 ml


  • Dostępny Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od 0,00 zł

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Utrwalacz oprysku owadobójczego, adiuwant Improver Ultra No Pest®

Utrwalacz do oprysków owadobójczych Improver Ultra to specjalistyczny preparat polepszający właściwości oprysków

Dzięki utrwalaczowi Improver Ultra jeszcze skuteczniej pokryjesz powierzchnię opryskiem i utrwalisz jego działanie - opryskiwane powierzchnie są lepiej pokryte, zwiększa się również długość działania. Roztwór roboczy oprysku na owady jest bardziej odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne (opady deszczu), odparowanie preparatu z roślin, co znacznie wydłuża czas działania oprysku.

utrwalacz oprysku, lepiszcze do oprysku, adiuwant do oprysku

W przypadku stosowania na zewnątrz dodatkowe zalety utrwalacza oprysku to zapobieganie zmywaniu cieczy przez deszcz, znoszenie przez wiatr i ograniczenie strat podczas niekorzystnych warunków pogodowych.

Ograniczysz dzięki temu koszty oprysku a sam zabieg dezynsekcj dzięki temu jest bardziej trwały, wydajny i w efekcie tańszy.

Środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym.

Utrwalacz środków owadobójczych Improver

 
Obniża napięcie powierzchniowe cieczy użytkowej
Poprawia równomierność pokrycia powierzchni
Preparat zwilżający i zwiększający przyczepność oprysku
Ogranicza nadmierne parowanie
Zwiększa skuteczność środków biobójczych oraz środków ochrony roślin
Wyjątkowo skutecznie utrwala wykonywany oprysk
Polecany do stosowania z koncentratami biobójczymi

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Improver jest środkiem zwilżającym (adiuwantem) szczególnie polecanym do stosowania z produktami biobójczymi w formi koncentratu. Jest kompatybilny ze wszystkimi roztworami wodnymi.  Improver Ultra może być stosowany z preparatami biobójczymi z następujących grup: insektycydy, repelenty, środki grzybobójcze, dezynfektanty.
 
Stosowanie preparatu:
 
Dawka adiuwantu jest uzależniona od dawki konkretnego produktu biobójczego potrzebnego do przygotowania cieczy użytkowej. Należy odmierzyć potrzebną objętość adiuwantu w proporcjach 1:1 względem zastosowanego produktu biobójczego.
 
Ciecz użytkową danego preparatu przygotować zgodnie z obowiązującą instrukcją stosowania preparatu biobójczego, zachowując jednocześnie wszelkie środki ostrożności zawarte w jego etykiecie.
Odmierzoną ilość Improver Ultra wlać do zbiornika opryskiwacza z wcześniej sporządzoną cieczą użytkową danego preparatu i następnie wymieszać.
Sporządzoną mieszaninę należy zużyć w ciągu 24 godz. Opróżnione opakowanie przepłukać wodą, a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową danego preparatu.
Po pracy aparaturę dokładnie wymyć.
 
Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 5 – 30 0C. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt.
Postępowanie z odpadami: Odpadowy produkt i opróżnione opakowanie po preparacie traktować jako odpad niebezpieczny. Zabrania się unieszkodliwiania odpadów we własnym zakresie, likwidację przeprowadzać zgodnie z obowiązującymi przepisami, przekazać do utylizacji specjalistycznej firmie.
 
Skład: mieszanina anionowych i niejonowych środków powierzchniowo-czynnych.
 
Pojemność netto: 1000ml


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zobacz podobne produkty

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Improver Ultra No Pest 250ml.

Mgła, Utrwalacz oprysku, adiuwant Improver Ultra No Pest 250ml.

Dzięki adiuwantowi Improver Ultra No Pest środki owadobójcze lepiej penetrują powierzchnie chropowate i wnikają w szczeliny oraz nie parują co zwiększa szanse na kontakt szkodnika z preparatem biobójczym oraz czyni cały zabieg tańszym. Pojemność 250ml.

14,99 zł

Sprawdź teraz


Popularne kategorie