Środki na ukąszenia komarów, meszek. Maści, spraye, żele na ukąszenia owadów


Po ugryzieniach komarów, meszek, mrówek czy pluskiew powstają bąble, które często dotkliwie swędzą. Drapanie swędzących bąbli nie pomaga, tylko najczęściej sprawia, że swędzi jeszcze bardziej. Po czasie dochodzi do podrażnień, które łatwo ulegają zabrudzeniu i mogą prowadzić do zakażeń. Środki do uśmierzania swędzenia i bólu po ugryzieniu komarów i innych owadów przynoszą ulgę, przyjemnie schładzają miejsce ugryzienia i przynoszą komfort. Użyj preparatu po ugryzieniu komara i zapomnij o irytującym swędzeniu. W ofercie sklepu Odstraszanie znajdziesz wygodną dla siebie formę stosowania środka łagodzącego: maść na ukąszenia komarów, żel na ukąszenia owadów, spray, plasterki. Preparaty przeciwko ukąszeniom dla dorosłych i dzieci.

Sklep Odstraszanie - sprawdzone i atestowane środki na ugryzienia i swędzące bąble wywołane przez komary i inne owady.

Katalog

Balsam Mugga żel na ukąszenie komarów, owadów, meduz.

Balsam kojący Mugga skutecznie łagodzi ból i swędzenie po ukąszeniu komarów. Idealny preparat dla podróżników, wędkarzy, sadowników, leśników itp.

40,99 zł 24,00 zł

Zobacz

Środek łagodzący po ugryzieniu komara. Chicco sztyft.

Środek na ugryzienie komara Chicco zawiera ekstrakt z drzewa pieprzowca "Zanthoxylum", chińskiej rośliny powszechnie znanej ze swoich łagodzących właściwości. Idealny sposób na komary, gdy potrzeba szybkiej ulgi dla podrażnionej skóry.

19,99 zł

Zobacz

Żel, maść na ukąszenia komarów, owadów Vaco 75ml.

Łagodzący krem na ukąszenia Vaco to ulga dla Twojego dziecka. Żel na komary redukuje podrażnienia i zmniejsza uczucie swędzenia. Nawilża i pielęgnuje skórę. Pojemność: 75ml.

11,99 zł

Zobacz

Żel łagodzący ukąszenia komarów, owadów Bros Amaris 50ml.

Żel skutecznie łagodzący skutki ukąszeń komarów, os, pszczół i innych owadów, przynosząc podrażnionej skórze natychmiastową ulgę. Bros Amaris 50 ml.

9,99 zł 8,49 zł

Zobacz

Naklejki na komary, meszki dla dzieci Expel Kids 8 sztuk.

Naklejki na komary dla dzieci EXPEL Kids skutecznie odstraszają komary i meszki. Plasterki na komary nie zawierają DEET. Nasączone aromatycznymi olejkami odstraszającymi komary aż do 4 h. Ilość w opakowaniu: 8 sztuk.

14,99 zł

Zobacz

Plasterki, plastry łagodzące ukąszenia Bros Amaris. Opakowanie 20szt.

Plasterki skutecznie zmniejszają nieprzyjemne uczucie swędzenia po ukąszeniach owadów Bros Amaris. W opakowaniu 20 sztuk.

14,99 zł 11,00 zł

Zobacz

Spray łagodzący ukąszenia komarów, owadów Bros Amaris 8ml.

Spray skutecznie łagodzący skutki ukąszeń komarów, os, pszczół i innych owadów, przynosząc podrażnionej skórze natychmiastową ulgę. Bros Amaris 8 ml.

9,99 zł 8,49 zł

Zobacz

Plastry na ukąszenia dla dzieci. Plastry na ugryzienia owadów Expel 20 sztuk.

Plasterki na ukąszenia zmniejszające uczucie swędzenia po ugryzieniach owadów. Tworzą mechaniczną barierę, która zapobiega drapaniu i podrażnianiu chronionego miejsca. W opakowaniu 20 sztuk.

11,99 zł

Zobacz

Vaco żel na ukąszenia komarów, owadów dla dzieci 75ml.

Łagodzący krem na ukąszenia Vaco dla dzieci to ulga dla Twojego dziecka. Żel na komary redukuje podrażnienia i zmniejsza uczucie swędzenia. Nawilża i pielęgnuje skórę. Pojemność: 75ml.

11,99 zł

Zobacz