Pułapka na kuny. Klatka na kuny dwuwejściowa 65x17x20cm.

Cena: 59,00

    59.00 Dostępny
  • Dostępność: Towar dostępny
  • Koszt dostawy już od: 14,00 zł zobacz szczegóły
Skuteczna pułapka na kuny dwuwejściowa (tunelowa)

Najlepszym sposobem na pozbycie się kuny jest pozbycie się aktywnego osobnika. Zapewnia to pułapka żywołowna. Problem z kunami jest niesamowicie powszechny. Niewielkie rozmiary tego zwierzęcia pozwalają kunom wcisnąć się nawet w bardzo niedostępne miejsce, np. piwnice, strychy, kurniki czy pod maski samochodów. Szkody wyrządzane przez te zwierzęta potrafią być ogromne i bardzo kosztowne, dlatego należy wybrać odpowiednie rozwiązanie do walki z nimi. 

Jak pozbyć się kuny ze strychu? 

Skuteczny sposób na kunę to odłów i wywiezienie jej w inne, odległe od naszej okolicy miejsce, gdzie drapieżnik znajdzie inny rewir łowiecki. Pułapka na kuny żywołowna z dwoma wejściamu to zaawansowane urządzenie, które:

-jest w 100% skuteczne - gwarantuje to zapadkowy system zamknięcia
-wielorazowego użytku
-wykonana z najwyższej jakości nierdzewnej stalowej siatki
-niemalowana, nie posiada zapachu
-ma odpowiednie rozmiary
-łatwa w przenoszeniu i transporcie
 
pułapka na szczury, pułapka na myszy, żywołapka, jak pozbyć się szczurów, jak wytępić szczury, łapka na myszy łapka na szczury, sposób na szczury, szczur w domu, jak się pozbyć szczura

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 
Przeznaczenie

Pułapka żywołowna sprawdzi się doskonale nie tylko na kuny, ale także i koty. Dzięki niej pozbędziemy się natrętnego zwierzęcia z naszej okolicy! 
 
Sposób użycia 
 
W środku pułapki żywołownej, na tacy zanętowej umieszczamy, np. kurze jaja, mięso, czy specjalną zanętę. Mechanizm zapadkowy, który zwalniany jest przez tacę zanętową zamknie się po zwolnieniu go przez zwierzę, które wejdzie do wnętrza klatki. Zamontowana do żywołapki rączka pozwala na łatwe przenoszenie i przewożenie kuny w inne docelowe miejsce wypuszczenia. Pułapka o budowie dwustronnej (tunelowej) - nie ma znaczenia od której strony wchodzi zwierzę. Pułapka zamyka się jednocześnie z obu stron.
Prezentacja żywołapki na przykładzie modelu  35x17x20 cm. Pozostałe modele mogą się różnić zastosowanym systemem zamykania drzwiczek oraz ich ilością w przypadku żywołapek dwudrzwiczkowych (przelotowych).


 W zestawie

- płyta CD z filmami instruktażowymi o łapaniu zwierząt
- poradnik łapania zwierząt
- zawieszka na wabik
- hak wiszący na mięso
- nierdzewne szczypce, rękawiczki - by podając zanętę nie zostawić po sobie zapachu człowieka
- zanęta sypka w formie dropsów rybnych o silnym zapachu 250 ml
- stalowa, nierdzewna pułapka na szczury o wymiarach 65x17x20 cm.

blog odstraszanie baner
 

Prezentacja produktu:

Dodaj swoją opinię o produkcie
Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator