STV Defenders
Sowa z ruchomą głową, odstraszacz ptaków.

Sowa z ruchomą głową, odstraszacz ptaków.

Cena: 95,00 149,00

Skuteczne działanie

Sowy są ptakami dobrze rozpoznawanymi przez inne gatunki. Sowy często polują na ptaki, dlatego obecność makiety wywołuje u nich wysokie poczucie dyskomfortu a umieszczenie idealnie odwzorowanej sylwetki sowy daje tak dobre efekty. Ruchoma głowa sowy jest osobnym elementem makiety montowanym na sprężynie - porusza się wraz z podmuchami wiatru maksymalizując odstraszanie wizualne. 

Odstraszacze ptaków - wizualna metoda odstraszania

Metoda wizualna jest często stosowana jako wspomagająca dla systemów dźwiękowych i hukowych (równoczesne zastosowanie obu metod zwiększa efektywność płoszenia – makiety wyglądają jak ptaki drapieżne, urządzenia dźwiękowe emitują odgłosy). W czasie użycia kilku różnych odstraszaczy działa efekt synergii. Jeśli połączymy odstraszacze wizualne z dźwiękowymi, zagrożenie o których ptaki są informowane dźwiękowo, stanie się bardziej rzeczywiste. W celu uzupełnienia wizualnego działania makiety, doradzamy zakup sowy wraz z dźwiękowym odstraszaczem. Szczególnie efektywnym rozwiązaniem jest zestaw odstraszacz ptaków makieta ptaka drapieżnego + dźwiękowy odstraszacz "birdchaser" dostępny w naszej ofercie tutaj. Polecamy zmianę lokalizacji odstraszacza, aby nie doprowadzić do przyzwyczajenia się gołębi do obecności makiety.

Wysoka jakość

- odstraszacz ptaków brytyjskiego producenta odstraszaczy zwierząt STV Defenders - światowego lidera branży odstraszania zwierząt, 
- duże, zaznaczone oczy są czynnikiem odstraszającym wiele zwierząt,
- makieta sowy  wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

odstraszanie ptaków, makieta sowy, sposób na gołębie 
 
© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie:

 

Odstraszacz ptaków makieta sowy pozwala na odstraszanie gołębi, mew, dzięciołów i innych ptaków i może być montowana w miejscach narażonych na obecność ptaków takich jak balkony, tarasy, parapety gzymsy, dachy, hale, magazyny. Wizualny odstraszacz ptaków o wyglądzie sowy, dzięki swoim dużym rozmiarom (wys. 43 cm)  odstrasza mniejsze ptaki z miejsc narażonych na ich gniazdowanie bez wyrządzania im krzywdy.    

 

Specyfikacja:

 

- wysokość: 43 cm.   

- waga: 1 kg

 

Sowa z ruchomą głową, odstraszacz ptaków.
Sowa z ruchomą głową, odstraszacz ptaków.
Sowa z ruchomą głową, odstraszacz ptaków.
Sowa z ruchomą głową, odstraszacz ptaków.
Sowa z ruchomą głową, odstraszacz ptaków.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder