AVIK
Spirale przeciw ptakom Model E 1metr.

Spirale przeciw ptakom Model E 1metr.

Cena: 24,48 29,90

Przeznaczenie

Spirale przeciw ptakom montuje się wszędzie tam gdzie nie mogą zostać użyte tradycyjne kolce. Pomimo innowacyjnego kształtu zasada działania jest bardzo podobna jak w wypadku kolców. Metalowe spirale wykonane są ze stali kwasoodpornej. Zapobiegają przesiadywaniu ptactwa w miejscach takich jak parapety, gzymsy, daszki itp. Spirale przeciw ptakom Model E.

Istnieje prawdopodobieństwo, że w miejscach gdzie natężenie ptaków jest bardzo duże (bezpieczne miejsca gniazdowania ptaków oraz ich spoczynku, najczęściej osłonięte od wiatru, zadaszone) spirale mogą nie odnieś oczekiwanego efektu. Z czasem zdeterminowany ptak może pokonać barierę ochronną i przedostać się do wnętrza spirali. W takich miejscach doradzamy montaż tradycyjnych kolców. (Więcej informacji na temat w artykule: "Dlaczego odstraszać ptaki".

 

spirala na ptaki

 

 Wykonanie

 

Spirale przeciw ptakom mają budowę modułową. Podstawa spirali przeciw ptakom została wykonana z elastycznego, przezroczystego poliwęglanu wykazującego odporność na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych oraz promieniowanie UV. Druty sprężynowe wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

 

Właściwości

 

- skuteczna ochrona przed dużymi gatunkami ptaków,

- wysokiej jakości poliwęglan oraz stal nierdzewna,

 

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Montaż

Spirale przeciw ptakom należy montować przy użyciu specjalnego kleju silikonowego lub nierdzewnych wkrętów. Spirale powinny być montowane w miejscach widocznych przez ptaki.

Zalecenia BHP

Używać rękawic i okularów ochronnych, chronić przed dziećmi.

Specyfikacja:

Zapobiegają lądowaniu i przesiadywaniu gołębi oraz innych ptaków w miejscach takich parapety, barierki, krawędzie dachów, gzymsy, kasetony, daszki itp.MONTAŻ: spirale montuje się za pomocą specjalnego kleju sylikonowego lub za pomocą wkrętów.

Wymiary:

Długość modułu: 33 cm.
Szerokość: 15 cm.
Wysokość: 9 cm.
Szerokość podstawy: 2 cm.
Zabezpieczona powierzchnia: 15 cm.

Spirale przeciw ptakom Model E 1metr.
Spirale przeciw ptakom Model E 1metr.
Spirale przeciw ptakom Model E 1metr.
Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder