NO-PEST
Trutka na mrówki NO PEST. Żel przeciw mrówkom z wabikiem 10g.

Trutka na mrówki NO PEST. Żel przeciw mrówkom z wabikiem 10g.

5 Ocena 5 / 5 (opinii: 1)

Cena: 19,99 22,99

Zabójczo skuteczna trutka na mrówki z wabikiem NO PEST żel  10g


Trutka na mrówki NO PEST żel to nowoczesny środek owadobójczy w strzykawcje, który jest gotowy do natychmiastowego użycia, i to bez brudzenia sobie rąk i odzieży! Wyjątkowa skuteczność żelu na mrówki kryje się w zastosowaniu bardzo atrakcyjnego wabika jakim jest masło orzechowe i łatwo przyswajalne węglowodany proste. Zwalczanie mrówek już nie będzie przypadkowe - zwabisz je do trucizny. Wybierz inteligentne i sprawdzone rozwiązanie, które działa i pozwoli pozbyć się kopców mrówek na długo! 

Jak działa trutka na mrówki NO PEST żel?


Trutka na mrówki działa pokarmowo. Z uwagi na użyty wabik, mrówki nie przejdą obojętnie obok trutki NO PEST, nawet gdy w pobliżu będą miały pod dostatkiem inne źródło pożywienia.

Już po chwili robotnice mrówek poinformują inne mrówki o atrakcyjnym pokarmie i zaczną gromadnie pobierać preparat zanosząc go do gniazda, karmiąc nim larwy oraz królową. Chętne spożywanie trutki przez owady to gwarantowana skuteczność, która przekłada się na wysoką śmiertelność już w ciągu 4 godzin od zastosowania. Dzięki temu trucizna jest w stanie w znacznie krótszym czasie niż inne środki poradzić sobie z całą kolonią mrówek! 

W preparacie zastosowano jedną z najbardziej skutecznych substancji czynnych do zwalczania owadów - cypermetrynę. NO PEST żel na mrówki zwalcza kolonie już w ciągu 3 dni od zastosowania. Preparat na mrówki w strzykawce 10g pozwala zabezpieczyć aż 100m² powierzchni!trutka na mrówki, żel na mrówki, trucizna na mrówki, no pest na mrówki, środek na mrówki, preparat na mrówki

Zwalczanie:


Trutka na mrówki jest przeznaczona do zwalczania mrówek. Zawarty w niej wabik sprawia, że preparat jest uniwersalny. Pozbędziesz się nim zarówno mrówek ogrodowych (np. hurtnicy) jak i faraonek. Jeśli nie zużyjesz całego preparatu od razu, możesz wykorzystać go ponownie, gdy problem wystąpi z innymi owadami! Działa również na rybiki cukrowe, karaczany (prusaki, karaluchy) oraz i inne owady biegające. 

Skuteczna trutka mrówki NO PEST żel.


Silny żel na mrówki 10g
Zwalcza całe kolonie skutecznie zapobiegając powstawaniu nowych mrowisk
Wysoka śmiertelność już w ciągu 4 godzin od zastosowania
Zwalcza kolonie już w ciągu 3 dni
Wystarczy do zabezpieczenia aż 100 m² powierzchni
Długotrwała skuteczność 
Prosta aplikacja
Produkt dla użytkownika powszechnego.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Zastosowanie


Preparat biobójczy w formie żelu, gotowy do użycia, przeznaczony do zwalczania owadów w pomieszczeniach - mrówki, rybiki cukrowe, karaczany: prusaki, karaluchy oraz inne owady biegające. Środek przeznaczony do zwalczania szkodników w miejscach takich jak: domy, mieszkania, budynki użyteczności publicznej, lokale handlowe i gastronomiczne, puste magazyny oraz puste pomieszczenia produkcyjne i przemysłowe, puste piwnice.
 
 
trutka na mrówki, żel na mrówki, trucizna na mrówki, no pest na mrówki, środek na mrówki, preparat na mrówki

Sposób użycia

Trutkę na mrówki należy nanosić w zakamarkach, pęknięciach, szczelinach, wzdłuż listwy podłogowej, za urządzeniami gospodarstwa domowego oraz w miejscach preferowanych przez mrówki i inne owady biegające.
Podczas aplikacji nie jest wymagane oddalenie się osób z miejsca przeprowadzenia zabiegów.

Dawkowanie:

Produkt należy stosować w dawce 0,1 g/m². 0,1 g preparatu to 1 kropla o średnicy 5-7 mm lub cienki pasek żelu o długości 3-5 cm.
Podana dawka jest wystarczająca w przypadku normalnego poziomu inwazji szkodników.
W przypadku zwiększonego natężenia ataku insektów, zaleca się stosowanie podwójnej dawki, a w razie konieczności aplikację należy powtórzyć. 
 

Specyfikacja


Substancje czynne:
Cypermetryna 3,0 g/100 g
Geraniol 0,01 g/100 g
 
Numer pozwolenia: 8148/20 
 
Zawartość netto: 10 g

Karta charakterystyki NO PEST żel trutka na mrówki


Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Trutka na mrówki NO PEST. Żel przeciw mrówkom z wabikiem 10g.
Trutka na mrówki NO PEST. Żel przeciw mrówkom z wabikiem 10g.
Trutka na mrówki NO PEST. Żel przeciw mrówkom z wabikiem 10g.
Trutka na mrówki NO PEST. Żel przeciw mrówkom z wabikiem 10g.
Trutka na mrówki NO PEST. Żel przeciw mrówkom z wabikiem 10g.
Trutka na mrówki NO PEST. Żel przeciw mrówkom z wabikiem 10g.
Trutka na mrówki NO PEST. Żel przeciw mrówkom z wabikiem 10g.
Oceny i komentarze użytkowników

5 5

Działa
Napisał(a): , dnia


Dodaj swoją opinię do produktu

Wybierz ocenę:

weryfikator
Produkty pokrewne

POLECAMY

Trutka na mrówki NO PEST Foval Gel Plus. Żel w pułapce z wabikiem 2x5g.

Trutka na mrówki NO PEST Foval gel plus w postaci pułapek z żelem to skuteczny środek na mrówki z innowacyjnym wabikiem, dzięki któremu pozbędziesz się całej kolonii mrówek i nowych mrowisk. Substancja czynna: Imidachlopryd 0,01%. Opakowanie: 2x5g.

29,99 zł 24,99 zł

Zobacz

POLECAMY

Granulat na mrówki NO PEST 4 Ants 1 KG na mrówki w domu, ogrodzie.

Granulat na mrówki NO PEST™ z wabikiem w wygodnym do dozowania pojemniku z podziałką przeznaczony do zwalczania mrówek w domach i ogrodzie. Działa natychmiastowo likwidując kolonię i królową. Wystarcza na ok. 100 gniazd.

46,99 zł 34,90 zł

Zobacz

Trutka na mrówki. Środek przeciw mrówkom w żelu Fourmidor.

Fourmidor żel na mrówki to najskuteczniejsza trutka na mrówki. Pozbądź się całej kolonii mrówek używając jednego preparatu. Pojemność 25g.

132,50 zł

Zobacz

Advion żel na mrówki. Środek, preparat, trutka na mrówki 30g.

Advion żel na mrówki skutecznie zwalcza całe kolonie mrówek. Silny preparat o działaniu pokarmowym z potwierdzoną skutecznością. Pojemność 30g.

159,00 zł

Zobacz

  • Bądź aktywny Dołącz do nas na Facebooku!

    Sprawdź

    Placeholder
  • Bądź na bieżąco Odwiedź nasz blog!

    Sprawdź

    Placeholder